קווי תוכן של ימות המשיח לא עובדים עכשיו

מצב
הנושא נעול.

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י חיים הקטן;n4893633:
דבר ראשון חברים יקרים, קווי ההטרדות כולם!!! אינם בימות המשיח אלא בחברת קרויס. המשטרה איבדה כל פרופורציה במלחמה בפלג, היא יורה לכל הכיוונים ללא הבחנה, ומשביתה אגב טיפולה בפלג יצירת קשר בין עוד עשרות אלפי חרדים. המשטרה לא סגרה מעולם את הוואצפ או פייסבוק, למרות שהפשעים הנקשרים במערכות אלו גדולים בהרבה מהטרדה... והחרדים, חלקם שותקים וחלקם מוחאים כפיים. השתגעתם? ואגב, אני חדש פה, ברוכים הנמצאים.

בשעתו התקשרתי לימות המשיח וביקשתי שינתקו אותי, באופן פלאי לחלוטין 90% מההטרדות אלי פסקו .
לא מכיר לא את המשיח ולא את קרויס אין לי כל עניין נגדם, אבל שיתנהגו בצורה חוקית ושפויה.
אני אמשיך למחוא כפיים כל עוד עוצרים את מי שמטריד אותי ומעיר את ילדיי באמצע הלילה.

נחמד מאד

משתמש צעיר

חיים הקטן

משתמש פעיל
נכתב ע"י נתין;n4893643:
בשעתו התקשרתי לימות המשיח וביקשתי שינתקו אותי, באופן פלאי לחלוטין 90% מההטרדות אלי פסקו .
לא מכיר לא את המשיח ולא את קרויס אין לי כל עניין נגדם, אבל שיתנהגו בצורה חוקית ושפויה.
אני אמשיך למחוא כפיים כל עוד עוצרים את מי שמטריד אותי ומעיר את ילדיי באמצע הלילה.

לא דיברתי ספציפית על מה שעזרו לך. דיברת על כך שהמשטרה מרגישה חופשית בציבור החרדי לעשות מה שבא לה, וכולם ימחאו לה כפיים כי יהיה להם 15 צינתוקים פחות ביום. הצחקת אותי.

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
לאו עכברא גנב אלא חורא גנב
אם הם היו מעוניינים ההטרדות הללו לא היו, הם אומרים 'לא באחריותנו' כלומר, אנחנו נהנים מזה ומרוויחים כסף אז למה לא לשחק אותה ראש קטן

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י נתין;n4893643:

דווקא נקודת זכות עבורם..

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חיים הקטן;n4893633:
דבר ראשון חברים יקרים, קווי ההטרדות כולם!!! אינם בימות המשיח אלא בחברת קרויס. המשטרה איבדה כל פרופורציה במלחמה בפלג, היא יורה לכל הכיוונים ללא הבחנה, ומשביתה אגב טיפולה בפלג יצירת קשר בין עוד עשרות אלפי חרדים. המשטרה לא סגרה מעולם את הוואצפ או פייסבוק, למרות שהפשעים הנקשרים במערכות אלו גדולים בהרבה מהטרדה... והחרדים, חלקם שותקים וחלקם מוחאים כפיים. השתגעתם? ואגב, אני חדש פה, ברוכים הנמצאים.

נכתב ע"י חיים הקטן;n4893636:
אתה חרדי? נותנים לך סתירה? תגיד תודה

רגע לא הבנתי, אתה חדש?
אז למה אתה מגיב לעצמך? שחכת להחליף לניק השני??

popsi

משתמש פעיל
בואו נעשה סדר, הפשיטה של המשטרה זה לא על צינותקים, רק על אופי ההתקשרות לשיחות הטרדה הכולל זיוף מספר, גילוי חסוי והפניות שיחה.

לימות המשיח אין רישיון להפניות שיחה, אז כנראה נפלו בסעיף חוקי שלא נאכף עד היום.

נפמן

משתמש מקצוען
כל ההטרדות נעשים מחמת שיש לכם טלפון, לכו תצעקו על מי שהמציא את הטלפון, ולעניינינו, חברת ימות המשיח נותנת אפשרות צינתוקים, מי שעושה שימוש לא הוגן זה לא ביעה של החברה, כמוו"כ לא נ"ל שהם נותנים רשימות אלא פשוט בעל קווי התוכן מצנתקים לכלל הקווים הכשרים, והראיה שבקו הביתי אף פעם לא מצנתקים

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
איזה שקטטטט.... :D
אכן ימות המשיח!!!

נפמן

משתמש מקצוען
דוקא אני קבלתי היום 5 צינתוקים אחר תקופה ארוכה שלא קבלתי (כנראה חברות תוכן שעברו מימות המשיח לחברה אחרת, ורצו להודיע ע"כ)

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שמחה מוקדמת מידי עוד מעט יבוא מבול של צינתוקים מכל מפעילי הקווים שיעברו לחברות אחרות או יחליפו ל077
דרך אגב יש הודעה במערכת של ימות המשיח לפני ששולחים צינטוק שזה על דעת השולח

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אמת אחת;n4893538:
ללא הבדל דת, גזע, מין או השתייכות פוליטית!

נכתב ע"י אמת אחת;n4893538:
תקף לגבי כל אחד מישראל

כבר יש כאן הבדלי דת, לא?

סתם הגבתי כי זה הציק לי, לא בשביל להיכנס לאיזה ויכוח.

קרח

משתמש חדש
דרך אגב להכין רשימה של כל המספרים הכשרים זה ענין של כמה דקות
באקסל
לא צריך להגיע לאף חברה שתתן את המספרים שלנו
אני אישית היה לי כמה פעמים מספר חדש ועל היום הראשון כבר היו לי צינתוקים
תהיו ריאליים!

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
האם למישהו יש אינטרס כלשהו להגיב כאן?
ניקים שזו ההודעה הראשונה שלהם בפורום

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קרח ברוכים הבאים
אני לא באמת חושב שזה כזה פשוט לסדר את זה באקסל אבל בא לא נתוכח

לדעתי יש כאן הפסד בסדר גודל מטורף של חברת ימות המשיח שהיא חברה חרדית
ציפתי ליותר התחשבות מאשר גל כזה של נאצות
ממש מגעיל
זה ממש לרקוד על הדם
חכו שבוע יעבור זעם תתחילו לחשוב מה עושים נגד הצינתוקים המטרידים מצידי תלכו על תביעה יצוגית אבל שאשכול זה שמבשר על הפסקת פעילות הקוים לעת עתה יהפך לאשכול נאצה וקללה אינני חושב שזה ראוי

נפמן

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דן הלמדן;n4894027:
אני לא באמת חושב שזה כזה פשוט לסדר את זה באקסל אבל בא לא נתוכח

מה הבעיה?
מסדרים מספרים של 10 ספרות בסדר רודף לפי הקידומות, מצנטקים לכולם, מקסימום חלק הם מספרים לא פעילים...

(ולגבי משפטי ההמשך שלך- כל מילה!חזק ואמץ!)

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכתב ע"י עוד אחד;n4894021:
האם למישהו יש אינטרס כלשהו להגיב כאן?
ניקים שזו ההודעה הראשונה שלהם בפורום

ככה זה באמת נראה...
מה שמגוחך שהגיב כאן הערב ניק בשם קרח את ההודעה הראשונה
הוא הצטרף כבר ב2015 אבל עד הערב הוא לא מצא נושא שיש לו צורך להגיב עליו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה