דרוש מידע קוראי ספרים? לכאן בבקשה :)

מצב
הנושא נעול.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
@Zbaaang כתבתי את התגובה לפני שהאשכול צמח ל12 עמודים ושכחתי ללחוץ על שליחה
מקווה שרלוונטי;)

שלום לכולם
ובכן, אני אציג לפניכם רשימת ספרים שעינינו אותי
אשמח לשמוע את חוות דעתכם עליהם או על חלקם...

בבואה - אסתר קווין
ריח דבש - אסתר קווין
צ'וקטאו - ד. נויגרשל
מדון - שמואל אורבך
קמט בעלילה - שמואל אורבך
אמת או חובה - מיה קינן
הצללים - נחמן סלצר

אשמח גם לשמוע מה סגנון הספרים (מתח/רגש..וכו) של הסופרות: דבורי רנד, חוה רוזנברג, ר. קפלר

תודה רבה מראש!! :D

יש לי בבית את צ'וקטאו שאותו עוד לא קראתי (אשמח לדעת לאיזה גילאים הוא מיועד כי בעיקרון קניתי אותו לאחי הקטן)

יש לי גם את אמת או חובה שהוא דווקא פחות בסגנון הרגיל של מיה קינן. בגדול הספר מדבר על משגיחי כשרות במזרח הרחוק שהסתבכו וברחו ובמהלך הבריחה הם מצאו תינוקת נטושה ומכאן זה מסתבך ומתגלגל.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
@Zbaaang כתבתי את התגובה לפני שהאשכול צמח ל12 עמודים ושכחתי ללחוץ על שליחה
מקווה שרלוונטי;)

יש לי בבית את צ'וקטאו שאותו עוד לא קראתי (אשמח לדעת לאיזה גילאים הוא מיועד כי בעיקרון קניתי אותו לאחי הקטן)
תלוי בן כמה הוא ומה הרמה שהוא קורא.
זה לנוער - מבוגרים.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שכחתי סימן שאלה:ROFLMAO::ROFLMAO:
התכוונתי בכלל אם מתאים לבן 12 שקורא יונה ספיר
אני מבינה שלא;)
דווקא כן.
לדעתי מתאים.
כתבתי גיל 10 על ילד שקורא הרבה, לא בקטע רק שזה ילדותי.

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
שלום לכולם
ובכן, אני אציג לפניכם רשימת ספרים שעינינו אותי
אשמח לשמוע את חוות דעתכם עליהם או על חלקם...

בבואה - אסתר קווין
ריח דבש - אסתר קווין
צ'וקטאו - ד. נויגרשל
מדון - שמואל אורבך
קמט בעלילה - שמואל אורבך
אמת או חובה - מיה קינן
הצללים - נחמן סלצר

אשמח גם לשמוע מה סגנון הספרים (מתח/רגש..וכו) של הסופרות: דבורי רנד, חוה רוזנברג, ר. קפלר

תודה רבה מראש!! :D
אמת או חובה פשוט נדירררר
עלילה לא תמצאו באף ספר חרדי..
הסגנון המדהים של מאיה קינן
ותרחישים לא צפויים בכלללללל
ממליצה נהניתי מאודדדד
ולא רק אני....
וכמובן שהוא עלילה מתח

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה