קורונה קורונה אחרי שלושה שבועות מחיסון שני

אני...

משתמש צעיר
איך ידעת שיש לך קורונה?
הרי להיבדק את לא הולכת.
האם לא הרגשת טוב?

אני...

משתמש צעיר
איך ידעת שיש לך קורונה?
הרי להיבדק את לא הולכת.
האם לא הרגשת טוב?

אני...

משתמש צעיר
ואיך את מרגישה חוץ מיזה?
את צריכה להיות בבידוד מאנשים? או שאת אחרי חיסון אז לא?

שושי מביתר

משתמש מקצוען
ואיך את מרגישה חוץ מיזה?
את צריכה להיות בבידוד מאנשים? או שאת אחרי חיסון אז לא?
זה בדיוק התשובה שאני מחפשת...
הייתי מצוננת מאד בתחילת שבוע, וזהו.
לפי כל ההנחיות (שאני יודעת) מתחסן שבוע לאחר חיסון שני, לא אמור לחשוד שיש לו קורונה (כי אם כן, מה הרעיון של הדרכון הירוק?), כמו"כ לא חייבים בבידוד וכו', אז מה הדין?

אני...

משתמש צעיר
מי אמר לך שאת באמת חיובי? את טוענת שאת מצוננת, לפעמים בצינון אין ממש ריח, מאיפה החלטת שאת חיובית?
אפשר להיות חולים אחרי חיסון, אבל מקבלים את זה בקלות , ללא תסמינים וכו...

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
שאלה לרופא כמובן, אבל אם כבר היא נשאלה כאן, יכול להיות שאיבוד הריח הגיע אחרי קורונה ישנה יותר?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
(בכל אופן יש הרי אחוזים בודדים של נדבקים מקרב המתחסנים, זה ברור. ובפרט במחלה קלה כמו שציינתם, מחקרים יכולים לפספס את זה יותר (כי המחוסנים לא עושים בדיקות קורונה במקרה של חשיפה). הידע הברור שיש לנו על יעילות החיסון הוא ביחס לתחלואה משמעותית.

לעניין זה רלוונטי גם שאצל המחוסנים שנדבקו נמצא עומס נגיפי נמוך וממילא הם הרבה פחות מדביקים הלאה)

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אם זה היה פוסט קורונה ומשרד הבריאות ממליץ למי שהיה קורונה שלא להתחסן 4אז היו עושים לכולם סורולוגי לפני חיסון
ככה שזה לא נשמע הגיוני כ"כ שזה קורונה ישנה
כנראה אתם שייכים לכאלה שקבלו חיסון שעמד הרבה זמן מחוץ למקרר ופג תוקף
???????????
לא כ"כ מובן ההקשר בין מילה למילה

שושי מביתר

משתמש מקצוען
מי אמר לך שאת באמת חיובי? את טוענת שאת מצוננת, לפעמים בצינון אין ממש ריח, מאיפה החלטת שאת חיובית?
אפשר להיות חולים אחרי חיסון, אבל מקבלים את זה בקלות , ללא תסמינים וכו...
זה לא פעם ראשונה שאני מצוננת, אפס ריח אמיתי!!!
לא הולכת לעשות עכשיו בדיקה, כי אם זה יצא חיובי סתם יתווספו לי 10 ימים של בידוד...

אני...

משתמש צעיר
אז לא הבנתי מה את הולכת לעשות?
את יושבת בבית בבידוד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה