דרוש מידע צינתוקים - אין מחילה!

מצב
הנושא נעול.

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אני רק לא מבין דבר אחד.
זה משתלם להם בכלל לצנתק?
אנשים תורמים להם דרך זה?
זה כמעט בחינם.
שווה להם לשגע מיליון איש, בשביל שמאה יתרמו.
וחוץ מזה, יש קווים שבשבילם זה יותר צורך נפשי מאשר ניסיון להשיג כסף.
דרך אגב: השיטה כמעט ולא נהוגה מחוץ למגזר. מסתבר שהעולם הפנים די מזמן שזה לא יעיל והנזק לא שווה את התועלת.
ואל תגידו לי שאצלם יש אינטרנט. הפרסום באינטרנט עולה המון, כך שאם זה היה יעיל - כל חברה הייתה משקיעה כמה אגורות בשליחת צנתוקים לכל רחבי הארץ, בזמן שפרסום נורמלי ברשת עולה אלפים.

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
דרך אגב: השיטה כמעט ולא נהוגה מחוץ למגזר. מסתבר שהעולם הפנים די מזמן שזה לא יעיל והנזק לא שווה את התועלת.
עובדה שמצנתקים רק לפלאפונים כשרים.
כמות הצנתוקים שאני קיבלתי לפלאפון שלי בתשע וחצי שנים שיש לי פלאפון היא 0. אם אני זוכר נכון.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש את 'אל תתקשר אליי' או משהו כזה.. שזה חוסם את כל המספרים אבל הבעיה של זה שגם מספרים חשובים
כמו תזכורת לקופ"ח לא יתקשר.
מאגר אל תתקשר אליי לא כולל פניה עבור בקשת צדקה!
ולכן גם מי שמתחבר למאגר, עדיין מותר להתקשר איליו לבקש צדקה.

ומוזר שהוא לא יקבל תזכורת מקופ"ח (אם כי שמעתי על כאלה שאומרים שהם לא רוצים להסתבך וכל מי שרשום ברשימה הם לא שולחים לו)

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תחשבו על מבוגר גלמוד שיושב בבית ופתאום מקבל טלפון.
הוא מתחיל להתרגש, מי מתקשר אלי, הוא מתרומם לאט לאט מתחיל לוקח את ההליכון הולך לטלפון-ו..... הטלפון השתוקק, או לחילופין הוא עונה בהתלהבות ושומע איזה אלמוני שאומר לו, 'שלום' והוא בחזרה עונה לו בהתרגשות 'שלום וברכה' ולפני סיום המשפט הוא מתחיל לנאום לו על תרומה כל שהוא.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לעצם העניין, אכן גם אני קיבלתי הרבה צלצולים, והרבה הלו וכל מיני, וכל מי שחשבתי שלא קשור אליי לשכונה, קהילה וכדומה, ניסתי לעשות הסרה במקש 9

אבל אני לא כועס ולא חושב שהם אכזריים.
כי השכן שלי שבונה עכשיו אולי גם אכזרי?
והמוזיקה של ההכנסת ספר תורה גם אכזרי?
ומי שמתקשר אליי להציע לי ביטוח הוא גם אכזרי?

בקיצור לדעתי רוב האנשים יכולים להסתדר עם זה. אם כי זה מציק. נכון.

ויש אפשרות לעשות רשימה לבנה שרק מי שבאנשי קשר יוכל להתקשר. והשאר לא מצלצל, (כנראה רק רואים בשיחות נכנסות)

blue eagle

משתמש מקצוען
עזוב סיפורים "מוגזמים" על זקנות שצריכות לקום מהכיסא או חולה ששוכב בבית חולים,
לא קרה לך מעולם שחיכית לטלפון חשוב ובמקום זה קיבלת צווחה של "היום נסגרת ההרשמה להגרלה!"?
זה רק חידד לי כמה חוסר חשיבה ורישעות!

שרה41102

משתמש פעיל
לא יתכן לענות לטלפון ולשמוע ילד בוכה (נכון כאב הלב וזה קיים אבל למה לעשות לנו את הצער הזה? מותר לצער יהודים? ) וחוץ מזה מי אמר שלא תורים?? הריי רוב החרדים תורמים ונכון שצריך לעלות את המודעות אבל לא יתכן לקבל טלפונים שעה 23:30 בלילה שאני רצה מהמיטה בשעה כזו ועונה לטלפון ובכי של ילד או אב ... קשוח!

הזוי! תקשיבו לפני שנתיים עשינו מספר חדש ומיד יום אחרי כל העמותות החרדיות התחילו לצלצל- זה נורמאלי!! איך כבר הספיקו להגדיר אותנו במגזר החרדי ?!?! מאז אני מסמנת באתרים ממשלתיים- השתייכות למגזר - "חילוני"!

הפתרון לוקח זמן אבל יעיל.
מתחילים לחסום שיחה שיחה(רשימה שחורה)...
הם מתקשרים ממספר אחר וגם אותו חוסמים וזה לוקח חודשיים לניקוי סטרילי מהתרמות טורדניות כאלה אבל מאז אולי שיחה אחת בחצי שנה עד שנה!

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
הסבתא יכולה להשאיר את הטלפון לידה, ולא לסבול מכאבים כל פעם שהיא עונה לטלפון,
וכשאתה הולך לישון תעביר את הטלפןן שלך למצב שקט ולא תתעורר מכל צלצול,

רק מהגזמות האלו אתה מבין שסבל אמיתי אין כאן,
כן, קצת טורדני קצת מוציא ממצב נוחות,
אבל לא דוגמאות מנופחות של סבתות וחולים מסוכנים שמנסים לעצום עיניים וקופת העיר מתעללת בהם.
באותו היגיון, אני יכול לעמוד ליד החלון בבית שלך, ולהשמיע במשך שעות קרקורי תרנגולים, צווחות טווסים, ויללות זאבים. כשתבוא לבקש ממני להפסיק, אני אציע לך באדיבות להניח באזניים אטמים מדי לילה, או לישון בחדר אחר נוח יותר. תוך כדי כך, אני אגביר את הצווחות, ואמצא מעקפים איך להכריח אותך לשמוע אותן בכל שעות היום.
לדעתי, זה בהחלט עונה להגדרה של:
קצת טורדני קצת מוציא ממצב נוחות,
אבל לא דוגמאות מנופחות של סבתות וחולים מסוכנים שמנסים לעצום עיניים

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אבל אני לא כועס ולא חושב שהם אכזריים.
כי השכן שלי שבונה עכשיו אולי גם אכזרי?
והמוזיקה של ההכנסת ספר תורה גם אכזרי?
לא דומה הנידון לראיה.
בשני המקרים מדובר במי שאינו מכוון את הרעש וההפרעה אליך, אלא מדובר בתופעת לוואי.
כאן, מישהו מכוון אליך. הוא מתקשר אל המספר שלך, בלי להכיר אותך - בלי לדעת מי אתה, סתם כי הוא חושב שיש סיכוי להוציא ממך משהו.
ולגבי הדוגמא השלישית:
ומי שמתקשר אליי להציע לי ביטוח הוא גם אכזרי?
תלוי כמה פעמים הוא מתקשר. אם הוא עושה את זה חמש פעמים ביום, בין שמונה בבוקר ל11 בלילה, בהחלט כן.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אני במשך חודש+ הקפדתי תמיד ללחוץ על הסרה, בקוים (יחסית נדיר) שאין כזה אופציה, עשיתי מעבר לנציג לתרומה, ושם דרשתי אחר כבוד להסיר אותי.
בגדול כמעט ואין צינתוקים, מלבד פעם ב...

היחיד שלא מפסיק לצנתק זה הקו של קובי לוי, אין אפשרות להסרה, ואין אפשרות לנציג.
מתחשק לי לתבוע אותו אחת ולתמיד, הוא פשוט חצוף מחוצף.

יוסיK

משתמש מקצוען
אני רק לא מבין דבר אחד.
זה משתלם להם בכלל לצנתק?
אנשים תורמים להם דרך זה?
אם לא היו תורמים - לא היו מצנתקים
אתה רוצה להגיד שיש מספיק מזוכיסטים שתורמים למי שמטריד אותם בצנתוקים?
זה כמעט בחינם.
שווה להם לשגע מיליון איש, בשביל שמאה יתרמו.
עלות הודעה טלפונית כ 12 אג' +מע"מ לדקת שיחה.
היות ואני לא היחיד ברשימת התפוצה אז למרות שעלות השיחה אלי זעומה, כשמכפילים את זה באלפי או עשרות אלפי נמענים זה יכול להגיע לאלפי ש"ח.
אמר לי פעם מישהו שעוסק בתחום, שכמעט ואין קמפיין טלפוני שלא מכסה את עצמו++ גם אם יאספו למטרה אלמונית או משונה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בגופים מוכרים.
מפריע לי לקבל צינתוקים או הודעות מידי פעם, אני מנסה לרדת מרשימת התפוצה, בהרבה מקרים זה אפשרי ובהחלט מוריד מכמות ההודעות [בעבר קיבלתי הרבה, כיום די מעט].
אבל אם קיבלתי הודעה מגוף מוכר שאני יודע שמגשים את המטרות לשמן הוא נועד ובשמם הוא מגייס כסף, אני שמח בשבילם ובשביל אלו שנתמכים על ידם ומוכן לקבל כמה צלצולים לא קרואים, אם בזכות הקמפיין שלהם יכנס לאותו ארגון עוד סכף, שיכול להביא הרבה תועלת.

סמליל

משתמש מקצוען
הפתרון לוקח זמן אבל יעיל.
מתחילים לחסום שיחה שיחה(רשימה שחורה)...
הם מתקשרים ממספר אחר וגם אותו חוסמים וזה לוקח חודשיים לניקוי סטרילי מהתרמות טורדניות כאלה אבל מאז אולי שיחה אחת בחצי שנה עד שנה!
אינלי שם מקום!
100 טלפונים חסומים כבר
אין מקום לעוד!!
והם לא חופרים, אלא קודחיםםם!!!o_O

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
עלות הודעה טלפונית כ 12 אג' +מע"מ לדקת שיחה.
היות ואני לא היחיד ברשימת התפוצה אז למרות שעלות השיחה אלי זעומה, כשמכפילים את זה באלפי או עשרות אלפי נמענים זה יכול להגיע לאלפי ש"ח.
אמר לי פעם מישהו שעוסק בתחום, שכמעט ואין קמפיין טלפוני שלא מכסה את עצמו++ גם אם יאספו למטרה אלמונית או משונה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בגופים מוכרים.
מפריע לי לקבל צינתוקים או הודעות מידי פעם, אני מנסה לרדת מרשימת התפוצה, בהרבה מקרים זה אפשרי ובהחלט מוריד מכמות ההודעות [בעבר קיבלתי הרבה, כיום די מעט].
אבל אם קיבלתי הודעה מגוף מוכר שאני יודע שמגשים את המטרות לשמן הוא נועד ובשמם הוא מגייס כסף, אני שמח בשבילם ובשביל אלו שנתמכים על ידם ומוכן לקבל כמה צלצולים לא קרואים, אם בזכות הקמפיין שלהם יכנס לאותו ארגון עוד סכף, שיכול להביא הרבה תועלת.
אתה בטוח שהפסיכי שמנסה כבר חודשיים (מכל מיני טלפונים) לשכנע אותי שמעולם לא היה דבר כזה קורונה (כן, הוא עדיין שם) והיא נועדה לשלוט לי על המוח וגם לבטל את הקיבוץ הקדוש במירון, משלם אלפי שקלים לכל כזו הודעה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה