בית חולים צילום אולטרה סאונד אחרי תאונה

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
שלום וברכה
אתמול נפגעתי בתאונת דרכים קלה פינו אותי למעייני ובדקו צילום רנטגן חזה ואגן ובדיקה לכליות דרך בדיקת שתן וב"ה הכל בסדר.
כרגע יש עדיין כאבים בגב ובחזה רציתי צילום אולטרה סאונד לשלול פגיעה פנימית חלילה הרופא בבי"ח אמר שיעשו לי
צילום סיטי ואח"כ החליטו שלא לעשו כי הרנטגן מבחינתם הספיק ואז שחררו אותי.
כעת אני מעוניין בבדיקה של אולטרה סאונד כי זה לדעתי לא מספיק הרנטגן עקב הכאבים הפנימיים,
וכיון שרנטגן זה רק עצמות, ואולטרה סאונד בודק גם איברים או שריר שנפגע חלילה.
אבל כשפניתי לכללית נתנו לי הפנייה לבדיקה כזאת ב"טרם". לצערי אני לא כל כך סומך עליהם,
ביקשתי הפנייה לממוגרפיה למחר ולא קיבלתי, הרופא שענה לי הוא רופא אונליין והוא לא הסכים
ניסיתי לקבוע תור למחר תור טלפוני ואז לבקש מהרופא בצורה נורמטיבית עבור מחר בדיקה דחופה
ולא הצלחתי יש תורים רק ביום ראשון.
השאלה האם ב "בטרם" ניתן לבקש מהם את הבדיקה בדיסק כמו ב"ממוגרפיה" בבני ברק? או לא
כי אם לא, זה לא כל כך שווה או שמישהו יודע אם המפענחים שם אולי בדבר הזה כן מקצועיים?
או רעיון אחר לצילום אולטרה סאונד בקלות ומהר
תודה רבה

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
לרוב צילום שעושים מקבלים את הפיענוח ביד כמובן צריך לבקש ולא תמיד הם רוצים לתת מנסיבות לא ברורות וכן ניתן לבקש שיכניסו לך לתיק הרפואי היתכן שהכאב הוא ממכה יבשה שקיבלת חכה עוד יום לראות מה רמת הכאב אם היא יורדת אפילו בקצת מסתבר שזה לא שבר
רפואה שלמה והמון הצלחה

ללדת אחרת

משתמש פעיל
שלום וברכה
אתמול נפגעתי בתאונת דרכים קלה פינו אותי למעייני ובדקו צילום רנטגן חזה ואגן ובדיקה לכליות דרך בדיקת שתן וב"ה הכל בסדר.
כרגע יש עדיין כאבים בגב ובחזה רציתי צילום אולטרה סאונד לשלול פגיעה פנימית חלילה הרופא בבי"ח אמר שיעשו לי
צילום סיטי ואח"כ החליטו שלא לעשו כי הרנטגן מבחינתם הספיק ואז שחררו אותי.
כעת אני מעוניין בבדיקה של אולטרה סאונד כי זה לדעתי לא מספיק הרנטגן עקב הכאבים הפנימיים,
וכיון שרנטגן זה רק עצמות, ואולטרה סאונד בודק גם איברים או שריר שנפגע חלילה.
אבל כשפניתי לכללית נתנו לי הפנייה לבדיקה כזאת ב"טרם". לצערי אני לא כל כך סומך עליהם,
ביקשתי הפנייה לממוגרפיה למחר ולא קיבלתי, הרופא שענה לי הוא רופא אונליין והוא לא הסכים
ניסיתי לקבוע תור למחר תור טלפוני ואז לבקש מהרופא בצורה נורמטיבית עבור מחר בדיקה דחופה
ולא הצלחתי יש תורים רק ביום ראשון.
השאלה האם ב "בטרם" ניתן לבקש מהם את הבדיקה בדיסק כמו ב"ממוגרפיה" בבני ברק? או לא
כי אם לא, זה לא כל כך שווה או שמישהו יודע אם המפענחים שם אולי בדבר הזה כן מקצועיים?
או רעיון אחר לצילום אולטרה סאונד בקלות ומהר
תודה רבה
בריאות שלמה!
מומלץ ממש להשיג תרופה הומאופטית בשם ארניקה [בריכוז 100 או לכל הפחות 30] בצורת טיפות בית מרקחת "רפואה" יכול להכין לך. תרופה מותאמת בדיוק לחבלה ממקור חיצוני לכאבי המכות שיכולים להתפתח לדלקות מקומיות בשרירים ובגידים וגם לזעזוע הכללי שהגוף ספג. אפשר גם ארקוקסיה שרופאים אוהבים להשמיץ - עושה פעולה דומה -נוגד דלקת ומפיג כאב .
ובעיקר - אם פונית באמבולנס אתה זכאי לפיצוי כספי מהמדינה [מדובר בכמה אלפים] . תבררו על עו"ד שמתמחה בענין.

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
לרוב צילום שעושים מקבלים את הפיענוח ביד כמובן צריך לבקש ולא תמיד הם רוצים לתת מנסיבות לא ברורות וכן ניתן לבקש שיכניסו לך לתיק הרפואי היתכן שהכאב הוא ממכה יבשה שקיבלת חכה עוד יום לראות מה רמת הכאב אם היא יורדת אפילו בקצת מסתבר שזה לא שבר
רפואה שלמה והמון הצלחה
החשש לא משבר כי כבר עשו לי רנטגן, החשש הוא ששריר לא נקרע חלילה ולא איזה איבר פנימי קיבל מכה
בריאות שלמה!
מומלץ ממש להשיג תרופה הומאופטית בשם ארניקה [בריכוז 100 או לכל הפחות 30] בצורת טיפות בית מרקחת "רפואה" יכול להכין לך. תרופה מותאמת בדיוק לחבלה ממקור חיצוני לכאבי המכות שיכולים להתפתח לדלקות מקומיות בשרירים ובגידים וגם לזעזוע הכללי שהגוף ספג. אפשר גם ארקוקסיה שרופאים אוהבים להשמיץ - עושה פעולה דומה -נוגד דלקת ומפיג כאב .
ובעיקר - אם פונית באמבולנס אתה זכאי לפיצוי כספי מהמדינה [מדובר בכמה אלפים] . תבררו על עו"ד שמתמחה בענין.
הבנתי שעו"ד מוכנים לייצג רק עם זה הרבה כסף אבל אצלי כנראה אני מקווה בעזרת השם שאין לי משהו רציני
ולכן זה קצת וקשה למצוא עו"ד על סכומים נמוכים.
לגבי אנטי דלקתי אני לוקח תוסף "סרטטפאז" (למבינים) כל בוקר וכעת עברתי ל2 כל בוקר מקווה שיואיל בעז"ה

shani123

משתמש מקצוען
בטרם מקבלים קישור לאתר וסיסמא ואז כל רופא יכול לראות את תוצאות הUS כשתגיע אליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה