קווי תוכן של ימות המשיח לא עובדים עכשיו

מצב
הנושא נעול.

popsi

משתמש פעיל
נכתב ע"י ivr;n4897165:
6. רובם של המבקשים שיכניסו את מספרם ל"רשימה השחורה" מבקשים בתוך מספר ימים שיסירו אותם מהרשימה כי פתאום הם לא מקבלים הודעות מהוצאפון המשפחתי, מהקהילה וממקומות רבים שדווקא את ההודעות האלו הם כן רוצים לקבל. לימות המשיח כמובן אין שליטה פרטנית לפי לקוחות, והבחירה היא האם לקוחות ימות המשיח יכולו לחייג אליך, כן או לא. כך שמי שמעוניין לפנות ולבקש להכנס לרשימה השחורה צריך לחשוב פעמיים האם הוא באמת מעוניין לא לקבל יותר שום הודעות וצינטוקים ממי שעושה שימוש במערכות ימות המשיח.

7. מי שמעוניין להכנס לרשימה השחורה, כך שלקוחות ימות המשיח לא יכולו לחייג אלי, צריך לשלוח דוא"ל (אין צורך באיומים, הם מגוכחים ולא מועילים לאף אחד) "אבקש להכניס את מספר הטלפון שלי 05XXXXXXXXX לרשימה השחורה.
כתובת הדוא"ל של שרות הלקוחות של חברת ימות המשיח היא <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

כשמפעילים רשימה שחורה, יש להפעיל גם רשימה לבנה.

אם להירשם לרשימה השחורה זה עונש, ואי קבלת שיחות רלוונטיות גורם לבקשת הסרה מהרשימה, פוגע בכם בעיקר ביחס שלילי של קהל הלקוחות/מקבלי השיחות.
יש לאפשר לכל מי שנמצא ברשימה השחורה להפעיל רשימה לבנה שבו הוא יכניס את המספרים הבודדים הרלוונטים לגביו, ועדיין לא לקבל צינתוקים מכל מי שאתה לא רוצה.

ובא לציון גואל.

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י נתין;n4897215:
העורך דין שלך כתב לך תשובה מפולפלת כראוי, תצ'פר אותו!
אגב, עדיף שתכנה את רשימת השפויים "רשימה לבנה", זו לא בושה לבקש קצת שקט.
ושלא תבין, אין לאף אחד עניין אישי נגד ימות המשיח אלא נגד כל הפלטפורמות המטרידות בכל שם וכינוי.
נשמח אם אכן תפעל כמו שהצהרת ללא הטרדות.

קודם כל אם יש דברים שמטרידים אותך, אבל הם מותרים לפי החוק, אין שום סיבה שבעולם לאסור את זה. אתה מוזמן לפנות באופן אישי לחברת ימות המשיח שיכניסו אותך לרשימה השחורה.
לגבי הבקשה של "רשימה לבנה" - זו בדיוק השיטה שבה חברת ימות המשיח עובדת, היא דורשת מלקוחותיה התחיבות בכתב כי אינם עוברים על חוק הספאם, ומותר להם לחייג לרשימה. אני לא רואה דרך לבצע "רשימה לבנה" בצורה טובה יותר. אם אתה מכיר שיטה יותר טובה, אשמח שתפרט בצורה מלאה איך לדעתך אמורים מצד אחד לא לאסור דברים שלא נאסרו על ידי המחוקק, ומצד שני לא לחייג למי שלא רוצה.
תשים לב, שגם אם לקוח מצהיר כי מותר לו לחייג למספר מסויים, אך הבעלים של אותו מספר ביקש שלא לקבל הודעות מכלל לקוחות ימות המשיח, הוא אכן לא מקבל.

כדאי שתבין, כל קיום ה"רשימה השחורה" הוא שירות שניתן על ידי חברת ימות המשיח לציבור, למרות שאיננו נדרש כלל בחוק! כל תביעות ה"ספאם" שהוגשו נגד חברות שנותנות פלטפורמה טכנית נדחו על ידי בתי המשפט שקבעו מפורשות, כי לאחר שמפעיל הקמפיין אישר שלא מדובר על ספאם, והלחיצה על "הפעל" לא נעשתה על ידי החברה שנתנה את הפלטפורמה אלא על ידי הלקוח - האחריות המלאה והבלעדית היא על המפעיל, ולא על החברה שנותנת את הפלטפורמה.

ימות המשיח משתדלת לאזן ככל הניתן, מצד אחד לתת שרות חוקי ולגיטמי של שיגור הודעות המותר על פי החוק, ומצד שני למעלה מהחובה החוקית שמוטלת על ימות המשיח, להסיר את אלו שלא מעונינים לקבל בכלל.

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י popsi;n4897377:
כשמפעילים רשימה שחורה, יש להפעיל גם רשימה לבנה.

אם להירשם לרשימה השחורה זה עונש, ואי קבלת שיחות רלוונטיות גורם לבקשת הסרה מהרשימה, פוגע בכם בעיקר ביחס שלילי של קהל הלקוחות/מקבלי השיחות.
יש לאפשר לכל מי שנמצא ברשימה השחורה להפעיל רשימה לבנה שבו הוא יכניס את המספרים הבודדים הרלוונטים לגביו, ועדיין לא לקבל צינתוקים מכל מי שאתה לא רוצה.

ובא לציון גואל.

אכן מדובר על רעיון טוב, אעביר את זה לצוות הפיתוח על מנת לבדוק היתכנות לפיתוח.

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י ivr;n4897617:
קודם כל אם יש דברים שמטרידים אותך, אבל הם מותרים לפי החוק, אין שום סיבה שבעולם לאסור את זה. אתה מוזמן לפנות באופן אישי לחברת ימות המשיח שיכניסו אותך לרשימה השחורה.
לגבי הבקשה של "רשימה לבנה" - זו בדיוק השיטה שבה חברת ימות המשיח עובדת, היא דורשת מלקוחותיה התחיבות בכתב כי אינם עוברים על חוק הספאם, ומותר להם לחייג לרשימה. אני לא רואה דרך לבצע "רשימה לבנה" בצורה טובה יותר. אם אתה מכיר שיטה יותר טובה, אשמח שתפרט בצורה מלאה איך לדעתך אמורים מצד אחד לא לאסור דברים שלא נאסרו על ידי המחוקק, ומצד שני לא לחייג למי שלא רוצה.
תשים לב, שגם אם לקוח מצהיר כי מותר לו לחייג למספר מסויים, אך הבעלים של אותו מספר ביקש שלא לקבל הודעות מכלל לקוחות ימות המשיח, הוא אכן לא מקבל.

כדאי שתבין, כל קיום ה"רשימה השחורה" הוא שירות שניתן על ידי חברת ימות המשיח לציבור, למרות שאיננו נדרש כלל בחוק! כל תביעות ה"ספאם" שהוגשו נגד חברות שנותנות פלטפורמה טכנית נדחו על ידי בתי המשפט שקבעו מפורשות, כי לאחר שמפעיל הקמפיין אישר שלא מדובר על ספאם, והלחיצה על "הפעל" לא נעשתה על ידי החברה שנתנה את הפלטפורמה אלא על ידי הלקוח - האחריות המלאה והבלעדית היא על המפעיל, ולא על החברה שנותנת את הפלטפורמה.

ימות המשיח משתדלת לאזן ככל הניתן, מצד אחד לתת שרות חוקי ולגיטמי של שיגור הודעות המותר על פי החוק, ומצד שני למעלה מהחובה החוקית שמוטלת על ימות המשיח, להסיר את אלו שלא מעונינים לקבל בכלל.

תודה על התגובה.
אולי תעשה אפשרות הורדה מצינטוקים או מקבלת שיחות?
אני חושב שאם אנשים מתעצבנים מהשירות שלך גם אם אתה לא אשם - זה פוגע בסוף בך.

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
הכי הזוי שכמעט אי אפשר להסיר דרך הטלפונים שמצנתקים-כי כשחוזרים אליהם ב95% מהפעמים הקו כבר חסום...אז להסיר אי אפשר ולהמשיך לצנתק ממספר חילופי שגם כבר נחסם אפשר ואפשר...פשוט אבסורד במיטבו...
אחרי שועדת הרבנים חוסמת מספר מה הקטע לצנתק לכשרים שממילא לא יכולים להתקשר לקו???

avi media

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פרספכתיבה;n4899221:
הכי הזוי שכמעט אי אפשר להסיר דרך הטלפונים שמצנתקים-כי כשחוזרים אליהם ב95% מהפעמים הקו כבר חסום...אז להסיר אי אפשר ולהמשיך לצנתק ממספר חילופי שגם כבר נחסם אפשר ואפשר...פשוט אבסורד במיטבו...
אחרי שועדת הרבנים חוסמת מספר מה הקטע לצנתק לכשרים שממילא לא יכולים להתקשר לקו???

גם זה נלקח בחשבון במקרה של תביעה.

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
דבר ראשון - וזה ימות לא יכתבו, אבל זה הכי נכון.

עיקר המספרים שמצנתקים הם של קרויס.

למה? כי מעל מיליון דקות (או חצי. תלוי) הוא משלם יותר.

יש עוד כמה חברות - אבל זה לא משנה כרגע.

למה רובם נמצאים על ימות? כי הם יותר משוכללים. נקודה.

והרבה יותר - נגישים ההגדרות המתקדמות שהם בנו נתנו את הפלטורמה לכל אחד להקים קו תוכן. טוב. מקצועי בקצת עבודה עצמית וראש על הכתפיים.

מערכת הניהול של קרויס - יכולה להוציא איש מדעתו. (במקרה ולא מדובר על משהוא קבוע, בסיסי ופשוט).

קרויס גם מצנתק בחינם - ללקוחות גדולים ובתשלום לקטנים. כמו ימות בידיוק.

לבנות רשימה של כשרים זה בשניה - באקסל,

כל אחד יכול לפנות ולהגיש תביעה על צינתוקים - כנגד מי ששלח אותם.

אולי גם תתבע את מייקרוסופט על המחשבים שבהם משתמשים האקרים?

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י popsi;n4893736:
בואו נעשה סדר, הפשיטה של המשטרה זה לא על צינותקים, רק על אופי ההתקשרות לשיחות הטרדה הכולל זיוף מספר, גילוי חסוי והפניות שיחה.

לימות המשיח אין רישיון להפניות שיחה, אז כנראה נפלו בסעיף חוקי שלא נאכף עד היום.

המשטרה לא פשטה על זה.

לא מדובר על החרמה עקב שימוש אסור או בלתי ראוי

המשטרה פשטה על השרתים במסגרת צו חיפוש שניתן לפני כחודש במסגרת שאר הצווים הדוקרניים.

צו חיפוש היה על איזה קו שלדעת המשטרה מפר את זכות הפרטיות. אז במקום לבקש חומרים בבית משפט - ושם יש להם הרבה סיבות להיכשל - הם הוציאו צו חיפוש במסגרת בקשה כוללנית - וקיבלו אותה

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י avi media;n4899208:
לפי חוק הספאם מותר להטריד פעם אחת מכל מספר ואם בוצע הסרה אז מחליפים מספר ומטרידים שוב ???
רק אתמול קיבלתי 7 הטרדות מכם, והיום זה אוחז ב 4 לרגע זה. נמאסתם !!
קו מסוים שיושב אצלכם מטריד אותי כל יום ממספר חדש ( וועדת הרבנים חוסמים לו את המספר בגלל הטינופת שלו ואז אתם עוזרים לו... ) הסרת מספר לא עזרה ואתם יודעים את זה.
הציבור לא טיפש !!
אין בכוונתי להתקשר לבקש מכם שתסירו את מספרי, אני לא מחוייב לכך לפי חוק !
אבל כל מספר שמתקשר אלי מתועד ! זה שאני עושה הסרת מספר מלקוח אחד שלכם אתם אמורים להבין שזה הטרדה ולא להמשיך להעביר את המספר שלי ללקוחות אחרים שלכם,
זה שאתם מצפצפים עלי בטענה שמותר להטריד כל פעם מחדש ואני צריך לרדוף אחריכם את זה תצטרכו כנראה לטעון בבית משפט בתביעה אישית או יצוגית כרגע זה בבדיקה.

קודם כל, אציין שימות המשיח לא מתקשרת לאף אחד, ימות המשיח נותנת ממשקים טכניים בלבד.
אשמח שתציין את מספרי הטלפון שצינטקו/חייגו אליך היום.

אין סיבה שאכתוב כל פעם מחדש, אבל אם אתה חושב שיש לקוחות של ימות המשיח שמתקשרים אליך בניגוד לחוק, או שפשוט אתה לא מעוניין לקבל הודעות, אתה מוזמן לפנות לשרות הלקוחות של ימות המשיח על מנת שיכניסו אותך לרשימה השחורה, אתה מוזמן לראות את ההודעה המלאה שלי בנושא כאן: http://www.prog.co.il/forum/איש-את-...ת-המשיח-לא-עובדים-עכשיו?p=4897165#post4897165

avi media

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ivr;n4899262:
קודם כל, אציין שימות המשיח לא מתקשרת לאף אחד, ימות המשיח נותנת ממשקים טכניים בלבד.
אשמח שתציין את מספרי הטלפון שצינטקו/חייגו אליך היום.

אין סיבה שאכתוב כל פעם מחדש, אבל אם אתה חושב שיש לקוחות של ימות המשיח שמתקשרים אליך בניגוד לחוק, או שפשוט אתה לא מעוניין לקבל הודעות, אתה מוזמן לפנות לשרות הלקוחות של ימות המשיח על מנת שיכניסו אותך לרשימה השחורה, אתה מוזמן לראות את ההודעה המלאה שלי בנושא כאן: http://www.prog.co.il/forum/איש-את-...ת-המשיח-לא-עובדים-עכשיו?p=4897165#post4897165

אני לא נותן את המספר כי אני מעדיף לתעד את זה כדי לעשות סוף לניצול הציני שאתם עושים בחוק על חשבוננו. מספיק לי שעשיתי "הסרת מספר" וזה לפי החוק.

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש לי רעיון - אם חברה מסחרית שולחת לך דברי דואר פרסומיים. אחרי שביקשת להסיר

תבע את דואר ישראל - על השימוש הציני שעושים שמצד אחד שולחים את בקשת ההסרה ומצד שני שולחים כל הזמן דברים פרסומיים.

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י avi media;n4899278:
אני לא נותן את המספר כי אני מעדיף לתעד את זה כדי לעשות סוף לניצול הציני שאתם עושים בחוק על חשבוננו. מספיק לי שעשיתי "הסרת מספר" וזה לפי החוק.

בקיצור, אתה מעדיף להכפיש ללא כל ביסוס.
איך אתה יודע בכלל שמדובר על מספרים של לקוחות ימות המשיח ולא של חברה אחרת?!

זה מאד מאד מוזר לי אם התקשרו אליך 4 פעמים היום מבלי שנרשמת.
גם ביחס להודעות שלקוחות של ימות המשיח מוצאים זה מאד מאד חריג, וכנראה אתה פשוט ממציא את זה.

בכל מקרה, כפי שציינתי, ימות המשיח מאפשרת לכל מי שמעוניין להכנס לרשימה שחורה, שלא תאפשר ללקוחות ימות המשיח לחייג אליו.

כדאי גם שתציין, אתה שייך לתת מגזר כל שהוא שפרסם בקבוצות הוצאפ-פון הפנימיות שלו שיש צורך לאיים על ימות המשיח בתביעות ולהגיד לכולם שיש שם בעיות אבטחה עד שימות המשיח יסכימו להוריד מפורטל התוכן קו של המתנגדים שלהם. וזה פשר כל ההודעות שלך עכשיו.

avi media

משתמש מקצוען
נכתב ע"י israelintop;n4899287:
יש לי רעיון - אם חברה מסחרית שולחת לך דברי דואר פרסומיים. אחרי שביקשת להסיר

תבע את דואר ישראל - על השימוש הציני שעושים שמצד אחד שולחים את בקשת ההסרה ומצד שני שולחים כל הזמן דברים פרסומיים.

אתה באמת לא יודע מה החילוק ??
זה לא מעיר אותי במנוחת הצהריים ולא מפריע באמצע עיסוקים אחרים , ולא מעיר תינוקות ישנים כמו ההטרדה הטלפונית.

avi media

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ivr;n4899307:
בקיצור, אתה מעדיף להכפיש ללא כל ביסוס.
איך אתה יודע בכלל שמדובר על מספרים של לקוחות ימות המשיח ולא של חברה אחרת?!

זה מאד מאד מוזר לי אם התקשרו אליך 4 פעמים היום מבלי שנרשמת.
גם ביחס להודעות שלקוחות של ימות המשיח מוצאים זה מאד מאד חריג, וכנראה אתה פשוט ממציא את זה.

בכל מקרה, כפי שציינתי, ימות המשיח מאפשרת לכל מי שמעוניין להכנס לרשימה שחורה, שלא תאפשר ללקוחות ימות המשיח לחייג אליו.

כדאי גם שתציין, אתה שייך לתת מגזר כל שהוא שפרסם בקבוצות הוצאפ-פון הפנימיות שלו שיש צורך לאיים על ימות המשיח בתביעות ולהגיד לכולם שיש שם בעיות אבטחה עד שימות המשיח יסכימו להוריד מפורטל התוכן קו של המתנגדים שלהם. וזה פשר כל ההודעות שלך עכשיו.

ה4 פעמים זה מכמה קווים שלכם, אלא שיש קו שלכם ( שמחזיק 2 קויים לפחות אצלכם ) שמתמיד להטריד (כבר שבוע ) כל יום בכוונה תחילה !! וגם שעושה זאת ממספרים חסומים על ידי ועד הרבנים, וכן הוא עושה זאת לעצבן להשמיע לנו את הרכילויות והזוהמה שיש לו ..
אני יודע שאתה כבר מבין במי המדובר ובטח תזהיר אותו כדי להציל את עצמך... אני בכל אופן לא מעוניין לחשוף אותו עדין כך עד לתיעוד שמן בעז"ה !!!

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י popsi;n4893736:
בואו נעשה סדר, הפשיטה של המשטרה זה לא על צינותקים, רק על אופי ההתקשרות לשיחות הטרדה הכולל זיוף מספר, גילוי חסוי והפניות שיחה.

לימות המשיח אין רישיון להפניות שיחה, אז כנראה נפלו בסעיף חוקי שלא נאכף עד היום.

מדובר פשוט על שטויות במיץ עגבניות.

משטרת ישראל ביקשה מידע רחב היקף על קבוצות ומערכות תכנים בימות המשיח, וכן גישה לשרתים לבדוק את אותן מערכות.
ימות המשיח מתנגדת לכל פגיעה בלקוחותיה אודותם ביקשה משטרת ישראל את הפרטים, ולכן ערערה לבית המשפט המחוזי נגד הצו שקיבלה המשטרה.
בית המשפט המחוזי (השופטת קיציס) החליט על "עיכוב ביצוע" שמשמעותו שלמשטרה אסור לקחת את השרתים ולקבל את המידע עד לדיון בבית המשפט, ששם המשטרה צריכה לצמצם את הבקשה שלה רק למידע אודות עבירות על החוק, ולא מידע כללי וגורף על לקוחות.
המשטרה פשוט פעלה בניגוד לחוק, ולקחה את השרתים. שאגב, חזרו בתוך מספר שעות לאחר שהמשטרה לקחה את המידע (כמובן בניגוד להחלטת בית המשפט המחוזי).

ימות המשיח הגישה בקשה לפי פקודת בזיון בית המשפט כנגד המשטרה, וביקשה להטיל עליה קנס כספי עקב התנהגות שערוריתית זו, בקשה שתידון בקרוב.

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י ivr;n4899322:
מדובר פשוט על שטויות במיץ עגבניות.

משטרת ישראל ביקשה מידע רחב היקף על קבוצות ומערכות תכנים בימות המשיח, וכן גישה לשרתים לבדוק את אותן מערכות.
ימות המשיח מתנגדת לכל פגיעה בלקוחותיה אודותם ביקשה משטרת ישראל את הפרטים, ולכן ערערה לבית המשפט המחוזי נגד הצו שקיבלה המשטרה.
בית המשפט המחוזי (השופטת קיציס) החליט על "עיכוב ביצוע" שמשמעותו שלמשטרה אסור לקחת את השרתים ולקבל את המידע עד לדיון בבית המשפט, ששם המשטרה צריכה לצמצם את הבקשה שלה רק למידע אודות עבירות על החוק, ולא מידע כללי וגורף על לקוחות.
המשטרה פשוט פעלה בניגוד לחוק, ולקחה את השרתים. שאגב, חזרו בתוך מספר שעות לאחר שהמשטרה לקחה את המידע (כמובן בניגוד להחלטת בית המשפט המחוזי).

ימות המשיח הגישה בקשה לפי פקודת בזיון בית המשפט כנגד המשטרה, וביקשה להטיל עליה קנס כספי עקב התנהגות שערוריתית זו, בקשה שתידון בקרוב.

מה עם תביעת נזיקין. ניתן להגיש? או רק קנס

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ivr;n4897165:
חברת ימות המשיח הינה החברה הגדולה ביותר בישראל בתחום קווי המידע הקולי.
בתוך מספר שעות מאז שהמשטרה לקחה את השרתים, כל הקווים חזרו בשרתי הגיבוי, ותוך מספר שעות הפעילות חזרה לחלוטין מבלי פגיעה בלקוחות.

חברת ימות המשיח נותנת שרות לרבע מליון מאזינים קבועים, ומאזינים רבים נוספים אשר מאזינים באופן אקראי, וכן לכמאה אלף קווי מידע קולי.
המערכות המשכוללות ביותר ניתנות לכולם בחינם!!

פשוט פותחים מערכת בחינם ב077-3137777 בשלוחה 4, ומתפעלים אותה לבד דרך אתר הניהול ופורום הלקוחות בחינם.
מי שמעוניין בסיוע בהקמה ותפעול המערכת יכול לקבל שרות בתשלום בשרותי הפרמיום של ימות המשיח (0773137777 שלוחה 1)

יש כאן כמה ניקים שבאופן קבוע מפרסמים שקרים אודות חברת ימות המשיח, כמו הטענה המגוכחת והשקרית שימות המשיח נותנת שרותי הכרויות. שרותים אלו הינם בניגוד לתקנון של חברת ימות המשיח, ואם מישהו יעשה שימוש לצרכים כאלו במערכות החינמיות, המערכת תיסגר בצורה מיידית.

לגבי טענות של חלק מהניקים פה שהם "הוטרדו" באמצעות צינטוקים שבוצעו על ידי לקוחות ימות המשיח, אבהיר כמה דברים.
1. חברת ימות המשיח שומרת על החוק, ופועלת אך ורק בהתאם לחוק.
2. לקוחות חברת ימות המשיח מתחייבים לפעול בהתאם לתקנון, וזה אומר שמירה מלאה על הוראות חוק התקשורת, מה שנקרא בשם העם "חוק הספאם".
3. לא כל צינטוק או כל הודעה הינה מנוגדת לחוק, ישנם סייגים רבים לחוק, וכן סוגי הודעות שהחוק מתיר בצורה מפורשת לשלוח (לדוגמה, מסרים פוליטיים, פניה חד פעמית לצורך תעמולה או תרומה וכו').
4. חברת ימות המשיח מחייבת את המשתמשים בשרותיה לאפשר "הסרה מרשימת התפוצה" של אותו לקוח.
5. למרות שלחברת ימות המשיח אין כל מחויבות חוקית לעשות זאת, מי שפונה ומבקש מכניסים אותו ל"רשימה שחורה", כך שגם אם לקוח של ימות המשיח מנסה לחייג באמצעות מערכות ימות המשיח למספר ש"ברשימה השחורה" השיחה לא תצא!
6. רובם של המבקשים שיכניסו את מספרם ל"רשימה השחורה" מבקשים בתוך מספר ימים שיסירו אותם מהרשימה כי פתאום הם לא מקבלים הודעות מהוצאפון המשפחתי, מהקהילה וממקומות רבים שדווקא את ההודעות האלו הם כן רוצים לקבל. לימות המשיח כמובן אין שליטה פרטנית לפי לקוחות, והבחירה היא האם לקוחות ימות המשיח יכולו לחייג אליך, כן או לא. כך שמי שמעוניין לפנות ולבקש להכנס לרשימה השחורה צריך לחשוב פעמיים האם הוא באמת מעוניין לא לקבל יותר שום הודעות וצינטוקים ממי שעושה שימוש במערכות ימות המשיח.

7. מי שמעוניין להכנס לרשימה השחורה, כך שלקוחות ימות המשיח לא יכולו לחייג אלי, צריך לשלוח דוא"ל (אין צורך באיומים, הם מגוכחים ולא מועילים לאף אחד) "אבקש להכניס את מספר הטלפון שלי 05XXXXXXXXX לרשימה השחורה.
כתובת הדוא"ל של שרות הלקוחות של חברת ימות המשיח היא <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ברור של"ימות המשיח פתרונות תקשורת" אין מידע ואולי אפילו אין רצון לעקוב מה קורה בתוך כל הקוים
ישנם קוים שפותחים בחורים צעירים ומנבלים שם את הפה, ואין מה לעשות
ברור שאפשר להתקשר למערכת אבל אם זה לדוגמא קורה בשעה 22:00 אין שירות לקוחות (שירות לקוחות פעיל מ10 עד 17:00 )
והצעירים הללו פותחים גם עוד קו. באם זה נחסם
אני עצמי נתקלתי כמה וכמה פעמים בקוים שונים שהיו מאוד מוצלחים אבל שהיה שם מאזינים למאזינים ודיברו שם שטויות והבלים וגם ניבולי פה!!!!
אנחנו הציבור לא צריכים להיות שומרי הסף שלכם! אתם אלו שצריכים להחמיר את הענישה כמו שרק נציג שרות שלכם שידבר עם הלקוחות הוא זה שיתן לפתוח קו ולא אוטומטי, כך צעירים לא יוכלו לפתוח קו ותוך שניה לדבר שטויות. החמרת ענישה כמו קנסות לקוים כאלו.
פיתרון : מענה אוטומטי לדיווח על מספרים שלדעת המאזינים נוגדים את המקובלות בציבור החרדי, מספרים אלו יגיעו מיידית למוקדן תורן שיראה שיש דברים בגו ויסגור את הקו עד לבירור בזמני העבודה.

2.כשלקוח מבקש להסיר את עצמו מצינתוקים, אתם לא אומרים לו שים לב, על ידי שהנך מפסיק לקבל צינתוקים לא תקבל גם צינטוקים משאר המערכות שלנו שאינו הקו הזה שאתה מאזין כרגע. וגם אם תגידו את זה אתם בעצם מחזיקים אותו כשבוי!!!
אתם אומרים לו או שלא תקבל שרות מהמערכות שלנו בכלל או שתסכים לקבל הטרדות במהלך היממה? יפה לכם כל הכבוד.

3. בפועל במערכות שלכם יכול כל שולח קמפיין להסיר את האופצייה של להסיר מרשימת תפוצה!!!

4.גם אם אתם נותנים את האופצייה, להסרה מרשימת תפוצה, האופצייה צריכה להיות על ידי לחיצה על מקש קבוע כמו מקש 3 או 9 ודווקא בתפריט הראשי, ולא שנצטרך כל פעם להקשיב לתוכן ולחפש היכן אפשר להסיר מהרשימה. מכיון שיש קוים שזה לא במספרים הנ"ל ובפרט אם זה צינטוקים שאין לנו יכולת להסיר את עצמנו ללא התקשרות אל הקו, שאז אנו שומעים את ההודעה שאומרת "ההאזנה לקו מותנית בהסכמתך לקבל צינוטוקים מאיתנו" אז הלקוח כמובן בורח ומיד מנתק.
5. אני מסכים שימות המשיח יש לה מערכות משוכללות מאוד וקלות לתפעול מאוד, ודווקא לכן אני מצפה ממנה לא לטמון ראש בחול ולא לראות מול העיניים רק כסף )שהרבה מאוד ממנו ברח ממתי שהפסיקו את דמי הקישוריות )
ודווקא לכן אני מצפה ליותר הבנה והשקעה לאפשרות לרשימה לבנה. או לחלוקה של לפי קבלת צינוקים או צלצולים קויי ואצ'פ קווי תוכן וקוי שיגור הודעות
יש בזה שלא מן היושר שבגלל שיש מישו ששולח לי פעם בחודשיים הודעה מהכולל או מהקהילה להסכים לקבל יומם ולילה צינטוקים.

והציבור צריך לדעת כלל כי כמה שאתם צאזינים יותר לקו אזי המנהלים רואים שזה מעניין אותכם אז הם ישלחו לכם עוד צינטוקים

אין לי אינטרסים בעניין ואפילו יש לי כמה מערכות בימות וגם לי כמה מאזינים הסירו את עמם מהרשימה אבל ספיצית לקו שלי

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י תאורת חרום;n4899325:
ברור של"ימות המשיח פתרונות תקשורת" אין מידע ואולי אפילו אין רצון לעקוב מה קורה בתוך כל הקוים
ישנם קוים שפותחים בחורים צעירים ומנבלים שם את הפה, ואין מה לעשות
ברור שאפשר להתקשר למערכת אבל אם זה לדוגמא קורה בשעה 22:00 אין שירות לקוחות (שירות לקוחות פעיל מ10 עד 17:00 )
והצעירים הללו פותחים גם עוד קו. באם זה נחסם
אני עצמי נתקלתי כמה וכמה פעמים בקוים שונים שהיו מאוד מוצלחים אבל שהיה שם מאזינים למאזינים ודיברו שם שטויות והבלים וגם ניבולי פה!!!!
אנחנו הציבור לא צריכים להיות שומרי הסף שלכם! אתם אלו שצריכים להחמיר את הענישה כמו שרק נציג שרות שלכם שידבר עם הלקוחות הוא זה שיתן לפתוח קו ולא אוטומטי, כך צעירים לא יוכלו לפתוח קו ותוך שניה לדבר שטויות. החמרת ענישה כמו קנסות לקוים כאלו.
פיתרון : מענה אוטומטי לדיווח על מספרים שלדעת המאזינים נוגדים את המקובלות בציבור החרדי, מספרים אלו יגיעו מיידית למוקדן תורן שיראה שיש דברים בגו ויסגור את הקו עד לבירור בזמני העבודה.

2.כשלקוח מבקש להסיר את עצמו מצינתוקים, אתם לא אומרים לו שים לב, על ידי שהנך מפסיק לקבל צינתוקים לא תקבל גם צינטוקים משאר המערכות שלנו שאינו הקו הזה שאתה מאזין כרגע. וגם אם תגידו את זה אתם בעצם מחזיקים אותו כשבוי!!!
אתם אומרים לו או שלא תקבל שרות מהמערכות שלנו בכלל או שתסכים לקבל הטרדות במהלך היממה? יפה לכם כל הכבוד.

3. בפועל במערכות שלכם יכול כל שולח קמפיין להסיר את האופצייה של להסיר מרשימת תפוצה!!!

4.גם אם אתם נותנים את האופצייה, להסרה מרשימת תפוצה, האופצייה צריכה להיות על ידי לחיצה על מקש קבוע כמו מקש 3 או 9 ודווקא בתפריט הראשי, ולא שנצטרך כל פעם להקשיב לתוכן ולחפש היכן אפשר להסיר מהרשימה. מכיון שיש קוים שזה לא במספרים הנ"ל ובפרט אם זה צינטוקים שאין לנו יכולת להסיר את עצמנו ללא התקשרות אל הקו, שאז אנו שומעים את ההודעה שאומרת "ההאזנה לקו מותנית בהסכמתך לקבל צינוטוקים מאיתנו" אז הלקוח כמובן בורח ומיד מנתק.
5. אני מסכים שימות המשיח יש לה מערכות משוכללות מאוד וקלות לתפעול מאוד, ודווקא לכן אני מצפה ממנה לא לטמון ראש בחול ולא לראות מול העיניים רק כסף )שהרבה מאוד ממנו ברח ממתי שהפסיקו את דמי הקישוריות )
ודווקא לכן אני מצפה ליותר הבנה והשקעה לאפשרות לרשימה לבנה. או לחלוקה של לפי קבלת צינוקים או צלצולים קויי ואצ'פ קווי תוכן וקוי שיגור הודעות
יש בזה שלא מן היושר שבגלל שיש מישו ששולח לי פעם בחודשיים הודעה מהכולל או מהקהילה להסכים לקבל יומם ולילה צינטוקים.

והציבור צריך לדעת כלל כי כמה שאתם צאזינים יותר לקו אזי המנהלים רואים שזה מעניין אותכם אז הם ישלחו לכם עוד צינטוקים

אין לי אינטרסים בעניין ואפילו יש לי כמה מערכות בימות וגם לי כמה מאזינים הסירו את עמם מהרשימה אבל ספיצית לקו שלי

1. כזה דבר - הוא פתיח למלחמת עולם כל אחד שירצה לסגור קו לשני - פשוט ידווח וישבית אותו ל12 שעות?

2. להסרה יש אפשרות הגדרה בלי אישור - אלא הסרה מידית

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
סליחה לא שמתי לב לכל ההודעה.

אתה יודע כמה עולה להשיב מוקדן 12 שעות כל יום כל חודש כל השנה.

3. לכאורה מבחינה טכנית אין כל כך הבדל איזו מערכת זו - החייגן או מאפשר חיוג למספר, או לא

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה