קווי תוכן של ימות המשיח לא עובדים עכשיו

מצב
הנושא נעול.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
ואני מנסה להיכנס לראש של אותו אחד שמארגן תהילים לרפואת...
מה הוא חושב שע"י הטרדה של מאות ואלפי אנשים הוא יוסיף זכויות לחולה? זכויות לעצמו???
האם הוא חי באטמוספירה אחרת ולא רואה את סיבלם של המצונטקים?

(על קמפיינים אחרים ופרסום קוי תוכן אני לא מדברת, כי הם אינם מנסים אפילו לעשות לשם שמיים)

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
נכתב ע"י ivr;n4900688:
זה לא ש"הצליח לי", אלא שהמדיניות של חברת ימות המשיח לאורך תקופה מאד ארוכה של הכנת רשימות שחורות, אזהרות ובקשות התחיבות ממי שעושה שימוש בממשקים הטכניים עושה את שלו, ואין כמעט וההודעות הטלפוניות שנשלחות ללא הסכמה כיום לציבור החרדי על ידי לקוחות חברת ימות המשיח - רוב מוחלט של התלונות (גם הטלפוניות שמתקבלות בחברה) כלל לא קשורים לימות המשיח!

ימות המשיח עושה ככל שביכולתה על מנת שמי שלא מעוניין לא יוטרד מלקוחות שעושים שימוש בממשקים הטכניים של ימות המשיח.
אף חברה שעוסקת בתחום לא עושה רבע ממה שימות המשיח עושה על מנת למנוע הטרדות.

ימות המשיח לא מתקשרת לאף אחד! היא נותנת ממשקים טכניים רק למי שמתחייב בכתב שאיננו עובר על החוק.

אני לא מתכוון להתנצל על כך שאני עוסק בעיסוק חוקי ולגיטמי בהתאם להוראות החוק.

אני גם לא מתכוון להתנצל בשמה של ישיבת קריית המלך,או חצרו של הרב שטיינמן שעשו שימוש במערכות של חברת ימות המשיח וביקשו מהציבור לומר תהילים לרפואת הרב בורנשטיין והרב שטיינמן. אני חושב שזה כלל לא המקום של ימות המשיח להתערב בנושא זה.

אני כן דורש התנצלות על האשמות שווא. כי זה שהמספרים עליהם מתלוננים כאן לא קשורים לימות המשיח לא בגלל ש"הצליח לי", אלא בגלל שימות המשיח עושה מעל ומעבר לחובתה החוקית על מנת שלא יהיה שימוש לרעה במערכותיה.

מחזק את ידיך, אל תיבהל מהאשמות לא נכונות שנובעות או מתוך אינטרס כלשהו או מתוך כעס עצום ומתפרץ על המצב הקיים,
תישאר איתנו ונחשוב ביחד על פתרונות
> תוך כדי מבצבץ לי רעיון
מה דעתך על דירוג?
שים לב לסטארטפ החדש שאני מציע לכם :rolleyes:
על מנוע החיפוש גוגל שמעתם?
מהיום יש מנוע חיפוש רשמי ומפורסם גם לקווי תקשורת (ועם קצת אומץ מצידכם יהיו שם גם קווים של חברות מתחרות)
יהיה ניתן להשיג שם את כל הפרטים על כל הקווים והקבוצות
התנאי הבסיסי להיכנס לרשימה הוא לא להטריד, כמה שהקו יביא יותר תועלת ויהיה לו אינטראקציה עם המאזינים כך הוא יקודם בסדר העדיפויות, ובדומה לגוגל הרווח שלכם יהיה מקידום ממומן של קווים שירצו להתפרסם ולהיות ראשונים בקטגוריה או ראשונים בשלוחת המעודפים.
תהיה אפשרות של המלצות מאזינים שיוסיפו לקידום ומאידך גיסא ביקורת שלילית שתגרום להסרת הקו מהרשימות
אני מקווה שזה ייצור תמריץ חיובי לקווים להתנהל בצורה הגיונית לרווחת המאזינים

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ivr;n4900688:
זה לא ש"הצליח לי", אלא שהמדיניות של חברת ימות המשיח לאורך תקופה מאד ארוכה של הכנת רשימות שחורות, אזהרות ובקשות התחיבות ממי שעושה שימוש בממשקים הטכניים עושה את שלו, ואין כמעט וההודעות הטלפוניות שנשלחות ללא הסכמה כיום לציבור החרדי על ידי לקוחות חברת ימות המשיח - רוב מוחלט של התלונות (גם הטלפוניות שמתקבלות בחברה) כלל לא קשורים לימות המשיח!

ימות המשיח עושה ככל שביכולתה על מנת שמי שלא מעוניין לא יוטרד מלקוחות שעושים שימוש בממשקים הטכניים של ימות המשיח.
אף חברה שעוסקת בתחום לא עושה רבע ממה שימות המשיח עושה על מנת למנוע הטרדות.

ימות המשיח לא מתקשרת לאף אחד! היא נותנת ממשקים טכניים רק למי שמתחייב בכתב שאיננו עובר על החוק.

אני לא מתכוון להתנצל על כך שאני עוסק בעיסוק חוקי ולגיטמי בהתאם להוראות החוק.

אני גם לא מתכוון להתנצל בשמה של ישיבת קריית המלך,או חצרו של הרב שטיינמן שעשו שימוש במערכות של חברת ימות המשיח וביקשו מהציבור לומר תהילים לרפואת הרב בורנשטיין והרב שטיינמן. אני חושב שזה כלל לא המקום של ימות המשיח להתערב בנושא זה.

אני כן דורש התנצלות על האשמות שווא. כי זה שהמספרים עליהם מתלוננים כאן לא קשורים לימות המשיח לא בגלל ש"הצליח לי", אלא בגלל שימות המשיח עושה מעל ומעבר לחובתה החוקית על מנת שלא יהיה שימוש לרעה במערכותיה.

מה שנכון נכון.
אבל ישנה הרגשה שאתם אומרים להם אתם תעשו לפי החוק, והשאר זה בעיה שלכם.
אבל אם היה נודע לכם שיש כרגע מתקפת אנשים שהולכים לעשות שימוש לא סביר בקוים שלכם להכפיש את ימות המשיח לדוגמא או את הרבי מחב"ד, לא הייתם יוזמים פעולות נוספות יותר ממה שאתם מחוייבים כדי לעלות עליהם, או כדי למנוע את זה?
גם כאן הייתי מתצפה ממכם ליותר פעילות יזומה הן בעניין הצינוטקים שעל זה אני פחות מתלונן שעדיין אני חושב שאתם מחזיקים בלקוחות כלקוחות שבויים, וכם כי אם אתם מפעילים מעל 100.000 (מאה אלף) קוים אז כנראה שתעבורת הטלפונים והצינטוקים בסופו של דבר עוברת דרככם, כי אתם שולטים על כ 75 אחוז מהשוק.

וכן מבחינת התוכן שיש בקוים, שאתם מסתפקים בהצהרת הלקוחות, שמנסיון אישי כשמקימים מערכת חדשה בטלפון אתם אומרים כשאתה פותח טלפון הנך מאשר את התקנון, לא לכולם יש זמן וכוח להקשיב לתקנון וגם לא כולם רוצים למלא את התקנון תוך דקה וחצי אפשר להקים מערכת תכנים כל שבוע...

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
שמחה מוקדמת מדי...הרגע צינתקו 0799730450
טוב, אבל בטח זה לא קשור לימות המשיח...

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
0799267751
ועוד מספר קווי
036999153

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י תאורת חרום;n4901099:
אבל אם היה נודע לכם שיש כרגע מתקפת אנשים שהולכים לעשות שימוש לא סביר בקוים שלכם להכפיש את ימות המשיח לדוגמא או את הרבי מחב"ד, לא הייתם יוזמים פעולות נוספות יותר ממה שאתם מחוייבים כדי לעלות עליהם, או כדי למנוע את זה?
גם כאן הייתי מתצפה ממכם ליותר פעילות יזומה הן בעניין הצינוטקים שעל זה אני פחות מתלונן שעדיין אני חושב שאתם מחזיקים בלקוחות כלקוחות שבויים, וכם כי אם אתם מפעילים מעל 100.000 (מאה אלף) קוים אז כנראה שתעבורת הטלפונים והצינטוקים בסופו של דבר עוברת דרככם, כי אתם שולטים על כ 75 אחוז מהשוק.

וכן מבחינת התוכן שיש בקוים, שאתם מסתפקים בהצהרת הלקוחות, שמנסיון אישי כשמקימים מערכת חדשה בטלפון אתם אומרים כשאתה פותח טלפון הנך מאשר את התקנון, לא לכולם יש זמן וכוח להקשיב לתקנון וגם לא כולם רוצים למלא את התקנון תוך דקה וחצי אפשר להקים מערכת תכנים כל שבוע...

תתפלא, אבל בימים אלו יש התארגנות של קבוצה כל שהיא (בלי לפרט) שמתארגנת להטריד ולהכפיש את ימות המשיח רק כי היא נותנת שרות גם למתנגדים שלהם. ימות המשיח לא סוגרת להם את הקבוצה.
יש גם כל מיני קווים בציבור הליטאי שעמדתם שונה מעמדת חב"ד, ואף נותנים לזה ביטוי. לא אפרט יותר מידי אבל אציין שמדובר על דברים בוטים במיוחד - גם להם לא סגרנו שום קו.

כן סגרנו קווים למנהלי קווים שעשו שימוש לרעה בקווים והטרידו דרכם אחרים.

אתה צודק שרוב מוחלט של המערכות בימות המשיח, אבל ממש לא רוב מוחלט של ההודעות והצינטוקים שיוצאים ללא בקרה.

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י ivr;n4900657:
מדובר על מספר שלא קשור כלל לחברת ימות המשיח.
לי אישית אין חלילה עניין נגד חברה מסוימת. אלא נגד תופעת הצינטוקים (אני יכול גם לקבל את עמדת בעלי החברה שאין להם אשמה בנידון)
יש למישהו מידע על אפשרות התנתקות מעוד חברות כגון קרויס לתועלת הציבור?

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני הפסקתי לענות הלו.... מחכה לשמוע את ההודעה הבאה :(
וכן, זה ממש מטריד. בפרט בשעות מאוחרות

avi media

משתמש מקצוען
קו הגאולה ( גאולה ברעיון של ימות המשיח.. )
מטרטר לפחות פעם בשבוע כל פעם מספר אחר,
השבוע מהמספר הזה 0779709305
גם זה לא קשור אליך , כמובן...
נחיה ונראה שמעכשיו ( כהצהרתך שאתה מטפל בלקוחות הבעיתים ) הקו הזה מפסיק להזכיר לנו שאנחנו בגלות של ימות המשיח !!

avi media

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ivr;n4901667:
תתפלא, אבל בימים אלו יש התארגנות של קבוצה כל שהיא (בלי לפרט) שמתארגנת להטריד ולהכפיש את ימות המשיח רק כי היא נותנת שרות גם למתנגדים שלהם. ימות המשיח לא סוגרת להם את הקבוצה.
יש גם כל מיני קווים בציבור הליטאי שעמדתם שונה מעמדת חב"ד, ואף נותנים לזה ביטוי. לא אפרט יותר מידי אבל אציין שמדובר על דברים בוטים במיוחד - גם להם לא סגרנו שום קו.

כן סגרנו קווים למנהלי קווים שעשו שימוש לרעה בקווים והטרידו דרכם אחרים.

אתה צודק שרוב מוחלט של המערכות בימות המשיח, אבל ממש לא רוב מוחלט של ההודעות והצינטוקים שיוצאים ללא בקרה.

אין התארגנות להטריד ולהכפיש, אני לבד מכפיש אותך כאן על ידי הצגת העובדות שאתה מנסה לסלף, שם מולך "מראה" זה הכל.

כן, יש התארגנות לתביעה , וזה לא בגלל שאתה נותן שרות "תמים" אלא אתה נותן להם להשמיע הקלטות שנגנבו ( בעזרתך ? ) מהקבוצה וכן האזנות סתר שבוצעו שלא כחוק, וכן הוצאות דיבה ברמות שלא מצויות במחוזותינו על ת"ח וירא"ש מרבים.
ואתה שמחזיק רק קווים לא חוקיים מגן עליהם ואתה היחיד שנותן להם במה תמורת בצע כסף.

עולם חסד

משתמש רשום
סתם להבנה -
למה המשטרה סגרה להם את כל הקווים אם זה היה רק על הנושא של הפלס, הרי הווטצאפ המשפחתיים אינם קשורים לזה ישירות ואת זה יכלו להשאיר פועל

האם זה לא אומר שהמשטרה שמה את ידה גם בגלל ההטרדה הכללית של הצינתוקים ?

מאיר גולן

משתמש רשום
נכתב ע"י עולם חסד;n4908111:
סתם להבנה -
למה המשטרה סגרה להם את כל הקווים אם זה היה רק על הנושא של הפלס, הרי הווטצאפ המשפחתיים אינם קשורים לזה ישירות ואת זה יכלו להשאיר פועל

האם זה לא אומר שהמשטרה שמה את ידה גם בגלל ההטרדה הכללית של הצינתוקים ?

ממש לא מדוייק

בכל וואטספ משפחתי אם תלחץ 8 ואח"כ #7 תגיע לקו התוכן שלהם
ככה שלכן סגרו את כל הקווים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה