קורונה קורונה חדש

מצב
הנושא נעול.

אשת_חבר

משתמש מקצוען
למחלימים מקורונה בעלי סוג דם A או AB
דרושה תרומת דם
להצלת חיים של הרב הבר
ישנה אפשרות לבדיקה מיוחדת מחר יום ג' בהדסה
צריך בדיקה שניה שלילית מקורונה לפני שבוע או יותר
פרטים בועז 0544937921
אנא העבירו הלאה גם למי שלא נמצא בפרוג
תזכו למצוות!

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
להצלת חיים של הרב הבר
ישנה אפשרות לבדיקה מיוחדת מחר יום ג' בהדסה
צריך בדיקה שניה שלילית מקורונה לפני שבוע או יותר
פרטים בועז 0544937921
אנא העבירו הלאה גם למי שלא נמצא בפרוג
תזכו למצוות!
לא הבנתי כלום

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גיא לרר: ‏ידענו להצליף בבני ברק, עכשיו תשמעו. אנחנו מקבלים פניות מכל הארץ. הסכר נפרץ. התרופפות מוחלטת. יצאנו לטיילת בת ים. מלא. אנשים כבר לא מסתירים את זה. הרבה אמרו, אם המנהיגים שלנו לא מקפידים, למה שאנחנו נקפיד?:

הייתי עכשיו ברמת גן
בבני ברק - שקט כמו לפני שבנו את העיר... רחובות חשוכים ודוממים.
רמת גן - צעירה, פעילה וקיוסק עמוס בלי שום מרחק ....
פשוט הזוי.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

פאוור

משתמש פעיל
הייתי עכשיו ברמת גן
בבני ברק - שקט כמו לפני שבנו את העיר... רחובות חשוכים ודוממים.
רמת גן - צעירה, פעילה וקיוסק עמוס בלי שום מרחק ....
פשוט הזוי.
אולי נפסיק להסתכל כל הזמן מה קורה 'אצלם' ולערוך השוואות?
ממתי אנחנו עושים משהו או לא עושים משהו בגללם?
לנו יש חובת "ונשמרתם". נקודה
זו בלבד הסיבה שבגללה מבטלים מניינים ויושבים בבית ונשמעים להנחיות
לא בגלל שאנחנו אזרחים למופת...
אלא בגלל שאנחנו יהודים של קידוש ה', של "וחי בהם"
יהודים שזוכים למסור את הנפש כדי לחיות על קידוש ה' (דרגה הרבה יותר גבוהה מלמות על קידוש ה'...)
ואנחנו מהדרים בזה כמו שאנחנו מהדרים בכל מצווה, יותר מהחיוב הבסיסי. כן!
לאלו שבלופ הזה של "למסור את הנפש למניינים וכו'-
הכניסו בהם מסירות נפש להצלת יהודים- צריך רק לנתב את מנוע מסירות הנפש המוביל את התנהגותם למחוז הנכון.

פאוור

משתמש פעיל
נתניהו מתנצל על ליל הסדר
מוכנה גם ללכת להורים שלי
ולהתנצל אחר כך!!!
חוצפה!
אנחנו לא עושים או לא עושים משהו בגלל משהוא
אלא לפי צו התורה הקדושה!

ואגב, לתשומת ליבך,
יש כאלו שכבר אין להם למי להתנצל...
ה"י

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הייתי כל הזמן בבית, אין לי שום בעיה עם ונשמרתם
יש לי בעיה עם התחבורה.
אין לי דרך להיכנס לעיר שבה גרים הורי.
אבל הם לא יכולים לכלוא אותי בבית כלא ולעשות מה שבא להם זה מפוצץ!!!

נערך לאחרונה ב:

פאוור

משתמש פעיל
הייתי כל הזמן בבית, אין לי שום בעיה עם ונשמרתם
יש לי בעיה עם התחבורה.
אין לי דרך להיכנס לעיר.
אבל הם לא יכולים לכלוא אותי בבית כלא ולעשות מה שבא להם זה מפוצץ!!!
מבלי לשפוט
לא מובן מנוסח הודעתך
אם את בבית כל הזמן לאן את צריכה לחזור?......

ואני מסכימה לגמרי שזה מפוצץ שהם עושים מה שבא להם!
עדיין, ההתנהגות שלהם לא תגרום לי לשמור פחות על חובת ונשמרתם. כלפי, כלפי משפחתי וכלפי הסובבים אותי

זושא כץ

משתמש מקצוען
IMG-20200413-WA0036.jpg

בשביל השמחה

משתמש מקצוען

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין איך ברוסיה יש כ"כ מעט מתים ביחס לחולים

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
לא מאמינים למדינות קומוניסטיות לשעבר או בהווה

מלי רקפת

משתמש מקצוען
זו בלבד הסיבה שבגללה מבטלים מניינים ויושבים בבית ונשמעים להנחיות
לא בגלל שאנחנו אזרחים למופת...
אלא בגלל שאנחנו יהודים של קידוש ה', של "וחי בהם"
אתם מערבבים כאן 2 נושאים במחילה.
אני לא הלכתי להורים לליל הסדר ואני לא מצטערת גם אחרי ששמעתי שאבנר נתניהו כן היה. כי אם ח"ו היה קורה משהו לא היה עוזר לי להסביר שגם נתניהו לא שמר על הכללים.
אבל - אם נתניהו עושה במודע סגר רק על ערים חרדיות וזה גורם להסתה מזעזעת אז לא צריך להגיד נו נו נו שהחרדים ילמדו לשמור על הכללים. כי יש אצלנו ואצלם יוצאי דופן ... וזה כולל גם את ליברמן ונתניהו

פאוור

משתמש פעיל
אתם מערבבים כאן 2 נושאים במחילה.
אני לא הלכתי להורים לליל הסדר ואני לא מצטערת גם אחרי ששמעתי שאבנר נתניהו כן היה. כי אם ח"ו היה קורה משהו לא היה עוזר לי להסביר שגם נתניהו לא שמר על הכללים.
אבל - אם נתניהו עושה במודע סגר רק על ערים חרדיות וזה גורם להסתה מזעזעת אז לא צריך להגיד נו נו נו שהחרדים ילמדו לשמור על הכללים. כי יש אצלנו ואצלם יוצאי דופן ... וזה כולל גם את ליברמן ונתניהו
מלי רקפת זו שרית קובל?
או שפספתי פה משהו?.........

בכל מקרה, בנושא הנדון לא החמצתי כלום
ברגע שאנחנו נפסיק לקחת את השיח לכוון הזה ההסתה תפחת או שלא אבל אנחנו לא נשחק לידיהם ונגרר למגרש שהם רוצים להיות בו.

להתמקד בלשמור על הכללים
נקודה.
מבלי לחפש יחוס חיצוני לכל דבר ומה אחרים עושים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה