קורונה קורונה 6 - היתה פטפטת...

מצב
הנושא נעול.

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
מי נגד מי? לא כ"כ הצלחתי להבין?......
יש הוראות מגדו"י!
יש הנחיות משרד הבריאות!
הם לא סותרות אחת את השניה. לומדים וכו' עם כל ההקפדות שמנחים מומחי הבריאות!

שמחו

משתמש מקצוען
גם בציריך שבשווייץ, סגור הכל, לא באים בכלל לבית הכנסת, לא מקווה, הכל סגור.
ציריך.jpg

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
אני חושב שיש להוציא את ר' חיים מהתמונה ואת כל הרבנים באופן כללי
ר' חיים אמר שיהיה חיידרים לפי הוראות משרד בריאות זה ההוראה האחרונה שיצאה
וההוראה הראשונה יצאה בגלל שלא שאלו אותו את השאלה?! מי ששמע את השאלה והתשו' יבין למה (? ונא לא להתמקד בזה)
רק אני חושב שאלו שמסכנים אותנו יותר זה כל ה"חכמים" שעומדים בתורות ענק מחוץ לחנויות בגדים שח"ו לא יהיה להם בגדים בחג, והם יכולים לגרום לרצח בשוגג !!!!!
אולי אם יתחילו לצלם ולהסריט את הנשים האלו ויסבירו להם לאיזה סכנה הם מכניסות את כל הציבור , אולי הם יברחו?!

ADHD

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה לא רק פאניקה, זה שינוי סדרי עולם.

כל ניו יורק סגורה. וגרוע מכך, כל בתי המדרשות של כל החצרות בבורו פארק, וויליאמסבורג, מונסי, פלטבוש, קרית יואל, סקווער, לייקווד שבניו ג'רסי, כל הישיבות הקטנות והגדולות, כל המקוואות, כל תלמודי התורה, כל בתי הספר, הכל הכל, סגור לגמרי לגמרי.
כמובן שגם אין חתונות ושום התקהלויות.
שם זה הרבה יותר קל מכמה סיבות:
א. בחלק מהמגזרים החרדיים יש להם פחות ילדים במשפחה.
ב. הבתים שם גדולים מאד ובדרך כלל עם חצירות גדולות. הרבה יותר קל.
ג. התרבות שם היא כזו שיש הרבה מאדד מה לעשות בבית.

שלא תבינו לא נכון.
אני לא חושב בכלל שיש משהו כאן נגד החרדים. חס ושלום.
אני רק בא לומר שלישראלים ובמיוחד החרדים, מאד מאד קשה עם ההוראות להישאר בבתים.
זה ממש מייאש.
ואני גר בדירת 3.5 חדרים עם ארבעה ילדים בלבד.
אני רק חושב על הורים בדירות יותר קטנות עם יותר ילדים או עם ילדי חינוך מיוחד,
ופשוט ליבי נכמר.
אין לי מילה אחרת.

שמחו

משתמש מקצוען

שלא תבינו לא נכון.
אני לא חושב בכלל שיש משהו כאן נגד החרדים. חס ושלום.
אני רק בא לומר שלישראלים ובמיוחד החרדים, מאד מאד קשה עם ההוראות להישאר בבתים.
זה ממש מייאש.
ואני גר בדירת 3.5 חדרים עם ארבעה ילדים בלבד.
אני רק חושב על הורים בדירות יותר קטנות עם יותר ילדים או עם ילדי חינוך מיוחד,
ופשוט ליבי נכמר.
אין לי מילה אחרת.
דיברתי על בורו פארק וויליאמסבורג, שתי השכונות הצפופות ביותר בעולם, והרבה יותר ילדים.
זה לא יותר קל, זה פשוט יותר הבנה, שמוכרחים.
כאן יש בציבור שלנו הפקרות, חושבים שמסדרים את העולם

והפחד שזה עלול לעלות ביוקר רב.

פוזה גרף

משתמש מקצוען
לא נכון עובדתית
לא נכון עובדתית
לא נכון עובדתית

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
לפי האתר העולמי, נוספו בישראל עוד 90 מקרים, ואנחנו על המספר 427

גם פה:
זה אומר שהקישור הזה יותר מעודכן.
מצוין נדע להשתמש בו ולא בשני.
תודה.

מדינת ישראל427 חולים סה"כ(+90 חולים חדשים)11 החלימו.416 חולים פעילים

נערך לאחרונה ב:

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
בוקר טוב.
לאחר ליווי השרשורים השונים כאן.
אני מעלה הצעה לכל הרלוונטיים, פרסומאים/ות גרפיקאים/ות וכיו''ב
יצירת מודעות על ידי מסרים מילוליים וויז'ואליים קולעים ונוגעים., והפצתם במיילים ובקבוצות במהלך היום.
אולי נפתח קישור לאשכול מיוחד בקהילת הפרסום?
יש כבר... לכל קהילה וקהילה עם ועם כלשונו....

וגם את זה

וגם את זה

נערך לאחרונה ב:

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
הודעה מאת מוריאל אלווארז, פרופסור למחלות זיהומיות ב- CHu: ארבעת המקרים החמורים כיום הם כולם צעירים ללא פתולוגיה בסיסית. כולם צרכו תרופות אנטי דלקתיות בתחילת הזיהום, לכן בזהירות אל תקחו תרופות אנטי דלקתיות במקרה של תסמינים מוקדמים שכן הדבר עלול לגרום למחלה להתקדם לצורה רצינית.
: אדוויל, נורופן, קטופרופן, פרפניד, וולטרן וכו '...
מידע מחוקר ששיתף פעולה עם קבוצת העבודה שנלחמת במגיפת נגיף הקורנו:
כאן אנו שולחים מידע ברור, פשוט ונגיש לכולם, המתאר מה בדיוק נגיף ה- Covid-19 (וירוס Coronavirus), כיצד הוא מתפשט מאדם לאדם ואיך ניתן לנטרלו בחיים כל יום.

זיהום בנגיף אינו גורם להצטננות עם נזלת או לשיעול שומני, אך שיעול יבש הוא הדבר הקל ביותר להכרה.

הנגיף אינו עומד בחום ומת כשהוא חשוף לטמפרטורות של 26-27 מעלות, לכן יש לאכול לעתים קרובות שתייה חמה כמו תה, תה צמחים או מרק במהלך היום, או פשוט מים חמים: נוזלים חמים מנטרלים את הנגיף, לכן הימנעו משתיית מי קרח.

ולמי שיכול לעשות זאת, חשוף את עצמך לשמש!

1. גודל הנגיף הוא די גדול (קוטר של כ -400-500 ננומטר), כך שכל סוג של מסכה יכול לעצור זאת: בחיים הרגילים, מסכות מיוחדות אינן נחוצות, מספיק מסכות פשוטות .

מצד שני, המצב שונה עבור רופאים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות שנחשפים לעומסים נגיפיים גבוהים ועליהם להשתמש בציוד מיוחד.

2. כאשר הנגיף נמצא על משטחי מתכת הוא שורד כ- 12 שעות. לכן כשאתם נוגעים במשטחי מתכת כמו ידיות דלת, מכשירי חשמל ביתיים, מוטות אוטובוס וכו ’, שטפו את הידיים היטב וחיטרו אותן היטב.

3. הנגיף יכול לחיות קינון בבגדים ובדים במשך כ 6/12 שעות: חומרי ניקוי רגילים יכולים להרוג אותו. עבור בגדים שלא ניתן לשטוף כל יום, אתה יכול להשאיר אותם בשמש זמן רב, הקוביד 19 לא יתנגד.

איך Covid 19 בא לידי ביטוי:

1. הנגיף מתיישב תחילה בגרון, גורם לדלקת ותחושת גרון יבש: סימפטום זה יכול להימשך 3/4 ימים.

2. לאחר מכן הנגיף עובר דרך הלחות הקיימת בדרכי הנשימה, יורד לקנה הנשימה ואז מתיישב בריאות, גורם לדלקת ריאות. שלב זה נמשך כ- 5/6 ימים.

3. דלקת ריאות מתרחשת עם חום גבוה וקשיי נשימה, אך אינה מלווה ברעד קונבנציונאלי. אם אתה מרגיש שאתה נחנק, פנה מייד לרופא.

איך אתה יכול להימנע מכך?

1. הנגיף מועבר בעיקר במגע ישיר, על ידי נגיעה בבדים או בחומ

יום ג׳, 22:55

איך אתה יכול להימנע מכך?

1. הנגיף מועבר בעיקר במגע ישיר, על ידי נגיעה בבדים או בחומרים עליהם נמצא הנגיף: חיוני לשטוף ידיים לעיתים קרובות.

הנגיף שורד רק על הידיים שלך במשך עשר דקות, אבל בעוד עשר דקות, הרבה יכול לקרות: למרוח את העיניים או לגרד את האף למשל, וכך לתת לנגיף להיכנס לגרון ...

לכן, לטובתכם ושל אחרים, שטפו ידיים לעיתים קרובות וחיטאו אותן!

2. אתה יכול לגרגר עם תמיסת חיטוי שמבטל או ממזער את כמות הנגיף שעלול לחדור לגרון שלך, כך שתבטל אותו לפני שהוא יורד לקנה הנשימה ואז לריאות.

3. חיטוי המקלדת של מחשבים וטלפונים ניידים.

בנוסף, Covid19 עשוי שלא להראות סימני זיהום במשך ימים רבים, ובמהלכם לא ניתן לדעת אם אדם נדבק או לא.
אך כאשר יש לך חום ו / או שיעול, הריאות בדרך כלל כבר ברורות ב -50%.
לכן מומחים מציעים לבצע בדיקה פשוטה שתוכלו לעשות בעצמכם בכל בוקר:
קחו נשימה עמוקה והפסיקו את נשימתכם יותר מעשר שניות. אם אתה עושה זאת ללא שיעול, תחושת דיכוי וכו ', זה מראה שאין פיברוזיס בריאות, מה שבעצם מעיד על היעדר זיהום.

בשעות קריטיות כאלה, יש לבדוק זאת בכל בוקר בסביבה אווירית נקייה.

זהו מידע ועצות פשוטים מרופאים המטפלים במקרי COVID-19.

טיפ אחר פשוט, עלינו לדאוג לשמור על לחות הגרון, יבשה לפחות ככל האפשר. שתו כמה לגימות מים לפחות כל 15 עד 20 דקות.
למה? גם אם הנגיף נכנס לפה ... מים או נוזלים אחרים
יעבור דרך הוושט אל הקיבה.
לאחר הקיבה, חומצת הקיבה תהרוג את הנגיף. אם אינך שותה מספיק מים באופן קבוע, הנגיף יוכל להיכנס לריאות שלך ביתר קלות.

שתף מידע זה עם בני משפחתך, חבריך ומכריך, סולידריות
האם זה מוסמך?

ayys

משתמש מקצוען
האם זה מוסמך?
כבר שאלו בעבר פה.

באתר של חנן כהן הוא מביא כלא מוסמך

YOYODESIGN

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עדי ויס-פינק, רופאת ילדים מאיטליה, העלתה (שלישי) לעמוד הפייסבוק שלה סרטון שבו פנתה לציבור בישראל.

"ישראלים יקרים, מה עובר עליכם? תישארו בבתים שלכם״, פתחה ״להיות בפארקים עם חברים, ללכת בסתר לעשות גבות או ציפורניים, לשבת בים, או להזמין לארוחות אצלכם בבית גם עם קצת חברים – זה רק עוזר לווירוס הזה".

"תלמדו מהטעויות שלנו", היא הדגישה, "אני חוזרת ואומרת - אנחנו לפני שלושה שבועות היינו עם 3 חולים, ומיד סגרו בתי ספר וגנים והמליצו להישאר בבתים כמה שיותר, אבל אנחנו המשכנו בחיים כרגיל למרות ההגבלות".

"יצאנו, בילינו, צחקנו וזלזלנו - ומה הייתה התוצאה? עשו לנו הסגר כללי אחרי שבועיים. אחרי שבתי החולים קרסו אחרי שכבר משאירים אנשים, וגם צעירים, למות בביתם".

"אנשים מתים בודדים בבית החולים בלי להגיד שלום לאהובים שלהם, בלי הלוויה, מתים כמו נמלים - כלב מת בצורה יותר מכובדת. אני מבקשת - תישארו בבית, אתם לא חסינים, אולי אתם הבאים בתור".

"תשנו כיוון מיד, עכשיו! תסתגרו בבית, אם לא בשבילכם אז בשביל הילדים שלכם, ואם לא בשביל הילדים שלכם בשביל השכן שלכם שאולי חולה סרטן סופני, בשביל הסבא וסבתא שלכם שנושקים לשנות ה-80".

"תסתגרו בשביל ההורים שלכם שגם הם כבר לא צעירים, ואפילו בשבילינו הרופאים, תרחמו עלינו, אנחנו תמיד נהיה שם בשבילכם אבל תשתדלו לא לגרום לנו לדבר הגרוע ביותר שיכול להיות בקריירה של רופא. אל תאלצו אותנו לבחור מי יחיה ומי לא כי אין לנו פשוט מיטה בשבילכם או את הציוד הנדרש בשביל להציל אתכם".

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבעיה היא שיש המוני אנשים שלא קוראים, לא שומעים, אפילו עיתונים אין להם
הם לא מתקשרים לקווי הנייעס
מאידיאולוגיה אישית.

הם אלו שחוטאים, הם אלו שמזלזלים, הם אלו שבטוחים שהכל פייק ניוז.

יש גם כאלו שיודעים הכל ומעדיפים לטמון ראש בחול, אבל הם המיעוט.

קצרה

משתמש מקצוען
זינוק לילי של 90 חולים חדשים: מניין החולים מקורונה בישראל עלה ל-427

תוצאה הגיונית של הגדלת מספר הבדיקות.
ככל שיבדקו יותר - יגלו יותר מקרים.
מבחינת הציבור הרחב - ריבוי בדיקות וגילוי יותר חולים -הוא בשורה.
כל חולה/נשא שמתגלה - עוזר במשהו למניעת שרשרת ההדבקה.

השמנמן

משתמש מקצוען
זה נראה שמעולם לא היה באמריקה בוודאי לא בבארא פארק או וויליאמסבורג

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה