סלטים קונפי שום.

blue eagle

משתמש מקצוען
ושאלה שקשורה
אני מאוד אוהבת להכין את הקונפי שום
רק לוקח המון זמן הקילוף...

פעם הייתי קונה במשנת יוסף קופסא עם המון שום קלוף באזור 20 שקל
כבר מזמן לא מגיע
ולא מצאתי בשום מקום.
איפה אפשר להשיג?
טיפ לקילוף
הפריד את השיניים
לשים בסיר קטן לתפוס את המכסה עליו ואז לשקשק חזקק
לאחר כדקה הם יהיו מקולפים!

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה עושים איתו?

blue eagle

משתמש מקצוען
ניסינו את זה וכמעט קיבלנו זעזוע מוחo_O
צריך לנער את זה ממש חזק כדי שזה יקרה
עוד שיטות...
בויריאציה מצחיקה

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה יכול לשרוף את האוכל זה פח דק מידי...
שם אותו ככה על הגריל גז, אף פעם לא נשרף
חחחחח אני אפילו לא ניסיתי אחרי שראיתי שהוא כמעט התעלף מלעשות את זה
אפשר פעם הבאה לרמוז לו שיעשה את זה בקופסא עם יד אחד, וישמור על המוח שלו..

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עוד שיטות...
בויריאציה מצחיקה
שמת לב שזה קופץ באמצע הסרטון?
הם מראים את זה כאילו זה ממש קל ובמציאות אני נשארת עדיין עם שום וקליפה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
מאיפה את?
כי אצלינו יש את זה בכל המכירות של הירק
מודיעין עילית
גם אצלנו היה
בפועל
בחצי שנה האחרונה לא מוצאת בשום מקום
(חוץ מחנות ירקות אחת, שמביאה קופסה פצפונת שיש בה כ 15 שינים ב 10.9 ואין לי לב לקנות במחיר כזה כ"כ מעט)

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

נישטא נייעס

משתמש רשום
מודיעין עילית
גם אצלנו היה
בפועל
בחצי שנה האחרונה לא מוצאת בשום מקום
(חוץ מחנות ירקות אחת, שמביאה קופסה פצפונת שיש בה כ 15 שינים ב 10.9 ואין לי לב לקנות במחיר כזה כ"כ מעט)
אני גם ממודיעין עילית,
היום קנינו חבילה גדולה נראה לי בחנות של הירקות בקסם (לא בטוחה)
ולא נראה לי שעלה יקר מידי

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז אולי זה עניין לא הלכתי
כי לא אוכלים שום קלוף זה יכול להביא מחלות...
בהכשר מהודר משאירים את הקצה של השן לא מקולף, ולכן זה לא בעייתי.
מה שכן, כתוב על החבילה שאם יש שן מקולפת לחלוטין אז לא להשתמש בה...

כבי800

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר להכין את זה בקופסת שימורים,
צריך לבדוק אם במקרה כזה אין צורך לטבול את הקופסא (נראה לי שכן).

לגבי המתכון- ממליצה לנסות להוסיף גם עגבניות שרי שלמות, פלפל ירוק חריף אחד פרוס לפרוסות גסות, ומעט מלח.
העגבניות והפלפל נתנים ארומה מיוחדת לשום ולשמן. (לא יוצא חריף, רק טעים)
יש לשים לב לכסות את העגבניות היטב בשמן שלא יתפוצצו ויתייבשו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה