שיתוף קופסה שחורה -פרק 46 | (ספוילרים!!!)

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
1666813095722.png

1666813112572.png

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איך שאני אוהבת את הסיפור הזה...
אין דברים כאלה!!
@מרים יעל המדהימה, אני יכולה לשבת ולבהות בציורים חצי שעה, ואנשים סביבי לא יבינו למה פתחתי שוב את הסיפור הזה
אבל הוא כ"כ יפה וסוחף שזה מרגש (זאת אומרת יוצר ריגוש)
הכל כ"כ חי ולא שטוח
(אגב שאלה- למה העיניים של ים גם אדומות? היא לא לבקנית...)

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

(:Leah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לא זוכה לקרוא את הקומיקס, אבל
הציורים מושלמים ברמה אחרת!! אוהבת את הסגנון שלך - לייק ענק!!!

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אזיה סטייל של ציורים! סגנון מגניב בטירוף!

David shtern

כותרת - הטופ שבעימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
****הערת ההנהלה - בתגובה זו ישנן עובדות המשקפות את דעתו האישית של כותב הדברים. לשם הדיון החשוב למדי, השארתי את התגובה. אך האחריות על נכונות התוכן היא על הכותב בלבד****​

דבר ראשון - אכן קומיקס מהמם וברמה גבוהה! ירבו קומיקסים ברמה הזאת בישראל!
אבל,
האם אני חושב שמתאים לפרסם קומיקס כזה בעיתון אשר מיועד לילדים מגיל ארבע? פשוט לא.
לדוגמא, העמוד הראשון שפורסם פה באשכול, יאמרו רבים שקיים פה חוסר צניעות, רגליים מגולות ויחיפות, חולצות קצרות, האם מה שרואים בבית פנימה אפשר לצייר ולהו"ל? לדעתי לא.
אוסיף עוד נקודות שהפריעו לי - ש"ים" מסתובבת בבגדים לא צנועים (מעיל ארוך במעט להסתיר את זה שאין לה חצאית אלא מכנסיים - כי הלא היא עובדת ב"ארגון") היא הולכת עם נשק שלוף בידה, נפגשת עם ראש הארגון בחדר סגור...
דברים שלדעתי לא צריכים להעלות על מכבש הדפוס.
וכן בפרק של השבוע הנוכחי, האשה במצב, (לכתוב אחרת בפורום פומבי לפי דעת רבים במגזר -שפושמ"נ) וצריך לשקול שוב ושוב האם מתאים לצייר את זה במקום שילדים קטנים רואים את זה.
אני לא קיצוני בכלל, ובפרט לא בתחום האמנות, אני מאמין שכל אחד צריך להביע את עצמו בדרכו שלו, אבל לצייר כך במגזרנו ועוד שילדים קטנים גם קוראים את זה? דעתי היא שזה לא ראוי.
ושוב, הקומיקס הוא ברמה גבוהה מאד ומושקע, אך לדעתי אפשר להשתמש בחומר הנפלא ולצייר זאת כך שיהיה מקובל וראוי על רוב רובו של הציבור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
דבר ראשון - אכן קומיקס מהמם וברמה גבוהה!
אבל, וכאן מגיע אבל גדול.
האם מתאים לפרסם קומיקס כזה בעיתון ילדים אשר מיועד לילדים?
האם מתאים לפרסם קומיקס כזה בכלל בציבור שלנו?
אני קורא בכל פעם את הקומיקס בעיתון ונדהם בכל פעם מחדש.
לדוגמא, תראו את העמוד הראשון שפורסם פה באשכול, איזה חוסר צניעות, רגליים מגולות, יחיפות, חולצות קצרות ועוד ועוד, וכך זה מידי כמה פרקים פה ושם.
מי מדבר על זה ש"ים" מסתובבת בבגדים לא צנועים עם נשק שלוף, כמו איזה גיבורת על בקומיקס אמריקאי, נפגשת עם ראש הארגון בחדר סגור...
וכן בפרק של השבוע הנוכחי, אם אני לא מדמיין, האשה במצב...
אני לא קיצוני בכלל, ובפרט לא בתחום האמנות, אני מאמין שכל אחד צריך להביע את עצמו בדרכו שלו, אבל לפרסם דבר כזה במגזר שלנו ועוד לילדים רכים? אינני מוכן לקבל!
ושוב, הקומיקס הוא ברמה גבוהה מאד ומושקע, אך לדעתי לא מתאים...
עם כל אהבתי לקומיקס- ואולי בשל כך.
אני מסכימה עם כל מילה....
אני תמיד מתבישת קצת שגם אחיי קוראים את הקומיקס... בחורי ישיבה בכלאופן....

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
האיור- וואווו!!!!
נהנית בכל פעם להסתכל על הדמויות, ההבעות, האיור המופקד והחלק.
רמה אחת מעל!

גם אנחנו דנו ברמת החרדיות של הקומקיס בבית. אבל בעיניי, הבעיה היא בועדה הרוחנית של העיתון המפרסם ולא במאיירת וכותבת הקומיקס. מה גם שכשיש מנוי פרימיום אפשר להאיר בפרטי.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אבל, וכאן מגיע אבל גדול.
לדוגמא, תראו את העמוד הראשון שפורסם פה באשכול, איזה חוסר צניעות, רגליים מגולות, יחיפות, חולצות קצרות ועוד ועוד, וכך זה מידי כמה פרקים פה ושם.
מי מדבר על זה ש"ים" מסתובבת בבגדים לא צנועים עם נשק שלוף, כמו איזה גיבורת על בקומיקס אמריקאי, נפגשת עם ראש הארגון בחדר סגור...
אני לא קיצוני בכלל, ובפרט לא בתחום האמנות, אני מאמין שכל אחד צריך להביע את עצמו בדרכו שלו, אבל לפרסם דבר כזה במגזר שלנו ועוד לילדים רכים? אינני מוכן לקבל!
האמת שחשבתי לא לענות, כי זה לא התפקיד שלי אלא של הועדה הרוחנית. אבל כמה נקודות בהודעה שלך גובלות בהשמצה.

1. הבגדים אף פעם לא חושפים חלקים אסורים- לדוגמא החולצה אף פעם לא מגלה מרפק. בעמוד הראשון שדיברת עליו, מופיעות ילדה בת עשר ותינוקת בת שנתיים, דרך אגב. ועדיין הקפדנו על הכל. ואם היית יודע כמה הלוך ושוב ותיקונים אנחנו עושים עם הועדה הרוחנית לפני שפרק עולה לדפוס, היית אולי יותר מקפיד על העובדות.

2. לאורך כל הקומיקס ים מסתובבת עם אותו בגד- מעיל ארוך מעל חולצה שמכסה עד פתח הצוואר. אשמח לדעת לפי איזה קריטריון הבגד הזה אינו צנוע. אני מבינה שלראות אישה בקומיקס זו חוויה חדשה מבחינת הרבה אנשים, אבל שוב- בבקשה תצמדו לעובדות.

3. ראש הארגון הוא האבא של ים, ועשינו את זה בדיוק בשביל לאפשר את המפגשים שלה איתו. היא קוראת לו 'אבא' מספר פעמים לאורך הסיפור, כך שברור לי שמי שקורא קבוע לא פספס את זה. אני מבינה שזה לא מספיק...?

4. בפרק של השבוע הנוכחי, כן גבי (האישה) בהריון, במזל טוב. אולי אני נאיבית אבל אני לא מבינה מה הבעיה בזה, בטח לא במגזר המבורך שלנו.

מקווה שלא הייתי חריפה מדי. אני פשוט מגיעה מידיעה ברורה ששום פיפס בקומיקס לא יוצא החוצה בלי לראות ועדה, וזה מכאיב לי שאנשים מדברים בלי להקפיד על העובדות.

שיהיה יום מוצלח!

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אני אוהבת מאוד את הקומיקס ומחכה לו כל שבוע!
3. ראש הארגון הוא האבא של ים, ועשינו את זה בדיוק בשביל לאפשר את המפגשים שלה איתו. היא קוראת לו 'אבא' מספר פעמים לאורך הסיפור, כך שברור לי שמי שקורא קבוע לא פספס את זה. אני מבינה שזה לא מספיק...?
אם כבר את מתייחסת לזה אז הוא אבא אמיתי או מאמץ?
אני חושבת שפספסתי את ההסבר על זה

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני אוהבת מאוד את הקומיקס ומחכה לו כל שבוע!

אם כבר את מתייחסת לזה אז הוא אבא אמיתי או מאמץ?
אני חושבת שפספסתי את ההסבר על זה
אבא מאמץ כמובן, היא הרי הייתה ילדה נטושה ובגלל זה הייתה חלק מהנסיינים בפרויקט

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אבל, וכאן מגיע אבל גדול.
והאם יורשה לי לשאול מאיפה כבודו יודע מהי גיבורת על בקומיקסים אמריקאיים?
וכן,
תמיד טוב לראות שיש כאלו שבודקים שבוע שבוע שהכל בסדר מבחינת הצניעות, ולא מפספסים אף פרק.

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תמיד טוב לראות שיש כאלו שבודקים שבוע שבוע שהכל בסדר מבחינת הצניעות, ולא מפספסים אף פרק.
ברור. נראה לך אני קוראת עיתוני ילדים? אני?
רק עוברת עליהם רוחנית. מדור מדור. כולל מתכונים - שלא יהיה חשש טבל ערלה ושביעית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה