קורונה קורונה 6 - היתה פטפטת...

מצב
הנושא נעול.

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום וברכה!
אינני מאלו שכותבים כאן, ובאופן נדיר, אני חושב שזה המקום המינימלי שאני יכול לזעוק זעקה ענקית.
בעקבות שמועות על פתיחת בתי חולים לחרדים בלבד!
הטפשות כאן היא ענקית, ואין לה אח ורע, הרי ממה נפשך, אם יצטרכו את זה, מי כמונו יודעים שאז נהיה סוג ב', ובמקום להתנהג עמנו כאזרחים שווי זכויות, אנו נקבל את המינימום אם בכלל, ומי שישכב במקום כזה יצטרך לחכות לסופו, ה' ישמור!!.
צריך לעשות הכל שלא יקרה דבר כזה!

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
שלום וברכה!
אינני מאלו שכותבים כאן, ובאופן נדיר, אני חושב שזה המקום המינימלי שאני יכול לזעוק זעקה ענקית.
הטפשות כאן היא ענקית, ואין לה אח ורע, הרי ממה נפשך, אם יצטרכו את זה, מי כמונו יודעים שאז נהיה סוג ב', ובמקום להתנהג עמנו כאזרחים שווי זכויות, אנו נקבל את המינימום אם בכלל, ומי שישכב במקום כזה יצטרך לחכות לסופו, ה' ישמור!!.

לא בתי חולים,
אלא בתי מלון לחולים במצב טוב,
על מנת לאפשר ארוחות מהדרין, משהו שמאוד נצרך,
בפרט בפסח

ובפרט כשמדובר במצב בו אין גישה חופשית מבחוץ על מנת להעביר חבילות ואוכל

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
ישכר זלמנוביץ ב'חדשות JDN': ‏משרד הבטחון מנהל מגעים עם שני בתי מלון חרדים (מהדרין) לטובת חולי קורנה חרדיים זאת לאחר פניית ח"כ מקלב לשר בנט בסופ"ש.

סתם להבנה שלי
החולים שנמצאים במלון יכולים להסתובב בשטח המלון?
לפגוש זה את זה?
או כל אחד תקוע לבד בחדר?

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
שלום וברכה!
קודם כל לפי הבנתי במלוניות הייעודיות לציבור החרדי זה לחולים במצב קל שלא צריכים תמיכה רפואית כמעט או בכלל. החולים קשה מאושפזים בבתי חולים רגילים, שנית אם נותנים יחס מיוחד לחרדים בזה שנותנים להם מלוניות ייעודיות אז טיפול רפואי יתנו להם פחות. איפה ההגיון?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

ציפס קידס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
צילום מקצועי
סתם להבנה שלי
לפגוש זה את זה?
או כל אחד תקוע לבד בחדר?
יכולים להסתובב
כך על פי הראיונות של בכירי משרד הבריאות

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
‏חלה הדרדרות נשימתית מסוימת אצל אחד המטופלים במחלקת ההתפרצות קורונה בבי"ח לניאדו. המטופל נזקק כעת לתמיכת חמצן.

בעקבות פניית מומחים ורופאים בראשם שר הבריאות יעקב ליצמן לראשי חסידות תולדות אברהם יצחק - ניתנה כעת הוראה ברורה לסגור את התתי”ם והמוסדות של החסידות בי-ם, בית שמש וביתר, עד לאחר הפסח.

מרחבית

משתמש מקצוען
סתם להבנה שלי
לפגוש זה את זה?
או כל אחד תקוע לבד בחדר?
הבנתי שיכולים לפגוש. מי שכבר חולה, אין צורך להיזהר לא להדביק אותו.
שלא כמו אלה שבבידוד, שלא יודעים מי מביניהם חולה ומי לא, לכן כל אחד חייב בבידוד, ולא שייך 'קבוצה' של מבודדים, כי חלק בריאים וחלק אולי חולים.
אך כשמדובר על קבוצת חולים, כולם כבר חולים. רק צריך לוודא שלא מדביקים חלילה את הצוות.

אחת+

משתמש פעיל
דבר אחד לא ברור, איפה מסתובבים הילדים חופשי כשיש הנחיה לא לצאת מהבית שלא לצורך?
תפסיקו להשמיץ את משרד הבריאות שלנו שמתפקד בצורה היותר ראויה מכל המדינות.
בדיוק לשם כך ניתנה הנחיה לא לצאת מהבתים.
יש הגיון מאחורי ההנחיות. די לחשוב שכולם רוצים רק ברעתכם.
תכל'ס אם חלילה וחס תרחישי האימה יתממשו הקלון יהיה עליהם, הם 'קצת' יותר מכולם רוצים בהצלחת המערכה
ולא לשכח לפני ואחרי הכל להתפלל!!
אז למה צריך בידוד, אם כולם במילא מבודדים?????

ג'לי

משתמש פעיל
האם יש כבר יותר מידע לגבי נסיעות ערב פסח להורים? (זוג עם פעוטות)
נכון להיום מותר לנסוע ברכב פרטי מעל 2 איש אם הם ממשפחה אחת לכאורה לפי המצב היום יהיה ניתן לקחת רכב פרטי או דרייוער ולנסוע
השאלה אם בעוד שבועיים ויומיים יהיה המצב אותו דבר או אפ' הקלות בנושא או שגם זה יהיה אסור
דחוף לדעת אם צריך להתכונן לפסח או שיהיה אפשר לנוסע להורים לכל החג

אחת+

משתמש פעיל
בשבועיים האחרונים:
כ-100 אלף ישראלים שבו, 118 אלף זרים עזבו.
מאות ישראלים שבו במהלך סוף השבוע מפרו, בארבעה מטוסים של חברת אל על.
במקביל, נכנסו לארץ בשבועיים האחרונים 98,549 ישראלים, מתוכם 2,261 ביממה האחרונה.

בשבועיים האחרונים (6.3.2020) עזבו את ישראל 118,448 זרים.
להלן מספר הזרים, אשר על פי נתוני רשות האוכלוסין וההגירה עזבו מרצונם לפי מדינות נבחרות:
אוסטריה- 694, איטליה- 394, גרמניה- 7,123, ספרד- 1,384, מצרים- 26, צרפת- 5,048, שוויץ- 932, ארה״ב-37,403, פולין- 4,154, רומניה- 2,054.
עוד יצאו אלפי אזרחי מדינות אחרות. מאז כניסת ההחלטה האחרונה, ביום חמישי 12.3.2020, הופסקה כמעט לחלוטין כניסת הזרים לישראל.
פשוט קיבוץ גלויות, הקורונה הזאת!!!

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
האם יש כבר יותר מידע לגבי נסיעות ערב פסח להורים? (זוג עם פעוטות)
נכון להיום מותר לנסוע ברכב פרטי מעל 2 איש אם הם ממשפחה אחת לכאורה לפי המצב היום יהיה ניתן לקחת רכב פרטי או דרייוער ולנסוע
השאלה אם בעוד שבועיים ויומיים יהיה המצב אותו דבר או אפ' הקלות בנושא או שגם זה יהיה אסור
דחוף לדעת אם צריך להתכונן לפסח או שיהיה אפשר לנוסע להורים לכל החג

רק אלוקים יודע מה יהיה בעוד שבועיים..

כולם בחוסר וודאות.

ג'לי

משתמש פעיל
רק אלוקים יודע מה יהיה בעוד שבועיים..

כולם בחוסר וודאות.
ברור
אבל בסוף בסוף אני מאמין שמקבלי ההחלטות כבר יודעים באם יחמירו את הנהלים האם הם יחמירו גם בנושא הזה
זה לא הגיוני, יש מלא זוגות צעירים שאף פעם לא עשו פסח בבית וגרים בפריפריה הם רק רוצים לדעת אם הם צריכים לעשות פסח או לא...
צריך פשוט לדעת אם להתכונן..... אין להם כלום לפסח

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז שיתכננו לעשות פסח בבית

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה