דרוש מידע קוראי ספרים? לכאן בבקשה :)

מצב
הנושא נעול.

מצפה ופועל לישועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עניין של טעם.
לדעתי, הכתיבה ברמה ממש גבוהה. יש לה תיאורים יפים של סיטאוציות וכיוונים מעניינים. וכן, יש עלילה. אך לאידך, קצת קיטשי, והרעיון
שלמרות שנראה (בספרים) שה' מתאכזר לאנשים (בממוצע אצלה ל80 אחוז מהאוכלוסי' יש צרות ובעיות קשות) הרי "כמה טוב ה'"! וכו'. אה... וכמובן, כל פעם מישהו אחד נשבר והשני (בן זוגו?) מעודד אותו וזה בכלל לא משנה מי בכל פעם
חוזר על עצמו.
ובכל זאת, אני חושב שזה ספרים ששווים קריאה בהחלט.

נערך לאחרונה ב:

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עניין של טעם.
לדעתי, הכתיבה טובה. יש לה תיאורים יפים של סיטאוציות וכיוונים מעניינים. אך לאידך, קצת קיטשי, והרעיון
למרות שנראה (בספרים) שה' מתאכזר לאנשים (בממוצע אצלה ל80 אחוז מהאוכלוסי' יש צרות ובעיות קשות) הרי "כמה טוב ה'"! וכו'. אה... וכמובן, כל פעם מישהו אחד נשבר והשני (בן זוגו?) מעודד אותו וזה בכלל לא משנה מי בכל פעם?
בזה אני מסכימה איתך, למרות שגם הכתיבה, קצת פשוטה, אבל עצם העלילה, או איך שלא נקרא לזה, מהמם!

הדבש והעוקץ

משתמש מקצוען
עניין של טעם.
לדעתי, הכתיבה ברמה ממש גבוהה. יש לה תיאורים יפים של סיטאוציות וכיוונים מעניינים. אך לאידך, קצת קיטשי, והרעיון
שלמרות שנראה (בספרים) שה' מתאכזר לאנשים (בממוצע אצלה ל80 אחוז מהאוכלוסי' יש צרות ובעיות קשות) הרי "כמה טוב ה'"! וכו'. אה... וכמובן, כל פעם מישהו אחד נשבר והשני (בן זוגו?) מעודד אותו וזה בכלל לא משנה מי בכל פעם?
חוזר על עצמו.
בזה אני מסכימה איתך, למרות שגם הכתיבה, קצת פשוטה, אבל עצם העלילה, או איך שלא נקרא לזה, מהמם!
אוקי
קראתי את כל ספריה של ליבי קליין
אבל בגלל שאני טיפוס שקורא את הכתיבה ופחות את העלילה
(כלומר נהנה מהכתיבה ופחות מהסיפור)
פחות התחברתי לספרים הנ"ל

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך עושים ספוילר??????????????
@לוטם
עד שפיצחתי איך מתיגים לקח לי מלא זמן התפדחתי לשאול:geek::geek:o_Oo_O
1660871549261.png

1660871567580.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה