דרוש מידע קבוצת "נסיקה"

מצב
הנושא נעול.

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ממש ממש לא,
זה אמנם אותם מוצרים כן זה פוראוור אבל בשיטה שמצליחה ומוכרת
נותנים לך כלים להצליח והכי חשוב להרוויח
כי מזה שיש לה משווקת נוספת אין לה רווח, רק אם את מצליחה יש לה רווח.
מכירה מקרוב ממש נשים בקבוצה הזאת שמרוויחות מעל 8 אלף בחודש ולא במשרה מלאה וכן גם כאלה שעברו את ה20 אלף זה משהו שגדל וגדל כמובן ע"פ ההשקעה שלך אבל מי שרוצה יכולה
מי שרוצה הסבר יותר ופרטים,
וכמובן הניסיון ללא סיכון כלל
להצטרפות ושאלות ופרטים נוספים אפשר לפנות אלי
forever.co.il4אסור לכתוב כתובת מייל
גם את מרוויחה את הסכומים שציינת?

Smiley:)

משתמש צעיר
הדבר הזה הוא עבודה בעינים!!!!!!!!
מכירה כמה שעשו את הדברים האלה,
וסתם שיגעו את כולם שיקנו מהם....
ולא עשו מזה כסף...
(אני פעם חשבתי לעשות את זה, עד שהתיעצתי עם מבינים בתחום, ואמרו לי לא לבזבז זמן וכוחות על השטויות האלה...)

במי

משתמש רשום
סליחה על ההקפצה,
אחותי הצטרפה באיזור פסח שנה שעברה קיבלה תגובות ממש קשות שזה שטויות, וחבל לה על המאמץ ופירמידה וכו' אבל מכיוון שהיא היתה חייבת עבודה מהביצ היא המשיכה, בחודשים הראשונים עשתה באזור אלפיים שקל,לאט לאט זה עלה, חודש שעבר הגיעה ל11800 אני מדברת על נטו, מה שנכנס לה לחשבון,
מה שמיוחד בקבוצת נסיקה זה ליווי מדהים שהן מקבלות ידע מקצועי בטירוף, וקבוצה חרדית מאוד, קיצור אני רואה אותה מהצד וממש מגרה אותי, אני רואה שהיא פשוט נהנית מכל רגע, אני יודעת שיש עוד קבוצות אבל זאת מיוחדת ממש, ממש היה מושך אותי להצטרף הבעיה שאני לא אוהבת טלפונים,
ולמה אני כותבת את כל זה?
גם כדי לתת מידע בלי אינטרסים. פשוט מכירה מבפנים. ומכירה עוד חברה שעושה 14000 שח
ועוד סיבה,
ראיתי כמה בתחילה היה קשה לה עפ התגובות, היא היתה צריכה ככ הרבה כוח פנימי כדי להמשיך כמובן שהמגיביפ אכלו את הכובע...
מציעה לכל אחד שמכר מספר לו על עבןדה שלו, לא לזלזל, לפרגן לו על שיקול דעתו...
זהו.. יום טוב

שרה אחת...

משתמש צעיר
סליחה על ההקפצה,
אחותי הצטרפה באיזור פסח שנה שעברה קיבלה תגובות ממש קשות שזה שטויות, וחבל לה על המאמץ ופירמידה וכו' אבל מכיוון שהיא היתה חייבת עבודה מהביצ היא המשיכה, בחודשים הראשונים עשתה באזור אלפיים שקל,לאט לאט זה עלה, חודש שעבר הגיעה ל11800 אני מדברת על נטו, מה שנכנס לה לחשבון,
מה שמיוחד בקבוצת נסיקה זה ליווי מדהים שהן מקבלות ידע מקצועי בטירוף, וקבוצה חרדית מאוד, קיצור אני רואה אותה מהצד וממש מגרה אותי, אני רואה שהיא פשוט נהנית מכל רגע, אני יודעת שיש עוד קבוצות אבל זאת מיוחדת ממש, ממש היה מושך אותי להצטרף הבעיה שאני לא אוהבת טלפונים,
ולמה אני כותבת את כל זה?
ועוד סיבה,
ראיתי כמה בתחילה היה קשה לה עפ התגובות, היא היתה צריכה ככ הרבה כוח פנימי כדי להמשיך כמובן שהמגיביפ אכלו את הכובע...
זהו.. יום טוב
אפשר לשאול משהו?
למה את לא מצטרפת אם זה כל כך משתלם?
אולי את עובדת בעבודה שמכניסים בה יותר מ14K?

במי

משתמש רשום
אני פשוט מאוד לא טובה בטלפונים, וגם מרגישה שלאופי ולתנאים שלי כרגע מתאים לי להיות שכירה.
אבל פשוט מביאה פה עובדות שראיתי בעיניי. זה הכל. ושימו לב, לא פרסמתי פה מספר טלפון של אף אחת.אין לי שום מטרה שתצטרפו וכו' רק באמת רציתי להעלות את הדברים. בעיקר מה שחשוב לי לומר זה העניין שלא צריך לזלזל, שכל אחד יעשה תחשבון שלו

גיטוש

משתמש חדש
הקשבנה חברות
אין אין אין כסף קל !!!!
מי שמשקיעה ורצינית וכמובן "באשערט" לה יכולה להרוויח
אבל מי שמחפשת כסף קל ,אז לא זה לא זה
מנסיון בכמה וכמה תחומים, חייבים להשקיעעעעעע !!!!
בברכת פותח את ידך ומשביע...

בטח בהשם

משתמש פעיל
מה שהבנתי שכל השותפים לפורום כאן
10% משווקות /מכירות/משתמשות במוצרים-כמוני
90% אנשים שלא מאמינים בלעשות הרבה כסף/במוצרים /בסיפורי הצלחה/ובראש מרובע-כמוני לפני שנה
אין בשום מקום בעולם עץ שגודל עליו כסף וגם לא בפוראוור
אבל יש מקומות שעובדים פחות ומקבלים המון
אם פוראוור נשמע למשהי דמיונות
בבקשה שתפנה למשווקת אמינה שעובדת מעל שנה ועבדה טוב ותשמע ממנה את הסיפור

ה. ג.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוצרי פוראוור- אלוורה.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
בבקשה שתפנה למשווקת אמינה שעובדת מעל שנה ועבדה טוב ותשמע ממנה את הסיפור
השאלה אם יש דבר כזה
כשיש לכל משווקת אינטרס להכניס נשים נוספות תחתיה
או כשאני פותחת אתר של משווקת על מוצר מסוים וכתוב שם "המוצר זכה בפרס נובל"
בורות
או כשמוצא עולה פי 4 ויותר מתוסף תזונה של חברה מקבילה לכמות פחותה של חומר
אני לא אומרת שאי אפשר להרוויח מזה
זה לא סותר את העובדה שזו פירמידה.
הרווח תלוי במיקום שלך בפירמידה

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מכירה מקרוב ממש נשים בקבוצה הזאת שמרוויחות מעל 8 אלף בחודש ולא במשרה מלאה וכן גם כאלה שעברו את ה20 אלף
:);):D:giggle::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

למרות שזו בדיחה ישנה
זה קורע אותי כל פעם מחדש

יוסקאי

משתמש צעיר
אני נפלתי לפני שנתיים לעוקץ הזה, מוכרים לך מארז ענק עם מוצרים שלא תמכור לעולם,
המוצרים המבוקשים תמיד חסרים. והכי מעצבן שהאופציה להרויח זה לשכנע אנשים להיכנס גם לעוקץ הזה לפרמידה ללא סוף כל מי ששותף לשקר הזה פשוט נוכל!
גניבה, גניבה, גניבה, אנא היזהרו אנשים!!!!!!!!!!!!!!

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
סליחה על ההקפצה,
ולמה אני כותבת את כל זה?
ועוד סיבה,
זהו.. יום טוב
בשקט בשקט אני יגלה לך
שאחותך משקרת שהיא מרוויחה, היא משקרת שכיף לה, היא משקרת שזה מדהים, והיא משקרת שהיא מקבלת ליווי מקצועי בטירוף, פשוט היא רוצה שתצטרפי לזה
תראו לי עוד עצמאי שמספר לכל העולם כמה הוא מרוויח...
כנ"ל החברה שמרוויחה "רק" 14000
מעניין איך כל אלו שקשורים לשיווק מכירות את אלו שעושות מליונים, והתמימים שהצטרפו מספרים שהם רק הפסידו
נקודה למחשבה על רמת האמינות...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה