קורונה קורונה חדש

מצב
הנושא נעול.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

משה גל

משתמש מקצוען
כל רגע
איתי גדסי: בבני ברק הקדימו את נתניהו, ותלו הודעה בכל המאפיות וכן הודיעו למנהלים שאין לפתוח את החנויות למכירה לבודדים בצאת החג כדי למנוע התקהלויות. חנות שתיפתח תקבל קנס 5000 שקל.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
עכשיו בני גנץ התחיל:
"אזרחי ישראל..."
אצלי ישראל לפני הכל...
אנחנו במלחמה קשה...
מספר המתים הולך וגדל...
מספר המאובטלים...
בשעה זו אף אחד לא ינזוף בי על פוליטיקה...
עשינו כל מה שניתן למנוע החירות רביעיות...
הם יודעים שיש נושאים שלא נתפשר עליהם...

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
נאום גנץ 21:15

לפני כשנה נכנסתי לחיים הציבוריים ו3 פע' נתניהו לא הצליח לבנות ממשלה.קבלתי מכם אמון,מנדט לעשות מה שהמדינה צריכה ולא להתקפל......
3 בחירות לא צלחו. שאף אחד לא ימשיך לנסות אותי.
אופציה לבחירות רביעיות או לצעוד לממשל חרום.בחרתי בזאת,לא רציתי שכחול לבן תתפרק. לא נרתעתי,המשכתי קדימה. מצב החרום אילץ לחשב מסלול מחדש.
נתניהו הבין שאין לו יכולת למשול לבד. זקוק לסיוע שלי. מצב החרום שנכפה לא מאפשר לאף מנהיג לעצום עינים ולהתעסק באגו של עצמו.
לו היתה פורצת מלחמה קשה שמחייבת להביט מול עיני הרבה אנשים אף אחד לא היה שואל אם נכון להקים ממשלת חרום או לא.
אנו במלחמה קשה,מס המתים גדל,המובטלים גם,משפחות בבתים. בשעה זו אף אחד לא יטיף לי על פוליטיקה,ולא יזיז מהאמונה שטובת ישראל לפני הכל.
ישראל זקוקה לממשלת חרום לאומית מיד. היו ויתורים ופשרות כדי לשרת את האזרחים ולהימנע מבחירות רביעיות. נתניהו והליכוד שאנו שותפים ויש דברים שלא נתפשר. לממשלת המעבר אין יכולת להעביר תקציב להתמוגדד עם המובטלים. יציאנ מהצשבר,התמודדויות שיוצרו ללא פרנסה,תעסוקה,משכנתא שכר דירה,תרופות. סופה כלכלית לא תחוס על אף אחד,אנשי ההייטק,החינוך ,העצמאים. אסור להפקיר אף אחד.
לפני מס ימים הגענו נתניהו ואני לסכום הגון הם התפשרו וגם אנחנו. טובת המדינה בראש.
אני אומר הערב בידיים נקיות,מקווה שנממש אותם לטוהבת אזרחי ישראל. אין דרך אחרת.
נתניהו,הגענו לרגע האמת. אזרחי ישראל מצפים משתינו להגיע להכרעות קשות.
אחי ואחיותי הסכמתי לסכן יחסי הפוליטיים. הייתי בעבר תחת אש,אני נחוש לפעול עבור אזרחי ישראל.
אני שלם ען עצמי,החלטתי.טובת ישראל בראש.
נתניהו זה רגע האמת. ההיסטוריה לא תסלח למי מאיתנו שיברח.
ולסיום תודתי לכל המעורבים בקורונה,ממשלת...אזרחי.צוותים.... נקווה לימים טובים
מועדים לשמחה

הוראה מתקנת

משתמש צעיר
אום גנץ 21:15

לפני כשנה נכנסתי לחיים הציבוריים ו3 פע' נתניהו לא הצליח לבנות ממשלה.קבלתי מכם אמון,מנדט לעשות מה שהמדינה צריכה ולא להתקפל......
3 בחירות לא צלחו. שאף אחד לא ימשיך לנסות אותי.
אופציה לבחירות רביעיות או לצעוד לממשל חרום.בחרתי בזאת,לא רציתי שכחול לבן תתפרק. לא נרתעתי,המשכתי קדימה. מצב החרום אילץ לחשב מסלול מחדש.
נתניהו הבין שאין לו יכולת למשול לבד. זקוק לסיוע שלי. מצב החרום שנכפה לא מאפשר לאף מנהיג לעצום עינים ולהתעסק באגו של עצמו.
לו היתה פורצת מלחמה קשה שמחייבת להביט מול עיני הרבה אנשים אף אחד לא היה שואל אם נכון להקים ממשלת חרום או לא.
אנו במלחמה קשה,מס המתים גדל,המובטלים גם,משפחות בבתים. בשעה זו אף אחד לא יטיף לי על פוליטיקה,ולא יזיז מהאמונה שטובת ישראל לפני הכל.
ישראל זקוקה לממשלת חרום לאומית מיד. היו ויתורים ופשרות כדי לשרת את האזרחים ולהימנע מבחירות רביעיות. נתניהו והליכוד שאנו שותפים ויש דברים שלא נתפשר. לממשלת המעבר אין יכולת להעביר תקציב להתמוגדד עם המובטלים. יציאנ מהצשבר,התמודדויות שיוצרו ללא פרנסה,תעסוקה,משכנתא שכר דירה,תרופות. סופה כלכלית לא תחוס על אף אחד,אנשי ההייטק,החינוך ,העצמאים. אסור להפקיר אף אחד.
לפני מס ימים הגענו נתניהו ואני לסכום הגון הם התפשרו וגם אנחנו. טובת המדינה בראש.
אני אומר הערב בידיים נקיות,מקווה שנממש אותם לטוהבת אזרחי ישראל. אין דרך אחרת.
נתניהו,הגענו לרגע האמת. אזרחי ישראל מצפים משתינו להגיע להכרעות קשות.
אחי ואחיותי הסכמתי לסכן יחסי הפוליטיים. הייתי בעבר תחת אש,אני נחוש לפעול עבור אזרחי ישראל.
אני שלם ען עצמי,החלטתי.טובת ישראל בראש.
נתניהו זה רגע האמת. ההיסטוריה לא תסלח למי מאיתנו שיברח.
ולסיום תודתי לכל המעורבים בקורונה,ממשלת...אזרחי.צוותים.... נקווה לימים טובים
מועדים לשמחה
לא הבנתי מילה.
מצטרף לממשלה או לא?

D123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משרד הבריאות החל במיזם שמטרתו לעודד היצע זמין של מסכות רב-פעמיות איכותיות העומדות בתקינה המתאימה לכלל אוכלוסיית ישראל.
פיילוט ראשוני החל הבוקר (12 לאפריל), עם התחלת ייצור של 300,000 מסכות. שרשרת הייצור הינה 100% יצור ישראלי. הפיילוט מומש באמצעות מערך של מעל 1000 תופרים ותופרות במתפרות ישראליות.
המסכות יחולקו לציבור במוקדי התפרצות, בתיאום עם הרשויות המקומיות ופיקוד העורף, במטרה למנוע גידול מאסיבי בהיקף החולים במוקדים אלו. לצד החלוקה, תתבצע הדרכה לאוכלוסייה לגבי אופן שימוש נכון במסכות, במטרה לייצר תרבות נכונה של חבישת מסכות במרחבים ציבוריים.
הפרויקט הובל על ידי מערכת הביטחון והמוסד ושותפים לו התעשיות הביטחוניות ומומחי טקסטיל.
המסכות יחולקו כערכות אישיות הכוללות 3 מסיכות רב-פעמיות המיועדות לכביסה ושימוש חוזר. אל הערכה יצורף עלון מידע לגבי שימוש נכון במסיכות, המתורגם לעברית, ערבית, אמהרית, אנגלית ושפות נוספות.
בכך מייצר המיזם תשתית ישראלית לייצור מסכות רב פעמיות בתקן משרד הבריאות לכלל אזרחי מדינת ישראל.
שר הבריאות יעקב ליצמן:
מסיכה מהווה הגנה אישית המונעת הפצת תחלואה והידבקות בנגיף. בזכות המיזם החשוב לייצור מקומי של מסכות ישראליות אנו מעודדים את המשק שלנו שכה זקוק לגיבוי ותמיכה במיוחד בימים לא פשוטים אלו.

משרד הבריאות החל במיזם שמטרתו לעודד היצע זמין של מסכות רב-פעמיות איכותיות העומדות בתקינה המתאימה לכלל אוכלוסיית ישראל.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
לא הבנתי. עוצר פנימי?
או סגר על העיר?
"ההנחיות החדשות – ממחר בערב החג בשעה 17:00 ועד יום חמישי בשעה 7:00 בבוקר, חובה להישאר בתוך הערים, או בירושלים בתוך השכונות. לחגוג את החג והמימונה רק במסגרת המשפחה הגרעינית".

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לאור מצבו הקשה של הרב הבר שליט"א
עד היום הוא דאג לנו... עכשיו הגיע הזמן להחזיר לו ולקרוע שערי שמים.
היום בעז"ה תתקיים תפילת רבים דרך הטלפון בשעה 10 בלילה בדיוק.
מתקשרים לטלפון 033069091 שלוחה 1 ואח"כ שלוחה 4 ושוב שלוחה 1
מגיעים לחדר ועידה בו כולם שומעים את כולם והתהילים נאמרים לפי סדר הפרקים שיוכר בטלפון הנ"ל.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
היום בשעה 16:30 תיערך בעז"ה תפילת רבים על הרב הבר.
לכניסה לחדר התפילה יש להתקשר: 03-3069557 ולהיכנס לפי ההוראות לכיתה ב2 לשידור חי.
חשוב מאד: יש להכניס את הטלפון למצב 'השתק'!
כולם שומעים את כולם, או מצב השתק???

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה