דרוש מידע קבוצת "נסיקה"

מצב
הנושא נעול.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
מודה!
אני לא מתביישת עם זה,
ב"ה עם עבודה רצינית הגעתי לאן שהגעתי ואני מרויחה בס"ד בגדול!
וכן, אני כמו כל אחת פה! גם אני התנגדתי בהתחלה, ונאמתי שזה חופר.
וכשהציעו לי בשעתו ובדקתי ראיתי לפתע תמונה שונה ממה שהסביבה (כן כאן בפרוג ועד מקומות...) מדברת.
היום- חוץ מבפרוג, פוראור נמצאת בליגה! והיא מותג על!
השתמשתי במוצרים לפני הצטרפותי ומרב שנהנתי הסכמתי לבדוק את השטח.
חברה! יש פה משהו אדיר, אתם לא חייבים להצטרף (ואולי עדיף שכך, אני לא אוהבת לעבוד עם אנשים ממורמרים)
כיף לי במקום שלי ואשמח שתפרגנו לי;)
מפרגנת לך
ומאחלת לכולם פרנסה
בלי סתירה לזה שפוראבר זו פירמידה.

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לא עובדת בפראוור וכנראה גם לא יעבוד בעתיד
מה שכן מדובר פה על שיווק בשמו המקורי
יגידו פרימה-הגיוני ביותר
מי שלא טובה בשיווק תיפול מזה מהר מאוד
מי שטובה בשיווק -תוכל למכור גם מוצרים זבל (לא שפוראוור הם סבל) ולהשאר חברה ואהובה על כולם בלי להיות נחסית ומעצבנת
תסתכלו על כל המשווקים מהציבור בחוץ - זאת עבודה בפני עצמה ונדרש לה לימוד לא קטן ותוכנות אופי מולדת .
הבעיה היא שחושבים שעסק הזאת מתאים לכל אחת שמחפשת הכנסה מהצד-וזאת הטעות!
כי זה נהפך למשהו שכל אחד עושה ויש כאלו שמשווקות בצורה מעצבנת ומרחיקה -לא באשמתן -אבל זאת המציאות
מי שכתב שזה עוקץ-אני בררתי על זה בעבר לפני שזה הפך לטרנד מציק וחופר-אין פחד להפסדים חוץ מאיזה 200 ש''ח

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פוראוור היא בהחלט פירמידה
הכסף העיקרי שה"מנהלים" מרוויחים, מגיע מאנשים שמתחתיהם, שרוכשים מוצרים בסכום הגבוה מערכם האמיתי.
נכון, אין דמי הצטרפות.
יש תשלומים מאוד גבוהים על מוצרים סבירים לחלוטין, ואם ניקח כל מוצר כזה ונחלק אותו לשלושה חלקים.
חלק ראשון: רווח למוכר (33% בממוצע)
חלק שני: עלות המוצר שחוזרת ליצרן + רווח על המוצר לחברה (33% בממוצע) שעלות הייצור שלו נמוכה להחריד.
והחלק השלישי (33% בממוצע) דמי ההצטרפות שהחבר הנחמד משלם.
ולכן לחברה לא אכפת "לוותר" על דמי ההצטרפות, שמעניקים לה את צורת הפירמידה, והיא מאפשרת כביכול חופש פעולה לכל מצטרף.
אך ברגע שכל משתתף פעיל, רוכש מוצרים, גם אם יש הסתברות נמוכה שהוא יודה בכישלונו כאיש שיווק, ויחזיר אותם לחברה, עדיין מתגלגל כאן מספיק כסף כדי לשפות את הדרגות הגבוהות יותר במערך.
בנוסף, בשביל לשמן את העסק, כולם חייבים לעבוד, שלא יהיה וואקום.
ולכן כל מנהל או ראש צוות, צריכים לאכול לאלה שמתחתיהם את הראש (או בלשונם-לתמוך) כדי שלא יתיאשו, וימשיכו להזרים את הכסף.
לכן מי שהרגע הצטרף והוא מתלהב מ"מנהל" שמנופף בצ'ק שמודפסים עליו סכומי ענק.
אל תתלהב, הוא מנופף בכסף שלך, יקירי.

נערך לאחרונה ב:

gf5

משתמש חדש
תודה על הפרגון...
קצת השכלה:
פירמידה זה כל חברה שעוסקת בשיווק רשתי.
הפירמידה שכולם מתכוונים ולא לטובה, זה עסק שעובד בשיווק רשתי עם פרמטרים ברורים:
שאף אחד מהצוות שלך לא יכול לעבור אותך -לא בדרגה ולא בהכנסה.
בפוראוור עובדים בשיווק רשתי מאד חכם- שלא משנה מתי נכנסת תמיד אתה יכול להרויח יותר ולעלות בדרגות יותר מזה שמעליך!
ואנחנו רואים את זה הרבה. וזה לא סותר- שזה שמעל גם מרויח הרבה.
מקווה שההסבר ברור.
הצלחות לכל עם ישראל! (לאו דווקא בפוראור)

שי.ק

משתמש חדש
אני בד"כ לא מגיבה בפורום אבל היות ואני מכירה את הנתונים מקרוב הרגשתי צורך להגיב.
אני לא מכירה את הקבוצות בתוך פוראוור ואת ההבדלים ביניהם.
יתכן שיש משווקות או קבוצות שעובדות באגרסיביות או בחוסר הגינות ואני לא אחראית לכל משווקת או קבוצה
אז אתייחס לפוראוור החברה עצמה.
ראשית, גילוי נאות: אני משווקת בחברה ויש תקופות שהרווחתי גם כ20000 בחודש.

בתחום השיווק, לא משנה של איזה מוצר.
תמיד יהיו משווקים ישרים יותר ופחות ולכן אם המשווק יציג את המידע בצורה יותר נוצצת מבמציאות אז כשהלקוח יגלה את האמת יהיה לו הרגשה שמדובר בנוכלות (במידה מסויימת, תלוי בכמה עוותו הנתונים שהציגו ללקוח)
ולכן לא יהיה נכון לשפוט לגופו של מקרה ספציפי אלא לעצם הדברים.

א. בשונה מכל הפירמידות החברה כבר פעילה יותר מ30 שנה ואני אישית משווקת את המוצרים כ15 שנה. האנשים שסיפרו לי שזה פירמידה וחכי חכי עוד כמה חודשים/שנה/שנתיים זה יקרוס כבר אמרו לי את זה לפני יותר מ10 שנים ובינתיים זה לא קרה.
מה גורם לכך? ובמה זה שונה מפירמידה? ומה ההגיון בשיווק בשיטה הזו?, לא אקיף את הנושא כרגע רק אומר שבמידה ויש מוצר איכותי ששווה את המחיר שלו ויש לו ביקוש אז אין סיבה שמחר יפסיק להיות לו ביקוש. אם יש קבוצות שמשווקות את העסק כעסק של צירוף נשים שימכרו שגם התפקיד שלהן זה לצרף נשים שימכרו אז אין לזה באמת היתכנות. אבל למכירות יש בהחלט ביקוש. אמנם יש המווון משווקות (מה שמצד אחד מגביר את ההיצע אבל מצד שני זה מביא עוד צרכנים להכרה ושימוש במוצרים כי כל אחת משווקת את זה בסביבה שלה.) אז הרווח האישי שלך תלוי בכמה תעבדי קשה ותשקיעי בשיווק העסק

ב. מדובר בעסק עצמאי על כל המשמעויות שלה. אנשים חושבים שהם יצטרפו והכסף יגדל על העץ.
אז זה לא עובד ככה, זה עסק עצמאי שכדי להצליח בו משמעותית צריך לעבוד כמו בכל עסק. וצריך שיהיה את הכישורים המתאימים. לא כל אחת בנויה להיות עצמאית ולא כל אחת בנויה לעבוד בתחום מסויים.
למשל כתבתי לעיל שיש תקופות שהרווחתי כ20000 בחודש בתקופה הנוכחית הממוצע שלי הוא כ 10000+-
תשאלו אם זה אפשרי אז למה לא להביא את המקסימום. התשובה היא כנ"ל שזה עסק שדורש השקעת מוטיבציה וכח ולא בכל תקופה מסתדר/מתאפשר/מתאים לי לעבוד באותה רמת אנרגיה .

ג. היופי והמיוחד בחברה הזאת היא שהיא נותנת פלטפורמה מדהימה המאפשרת לאנשים לקנות סחורה ולנסות למכור מאפשרים לך לתת ללקוח אחריות 30 יום אם לא היה מרוצה מהמוצרים הוא יכול להחזיר את הכסף ואת מקבלת מוצר חלופי. ולמשווק נותנים אחריות שנה לבדוק אם מתאים לו לשווק את המוצרים. והמקסימום שאפשר להוריד לו זה 10% או 150 ש"ח הנמוך מביניהם, זאת אומרת שהמקסימום שאפשר להפסיד זה 150 ש"ח
אז כמובן שיהיו שיטענו שהם השקיעו בפרסומים בעיתונים והפסידו. התשובה לכך היא שראשית יש עוד דרכים לפרסם ולא חובה לפרסם בעיתונים. אני אישית עובדת בראש גדול וכן מעדיפה לפרסם בעיתונים אבל אני מסכימה שלפרסם בעיתונים זה לא עובד בשיטת העיקר לפרסם ולא משנה מה אלא כמובן שזה תלוי באיכות הפרסום וצריך גם בזה להבין. שנית, בכל עסק מרכיב הפרסום הוא משמעותי מאוד, פה לפחות אין סיכון על הסחורה.
וזה שיש משווקות שמציגות מצג לפיו אפשר בקלות בלי לעבוד קשה להרוויח סכומים דמיוניים ממכירות, זה בעיניי הטעיה. אבל צריך לבחון את התועלת העצומה שבפלטפורמה למי שכן מתאים לזה. אני למשל ועוד חברות שאני מכירה לא היינו מגיעות בחיים למשכורות כאלה מעבודה כזו לולא הפלטפורמה הזו. וגם הנשים שאני מכירה שלא עובדות בזה קשה אלא מתעסקות בקטנה קצת למשפחה/שכנים/מכרים לפחות לא מפסידות ואף מרוויחות קצת או שהם עצמם צורכים את המוצרים וזה יוצא להם יותר בזול,

ד. הכי קל זה לעמוד מבחוץ ולהשמיץ. ולהשתכנע כי היות ודברת עם זאתי ועם ההיא אז את מכירה את התמונה המלאה ולהיות בטוח שאם גיסתך אמרה לך שסיפרו לה שיש פה כסף קל ואפשר להתעשר בלי לעבוד והיא גילתה שזה לא ככה אז ישר לצעוק שזה עוקץ ונוכלות.
אם מישהו מכר לך מקרר והתברר לך שהוא הפיל אותך בעסקת נוכלות תצעקי על כל מוכרי המקררים שהם נוכלים?

ה. לגבי הטענות על אי התאמה נכונה של מוצרים לבעיות רפואיות, א. אכן כדאי לוודא בעת הקניה שאת מתייעצת עם מישהי עם נסיון שמכירה ומבינה ולא אחת שאתמול הצטרפה והתחילה לשווק (ראיתי למשל שמישהי התלוננה על בי פולן, אני למשל יודעת שבי פולן עלול להיות רגיש לנשים מסויימות ולכן ממליצים להתחיל עם זה בהדרגה ולא בתקופות רגישות) ב. לכל תרופה ולכל תוסף תזונה טבעי או לא טבעי, לא הכל עובד, ולפעמים אף עלול לגרום לבעיות (עייני בכל עלוני השימוש של התרופות..) אבל אם לרוב האנשים זה עוזר ועובדה שיש לזה שוק ולקוחות חוזרים אז זה אומר שזה מוצר איכותי

לסיכום, זו הפרנסה שלי ושל עוד חברות יקרות ואני מודה להקב"ה על ששלח לי את הפלטפורמה המדהימה הזו

אני לא נוהגת להגיב בפורום
אך הרגשתי צורך להביע את האמת שלי
ובעז"ה בל"נ זו תהיה תגובתי הראשונה והאחרונה בפורום
בהצלחה לכם.

נערך לאחרונה ב:

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אם כל אחד מרוויח מזה שתחתיו, איך בדיוק אפשר לעקוף את השלב הקודם בשרשרת?
אז תמשיכו לחשב אחוזים ותאוריות הסתברות שונות ומשונות שאני יודעת שאינם נכונות (בהודעה שלפניי ועוד)
יש כאן שאלה לוגית, התשובה של 'לחשב אחוזים והסתברויות' לא ממש עונה על השאלה, אם שמתם לב...
עצוב שבמקום לענות לעניין בחרתם בדרך של השמצה והתחמקות

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מציע לחלק מהמגיבות והמגיבים כאן לזכור להחליף ניק בין התגובות, שלא תהיינה תקלות מביכות

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
תודה על הפרגון...
קצת השכלה:
פירמידה זה כל חברה שעוסקת בשיווק רשתי.
הפירמידה שכולם מתכוונים ולא לטובה, זה עסק שעובד בשיווק רשתי עם פרמטרים ברורים:
שאף אחד מהצוות שלך לא יכול לעבור אותך -לא בדרגה ולא בהכנסה.
בפוראוור עובדים בשיווק רשתי מאד חכם- שלא משנה מתי נכנסת תמיד אתה יכול להרויח יותר ולעלות בדרגות יותר מזה שמעליך!
ואנחנו רואים את זה הרבה. וזה לא סותר- שזה שמעל גם מרויח הרבה.
מקווה שההסבר ברור.
הצלחות לכל עם ישראל! (לאו דווקא בפוראור)
אף פעם אי אפשר לעבור את הנמנהל כי כשאת עושה CCאז גם הנמהל שלך מקבל את הCC ומילא הוא מתקדם איתך ביחד נדיר שמצטרפת עוברת את המנהל שלה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אני בד"כ לא מגיבה בפורום אבל היות ואני מכירה את הנתונים מקרוב הרגשתי צורך להגיב.
אני לא מכירה את הקבוצות בתוך פוראוור ואת ההבדלים ביניהם.
יתכן שיש משווקות או קבוצות שעובדות באגרסיביות או בחוסר הגינות ואני לא אחראית לכל משווקת או קבוצה
אז אתייחס לפוראוור החברה עצמה.
ראשית, גילוי נאות: אני משווקת בחברה ויש תקופות שהרווחתי גם כ20000 בחודש.

בתחום השיווק, לא משנה של איזה מוצר.
תמיד יהיו משווקים ישרים יותר ופחות ולכן אם המשווק יציג את המידע בצורה יותר נוצצת מבמציאות אז כשהלקוח יגלה את האמת יהיה לו הרגשה שמדובר בנוכלות (במידה מסויימת, תלוי בכמה עוותו הנתונים שהציגו ללקוח)
ולכן לא יהיה נכון לשפוט לגופו של מקרה ספציפי אלא לעצם הדברים.

א. בשונה מכל הפירמידות החברה כבר פעילה יותר מ30 שנה ואני אישית משווקת את המוצרים כ15 שנה. האנשים שסיפרו לי שזה פירמידה וחכי חכי עוד כמה חודשים/שנה/שנתיים זה יקרוס כבר אמרו לי את זה לפני יותר מ10 שנים ובינתיים זה לא קרה.
מה גורם לכך? ובמה זה שונה מפירמידה? ומה ההגיון בשיווק בשיטה הזו?, לא אקיף את הנושא כרגע רק אומר שבמידה ויש מוצר איכותי ששווה את המחיר שלו ויש לו ביקוש אז אין סיבה שמחר יפסיק להיות לו ביקוש. אם יש קבוצות שמשווקות את העסק כעסק של צירוף נשים שימכרו שגם התפקיד שלהן זה לצרף נשים שימכרו אז אין לזה באמת היתכנות. אבל למכירות יש בהחלט ביקוש. אמנם יש המווון משווקות (מה שמצד אחד מגביר את ההיצע אבל מצד שני זה מביא עוד צרכנים להכרה ושימוש במוצרים כי כל אחת משווקת את זה בסביבה שלה.) אז הרווח האישי שלך תלוי בכמה תעבדי קשה ותשקיעי בשיווק העסק

ב. מדובר בעסק עצמאי על כל המשמעויות שלה. אנשים חושבים שהם יצטרפו והכסף יגדל על העץ.
אז זה לא עובד ככה, זה עסק עצמאי שכדי להצליח בו משמעותית צריך לעבוד כמו בכל עסק. וצריך שיהיה את הכישורים המתאימים. לא כל אחת בנויה להיות עצמאית ולא כל אחת בנויה לעבוד בתחום מסויים.
למשל כתבתי לעיל שיש תקופות שהרווחתי כ20000 בחודש בתקופה הנוכחית הממוצע שלי הוא כ 10000+-
תשאלו אם זה אפשרי אז למה לא להביא את המקסימום. התשובה היא כנ"ל שזה עסק שדורש השקעת מוטיבציה וכח ולא בכל תקופה מסתדר/מתאפשר/מתאים לי לעבוד באותה רמת אנרגיה .

ג. היופי והמיוחד בחברה הזאת היא שהיא נותנת פלטפורמה מדהימה המאפשרת לאנשים לקנות סחורה ולנסות למכור מאפשרים לך לתת ללקוח אחריות 30 יום אם לא היה מרוצה מהמוצרים הוא יכול להחזיר את הכסף ואת מקבלת מוצר חלופי. ולמשווק נותנים אחריות שנה לבדוק אם מתאים לו לשווק את המוצרים. והמקסימום שאפשר להוריד לו זה 10% או 150 ש"ח הנמוך מביניהם, זאת אומרת שהמקסימום שאפשר להפסיד זה 150 ש"ח
אז כמובן שיהיו שיטענו שהם השקיעו בפרסומים בעיתונים והפסידו. התשובה לכך היא שראשית יש עוד דרכים לפרסם ולא חובה לפרסם בעיתונים. אני אישית עובדת בראש גדול וכן מעדיפה לפרסם בעיתונים אבל אני מסכימה שלפרסם בעיתונים זה לא עובד בשיטת העיקר לפרסם ולא משנה מה אלא כמובן שזה תלוי באיכות הפרסום וצריך גם בזה להבין. שנית, בכל עסק מרכיב הפרסום הוא משמעותי מאוד, פה לפחות אין סיכון על הסחורה.
וזה שיש משווקות שמציגות מצג לפיו אפשר בקלות בלי לעבוד קשה להרוויח סכומים דמיוניים ממכירות, זה בעיניי הטעיה. אבל צריך לבחון את התועלת העצומה שבפלטפורמה למי שכן מתאים לזה. אני למשל ועוד חברות שאני מכירה לא היינו מגיעות בחיים למשכורות כאלה מעבודה כזו לולא הפלטפורמה הזו. וגם הנשים שאני מכירה שלא עובדות בזה קשה אלא מתעסקות בקטנה קצת למשפחה/שכנים/מכרים לפחות לא מפסידות ואף מרוויחות קצת או שהם עצמם צורכים את המוצרים וזה יוצא להם יותר בזול,

ד. הכי קל זה לעמוד מבחוץ ולהשמיץ. ולהשתכנע כי היות ודברת עם זאתי ועם ההיא אז את מכירה את התמונה המלאה ולהיות בטוח שאם גיסתך אמרה לך שסיפרו לה שיש פה כסף קל ואפשר להתעשר בלי לעבוד והיא גילתה שזה לא ככה אז ישר לצעוק שזה עוקץ ונוכלות.
אם מישהו מכר לך מקרר והתברר לך שהוא הפיל אותך בעסקת נוכלות תצעקי על כל מוכרי המקררים שהם נוכלים?

ה. לגבי הטענות על אי התאמה נכונה של מוצרים לבעיות רפואיות, א. אכן כדאי לוודא בעת הקניה שאת מתייעצת עם מישהי עם נסיון שמכירה ומבינה ולא אחת שאתמול הצטרפה והתחילה לשווק (ראיתי למשל שמישהי התלוננה על בי פולן, אני למשל יודעת שבי פולן עלול להיות רגיש לנשים מסויימות ולכן ממליצים להתחיל עם זה בהדרגה ולא בתקופות רגישות) ב. לכל תרופה ולכל תוסף תזונה טבעי או לא טבעי, לא הכל עובד, ולפעמים אף עלול לגרום לבעיות (עייני בכל עלוני השימוש של התרופות..) אבל אם לרוב האנשים זה עוזר ועובדה שיש לזה שוק ולקוחות חוזרים אז זה אומר שזה מוצר איכותי

לסיכום, זו הפרנסה שלי ושל עוד חברות יקרות ואני מודה להקב"ה על ששלח לי את הפלטפורמה המדהימה הזו

אני משערת שהצייצנים והמשמיצים לא ינוחו
אז תמשיכו לחשב אחוזים ותאוריות הסתברות שונות ומשונות שאני יודעת שאינם נכונות (בערך 3 הודעות לפניי ועוד)
אני לא נוהגת להגיב בפורום
אך הרגשתי צורך להביע את האמת שלי
ובעז"ה בל"נ זו תהיה תגובתי הראשונה והאחרונה בפורום
בהצלחה לכם.
תודה לך על התגובה המפורטת
לא אפתה אותך להגיב פה שוב
רק נתון מויקיפדיה, שהוא אמנם לא מקור מדעי אבל יש שם שני רפרנסים
"על פי מחקר שפורסם באתר ועדת הסחר הפדרלית של ארצות הברית, אשר בחן את המודל העסקי של 350 חברות שיווק רשתי, לכל הפחות 99% מהאנשים שמצטרפים לחברות השיווק הרשתי מפסידים כסף"
אני לא מנסה להשמיץ
רק חושבת שמספיק אחד או אחת שנפלו והפסידו, אחרי שקיוו ובנו על הכנסה, בשביל שכל מי שרוצה להצטרף יבין שצריך להבין לעומק את המודל העסקי, על יתרונותיו וחסרונותיו. בעיקר חסרונותיו כאשר מדובר על מצטרפים חדשים
ולכן אני כותבת פה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
ובכנות, ללא קשר למודל העסקי
אני לא מצליחה להבין למה המוצרים כל כך יקרים
אפשר לגדל אלוורה בחלון
ולגבי הפטנט- נכון יש לפוראבר פטנט. אתם יכולים לגגל עליו ולבצע בדיוק את מה שכתוב שם על האלוורה הביתית שלכם. כל עוד אתם לא ממסחרים את זה זו לא הפרה של הפטנט.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
וגם לא מבינה איך משום מקום מתקשרת אלי מישהי שכל הקשר ביננו מסתכם בזה שלשתינו יש מספר טלפון כשר
אין לי מושג מאיפה השיגה את המספר שלי
ושואלת: את רוצה עבודה?
בהתחלה חשבתי שהיא מתעניינת בשירותי בנוגע למשהו שאני אכן עובדת בו
אבל אז היא ניסתה לגייס אותי כמשווקת
סליחה אבל אני לא מבינה את ההגיון בלעבוד בעבודה כזו.
אבל בכל מקרה אכתוב שוב, מאחלת לכולם ולכולן פרנסה בנחת ולא בצער

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על דברייך שנכתבו בכבוד וברצון להסביר.
אני אישית משווקת את המוצרים כ15 שנה
אולי זה הסוד. מי שהצטרפה לפני 15 שנה אינה דומה כלל למי שמצטרפת עכשיו, בסיכוייה להרוויח.
הכי קל זה לעמוד מבחוץ
ואם אני מכירה כמה וכמה, עם כישורי שיווק מעולים ומוטיבציה, שאינן מתקרבות לסכומים שציינת, האם זה נקרא לעמוד מבחוץ? למה הדוגמא האישית שלך מייצגת יותר?
המשל לא דומה לנמשל. יש כאן שיטה מסוימת, והשאלה היא אם השיטה עובדת ברוב המקרים או לא.

והכי חשוב - חבל להתווכח, רק נתונים אמיתיים יתנו תמונה נכונה. החוויה האישית שלי (לא כמשווקת, אלא מתוך הכרות עם משווקות) מול החוויה האישית שלך - לא תתן אינדיקציה מספיק טובה.
הנה השאלות ששאלתי.
אני רוצה נתונים על הנשים הצדקניות שהפכו למשווקות במסגרת "נסיקה" (FOREVER):
1) כמה מתוכן (באחוזים) מרוויחות מעל 2,000 ש"ח בחודש.
2) כמה מתוכן (באחוזים) לא התייאשו לאחר תקופה, ואם התייאשו - למה?
רק אחרי שיהיו לנו את הנתונים האלו, נוכל לקבוע אם זה משתלם...

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
האם ראיתם מקצוע נוסף חוץ מפרמידה
שכולם מנפנפים בסכומים הגבוהים שהם מרוויחים?
ראיתם פעם מוסכניק שממליץ לך להיות מוסכניק כי הוא מרוויח הרבה?
אולי רופא? עו"ד? חבר כנסת?

באיזה תחום מציגים בציבור צילום של צ'יק גדול להראות לכולם כמה X הרוויח?

תגדילו ראש:
אף אחד כאן לא בא לספר לנו כמה הוא מרוויח
הם באים לשכנע אותנו להיכנס לבוץ

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אני שואל שאלה אחרת
איך ייתכן שמוצר אחד ששמו משקה אלורה (ודווקא של פוראוור ולא של חברה אחרת שעולה שליש מחיר כי זה בלי הקליפה חה חה חה) עוזר לכל הבעיות שבעולם
אם כן למה צריכים בכלל רופאים רוקחים וחנויות טבע??????
יש פתרון להכל רק תפנו לפוראוור
השמנה הרזיה סרטן עצירות שלשול כאבי ראש ידיים רגליים לב ריאה כליות כבד כלוסטרול שומנים בדם לחץ דם
תפסיקו לעבוד על אנשים
מצאתם פעם אנטיביוטיקה שמתאימה לכל המחלות
ואני יקח אותה כי לחבר שלי זה עזר?

זה באמת חומר לניקוי גוף מאוד יעיל
ולא מתאים לכולם יש כאלו שכזה ניקוי יחליש אותם ויעשה אותם חולים
אבל עדיין לא עוזר לכל הבעיות
ויש גם תכשירים אחרים לניקוי גוף שיותר יעילים ויותר זולים
הפתרון היחיד באמת זה התאמה של איש מקצוע אמיתי עם קבלות
בין בנושא הרפואי ובין בנושא הטבעוני
(אל תספרו לאשתי שמוכרת ומאמינה בפוראוור ;))

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה