קווי תוכן של ימות המשיח לא עובדים עכשיו

מצב
הנושא נעול.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י israelintop;n4899328:
1. כזה דבר - הוא פתיח למלחמת עולם כל אחד שירצה לסגור קו לשני - פשוט ידווח וישבית אותו ל12 שעות?

2. להסרה יש אפשרות הגדרה בלי אישור - אלא הסרה מידית

אז מה הפיתרון שאתה יכול לתת לקוים מנובלים?
איך עושים הסרה מיידית?
והאם זה בכל הקוים?

משתמש1

משתמש פעיל
ניתן לעשות שההסרה מרשימת התפוצה תתבצע דרך קו ישיר לימות המשיח ללא צורך בחיוג לקו הנייעס ותבוצע לכל המערכות השייכות לאותו מנהל מערכת (כמובן שמפעיל הקו יוכל לקנות קו חדש ולנהל איתו, אך זה יסבך אותו לעשות זאת כל יומיים במספר החדש, בתקווה שזה ימנע ממנו לשגע אותנו). כמו כן ניתן להגדיר ביטול צינתוקים לכל מערכת שמנסה לבצע צינתוק ליותר מ3000 מספרים לדוגמה. אנו מצפים מימות המשיח שתפעל לתועלת הציבור, ואז בפעם הבאה שיקחו את השרתים, נמצא אשכול של השתתפות בצער ולא של שמחה לאיד.

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י תאורת חרום;n4899353:
אז מה הפיתרון שאתה יכול לתת לקוים מנובלים?
איך עושים הסרה מיידית?
והאם זה בכל הקוים?

אני מניח שאתה קורא "קווים מנובלים" לקווים עם בעיות צניעות.
אתה מוזמן לשלוח דוא"ל ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> עם מספר הקו, וכן השלוחה שיש בה תוכן בעייתי. או לפנות עם הפרטים האלו לשרות הלקוחות בשעות הפעילות (09:00-17:00)
כאשר יש כזה קו, הוא נסגר, ומי שפתח אותו נחסם במערכות ימות המשיח, ולא יכול יותר לא לחייג, לא להאזין ולא לפתוח מערכות נוספות.

לגבי "הסרה מיידית" - במידה ויש קו ששלח אליך הודעה, ואין בו אפשרות הסרה, או שהסרת את עצמך ומנהל הקו המשיך לחייג אליך, אשמח שתפנה גם בנושא זה, זה לא המקום לפרט את הסנקציות המלאות שמוטלות על מנהלי מערכות אלו, אבל אני יכול לומר בוודאות שמוטלים עליהם הגבלות על ידי ימות המשיח בגלל דברים כאלו.

כפי שציינתי בהודעות קודמות, אתה מוזמן לפנות לימות המשיח, ולהכניס את עצמך ל"רשימה השחורה" - ואף לקוח של ימות המשיח לא יוכל להתקשר אליך יותר.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ivr;n4899541:
אני מניח שאתה קורא "קווים מנובלים" לקווים עם בעיות צניעות.
אתה מוזמן לשלוח דוא"ל ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> עם מספר הקו, וכן השלוחה שיש בה תוכן בעייתי. או לפנות עם הפרטים האלו לשרות הלקוחות בשעות הפעילות (09:00-17:00)
כאשר יש כזה קו, הוא נסגר, ומי שפתח אותו נחסם במערכות ימות המשיח, ולא יכול יותר לא לחייג, לא להאזין ולא לפתוח מערכות נוספות.

לגבי "הסרה מיידית" - במידה ויש קו ששלח אליך הודעה, ואין בו אפשרות הסרה, או שהסרת את עצמך ומנהל הקו המשיך לחייג אליך, אשמח שתפנה גם בנושא זה, זה לא המקום לפרט את הסנקציות המלאות שמוטלות על מנהלי מערכות אלו, אבל אני יכול לומר בוודאות שמוטלים עליהם הגבלות על ידי ימות המשיח בגלל דברים כאלו.

כפי שציינתי בהודעות קודמות, אתה מוזמן לפנות לימות המשיח, ולהכניס את עצמך ל"רשימה השחורה" - ואף לקוח של ימות המשיח לא יוכל להתקשר אליך יותר.

תודה על המענה

אבל אני חושב שהתשובה היא לא מספיק נותנת מענה לשאלותיי

האם אני הוא זה שצריך לנטר את הקוים שלכם?

האם לא צריך לפחות קו חרום? יש לכם עובדים שהם נמצאים בבית תעשו תורנות- לא עסק שלי ואני את האמת לא דואג לכם לגבי הכסף.

האם כל האנשים יודעים איפה ללחוץ כדי להסיר את עצמם?

האם בכל הקוים הספרה להסיר היא אותה הספרה?

וכפי שציינתי אנשים מנצלים את מאזינים למאזינים שלפעמים כבר לא כ"כ פעילים והמנהלים לא שם, ומדברים שטויות והבלים

מה שצריך להיות היום הוא שכל קו שמתקשר אליי או מצנטק אליי יהיה פתיח ראשוני להסרה מהרשימה הקש , או אם זה כן בסוף הודעה כמו בספירת העומר, אז להשאיר 3 שניות ריקות בסוף שהבן אדם יוכל להסיר את עצמו.

ושוב האם כדי להנות משירותי ימות המשיח אני חייב לקבל על עצמי להיות מוטרד

הנה היום בצהריים היה קו 0772611845 שצלצל לכל הניידים שהיו - לא קשור לחוק הספאם, אבל זה למשל הטרדה.

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
איזה כיף שיש לנו נציג של ימות המשיח
הטרידו אתכם, צינטקו ללא הרשמה
תעלו את המספר כדי שימות המשיח יווכחו לדעת עד כמה זה מפריע ומקשה על החיים שלכם
בהנחה שימות המשיח עושים הכל כדי שהציבור יהיה מרוצה ודעתו נוחה מפעילות החברה, הם ימצאו מי המפעילים הבעייתים ויחסמו או יתריעו בהם על המשך ההטרדות

מתחיל ראשון
0799264919

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אני קניתי נייד חדש עם סים של הוט מובייל ואין צינטוקים בכלל!
אז 1. אחרי שאתם מחוברים לאחד הוואצאפים הם מכירים את המספר שלכם והוא נכנס לרשימה
2. אין לחברות ההמצטקות את המספרים מהוט מובייל

טראמפ_לשעבר

משתמש רשום
נכתב ע"י avi media;n4899278:
אני לא נותן את המספר כי אני מעדיף לתעד את זה כדי לעשות סוף לניצול הציני שאתם עושים בחוק על חשבוננו. מספיק לי שעשיתי "הסרת מספר" וזה לפי החוק.

זה נראה שאתה מארגו איזה תביעה ייצוגית בסדר גודל ענק.
אתה לא מבקש הסרת מספר, אתה עושה רק מה שנדרש בחוק, ומסיר את המספר מרשימת התפוצה, ואתה גם מתעד את כל המספרים.
אני מהר מתקשר לימות המשיח כדי להזהיר אותם.....

טראמפ_לשעבר

משתמש רשום
נכתב ע"י avi media;n4899313:
ה4 פעמים זה מכמה קווים שלכם, אלא שיש קו שלכם ( שמחזיק 2 קויים לפחות אצלכם ) שמתמיד להטריד (כבר שבוע ) כל יום בכוונה תחילה !!
אני יודע שאתה כבר מבין במי המדובר ובטח תזהיר אותו כדי להציל את עצמך... אני בכל אופן לא מעוניין לחשוף אותו עדין כך עד לתיעוד שמן בעז"ה !!!

איזה מאבק אדיר אתה מכין כאן!!!!!!

טראמפ_לשעבר

משתמש רשום
גליתי מה אתה מתכנן.
זה מה שכתבת במקום אחר בפרוג:
נכתב ע"י avi media;n4899095:
אם חשפת אז הוסיף גם אני.
השרות שלהם זוועה !! שירות רק בעד כסף. ואסביר מה כל כך הכעיס אותי.
לאחרונה (שבוע שעבר ) נחשפתי לקבוצה גדולה מאד של למעלה מ 100 חברים שנמצאת בימות המשיח. הקבוצה "נפרצה" וכל ההודעות הועתקו ומושמעים לרבים בקו אחר ( שיושב גם בימות המשיח ...) עם הוצאות דיבה על חברי הקבוצה והכפשות ללא גבול וכן מספרי החברים, לאחר מכן הקבוצה שנפרצה נמחקה... והשנייה שמשמיעה את ההקלטות האישיות בין החברים עובדת ומצנטקת כל יום לשביעות רצון ימות המשיח ( אני שוקל ברצינות תביעה כפולה גם לבעלי הקו וגם לימות המשיח, על הכל כולל על ההטרדה והצינטוקים. כרגע זה ביעוץ עם אנשים שמתמחים בנושא )
יש שני אופציות
1. שהחברה לא מאבטחת את לקוחותיה
2. שבעד כסף היא עצמה העבירה את החומר או את הגישה לפורצים ( שהם לקוח שמן מאד של ימות המשיח כבר כמה שנים ...)
ימות המשיח לא מנדבים מידע על הפריצה מי פרץ ומתי ואיך אלא מתחמקים !!
וכשאחד החברים צעק עליהם ואיים בתביעה משפטית הם חסמו אותו מכל הקבוצות שהוא מחובר כגון קבוצות משפחתיות וכו'..
מכאן תחשבו לבד כמה שווה להיות לקוחות של חברה כזו ...

נ.ב לא קשור כלל לקבוצות של עץ או מתנגדיהם.

כדור האש

משתמש רשום
נכתב ע"י טראמפ;n4900497:
זה נראה שאתה מארגו איזה תביעה ייצוגית בסדר גודל ענק.
אתה לא מבקש הסרת מספר, אתה עושה רק מה שנדרש בחוק, ומסיר את המספר מרשימת התפוצה, ואתה גם מתעד את כל המספרים.
אני מהר מתקשר לימות המשיח כדי להזהיר אותם.....

אפשר להירגע?
נמאס כבר מכל הניקים התינוקיים (רובם מ2016) שנטפלים לשטויות
ומתערבים בכל מה שמריח אקשן ובכל מה שהם לא מבינים בו.
נמאס.

(יש לי הרגשה שהרבה מהם זה אותו אחד שפתח כמה ניקים(

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכתב ע"י כדור האש;n4900514:
אפשר להירגע?
נמאס כבר מכל הניקים התינוקיים (רובם מ2016) שנטפלים לשטויות
ומתערבים בכל מה שמריח אקשן ובכל מה שהם לא מבינים בו.
נמאס.

(יש לי הרגשה שהרבה מהם זה אותו אחד שפתח כמה ניקים(

.................

כדור האש

משתמש רשום
נכתב ע"י דן הלמדן;n4900517:
בא לא נשכח שגם אתה ניק מ2016 (וגם אני...).....
וגם אתה התערבת במשהו שמריח אקשן
אנא ברור את מילותיך

אני אכן ניק מ-2016
ולא, לא התערבתי כי אני יודע בדיוק על מה AVI MEDYA מדבר, ולמה הוא מתכוון.

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י תאורת חרום;n4899584:
הנה היום בצהריים היה קו 0772611845 שצלצל לכל הניידים שהיו - לא קשור לחוק הספאם, אבל זה למשל הטרדה.

קו זה הוזמן על ידי המזכירות בישיבת קריית מלך, לחלוקת פרקי תהילים לרפואת ראש ישיבת קריית מלך, הגאון רבי יעקב שמואל בורנשטיין.

ימות המשיח איננה צד בהחלטה האם להפעיל קמפיין או למי להפעיל את הקמפיין.
ישנם רבים שסבורים שמצבו הקשה של ראש הישיבה מצדיק הוצאת קמפיין, בכל מקרה ימות המשיח איננה הכתובת לתלונות בנושא זה.

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י עוד אחד;n4899671:
איזה כיף שיש לנו נציג של ימות המשיח
הטרידו אתכם, צינטקו ללא הרשמה
תעלו את המספר כדי שימות המשיח יווכחו לדעת עד כמה זה מפריע ומקשה על החיים שלכם
בהנחה שימות המשיח עושים הכל כדי שהציבור יהיה מרוצה ודעתו נוחה מפעילות החברה, הם ימצאו מי המפעילים הבעייתים ויחסמו או יתריעו בהם על המשך ההטרדות

מתחיל ראשון
0799264919

מדובר על מספר שלא קשור כלל לחברת ימות המשיח.

ivr

משתמש פעיל
בפרטי שלחו לי עוד 2 משתמשים מפורום זה מספרים שלטענתם הטרידו אותם, גם מספרים אלו לא קשורים בשום צורה לחברת ימות המשיח.

בקיצור, איך שאני רואה את זה, המתלוננים בפורום כאן חייבים התנצלות לחברת ימות המשיח על ההכפשות והאשמות השווא.

מתוך 5 המספרים שצויינו כאן, רק 1 מופעל על ידי לקוחות חברת ימות המשיח, ושייך לישיבה שהוציאה קמפיין לאמירת פרקי תהילים לרפואת ראש הישיבה שאושפז במצב קשה.

פרופסור

משתמש צעיר
נכתב ע"י ivr;n4900659:
בפרטי שלחו לי עוד 2 משתמשים מפורום זה מספרים שלטענתם הטרידו אותם, גם מספרים אלו לא קשורים בשום צורה לחברת ימות המשיח.

בקיצור, איך שאני רואה את זה, המתלוננים בפורום כאן חייבים התנצלות לחברת ימות המשיח על ההכפשות והאשמות השווא.

מתוך 5 המספרים שצויינו כאן, רק 1 מופעל על ידי לקוחות חברת ימות המשיח, ושייך לישיבה שהוציאה קמפיין לאמירת פרקי תהילים לרפואת ראש הישיבה שאושפז במצב קשה.

חוצפה גדולה, של חברת "ימות שמשיח" המטרידה ומצנתקת עשרות אלפי איש מידי יום ביומו על לא עוול בכפם, וזאת בשביל בצע כסף
לבוא לדרוש התנצלות?
אתם התנצלתם פעם בפני איש, על הסבל הנוראי שאתם עושים לאנשים?
הצליח לך, ורק מס' 1 הוא שלכם, זה אומר שאתם לא מטרידים.
אני בהלט מצפה מימות המשיח להתנצלות והבטחה שהדבר ייפסק!!!

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י פרופסור;n4900671:
חוצפה גדולה, של חברת "ימות שמשיח" המטרידה ומצנתקת עשרות אלפי איש מידי יום ביומו על לא עוול בכפם, וזאת בשביל בצע כסף
לבוא לדרוש התנצלות?
אתם התנצלתם פעם בפני איש, על הסבל הנוראי שאתם עושים לאנשים?
הצליח לך, ורק מס' 1 הוא שלכם, זה אומר שאתם לא מטרידים.
אני בהלט מצפה מימות המשיח להתנצלות והבטחה שהדבר ייפסק!!!

זה לא ש"הצליח לי", אלא שהמדיניות של חברת ימות המשיח לאורך תקופה מאד ארוכה של הכנת רשימות שחורות, אזהרות ובקשות התחיבות ממי שעושה שימוש בממשקים הטכניים עושה את שלו, ואין כמעט וההודעות הטלפוניות שנשלחות ללא הסכמה כיום לציבור החרדי על ידי לקוחות חברת ימות המשיח - רוב מוחלט של התלונות (גם הטלפוניות שמתקבלות בחברה) כלל לא קשורים לימות המשיח!

ימות המשיח עושה ככל שביכולתה על מנת שמי שלא מעוניין לא יוטרד מלקוחות שעושים שימוש בממשקים הטכניים של ימות המשיח.
אף חברה שעוסקת בתחום לא עושה רבע ממה שימות המשיח עושה על מנת למנוע הטרדות.

ימות המשיח לא מתקשרת לאף אחד! היא נותנת ממשקים טכניים רק למי שמתחייב בכתב שאיננו עובר על החוק.

אני לא מתכוון להתנצל על כך שאני עוסק בעיסוק חוקי ולגיטמי בהתאם להוראות החוק.

אני גם לא מתכוון להתנצל בשמה של ישיבת קריית המלך,או חצרו של הרב שטיינמן שעשו שימוש במערכות של חברת ימות המשיח וביקשו מהציבור לומר תהילים לרפואת הרב בורנשטיין והרב שטיינמן. אני חושב שזה כלל לא המקום של ימות המשיח להתערב בנושא זה.

אני כן דורש התנצלות על האשמות שווא. כי זה שהמספרים עליהם מתלוננים כאן לא קשורים לימות המשיח לא בגלל ש"הצליח לי", אלא בגלל שימות המשיח עושה מעל ומעבר לחובתה החוקית על מנת שלא יהיה שימוש לרעה במערכותיה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה