דגים פשטידת טונה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אולי ישמע לכן הרבה טונה אבל בהתחשב בזה שהפשטידה ממש משביעה ומהווה ארוחה שלימה בליווי סלט, ובהתחשב במחירי דגים....זה לא נורא.
תבנית A4
אפשר להכין שליש כמות לתבנית אינגליש

האמת- מיד חתכתי חלק מהפשטידה לקוביות והקפאתי לעצמי. קוביה לארוחה. אחמם במיקרו

לפשטידה בסיס בצק פריך.
ככה התחשק לי כדי שיאכלו אותה כאן
אפשר להשמיט את הבסיס.

לבצק פריך לבסיס:
2 כוסות קמח
100 גרם נטורינה
2 חלמונים
חצי כפית מלח
מעט מים לפי הצורך

מעבדים לבצק אחיד ונח, כמובן לא רך כמו בצק שמרים. את המים מוסיפים לפי הצורך עד שמתקבל בצק נעים לעבודה.

מרדדים בין 2 נירות אפיה, כשהתחתון מקומח מעט.
מעבירים לתבנית A4 מרופדת בניר אפיה.
דואגים שהבצק יכסה את כל הבסיס.
נפטרים מעודפי בצק בצדדים

לפשטידה עצמה:
6 טונה במים
1 בצל גדול קצוץ דק
1 כוס תירס [אפשר להמיר לקוביות פלפל]
7 ביצים
4 שיני שום כתושות
2 כפות תבלין גריל דג [או 1 כף כמון, 1 כף כורכום, מעט פפריקה מתוקה]

מרסקים את הטונה שלא יהיה גושים.
מערבבים היטב את כל הרכיבים בקערה.

יוצקים מעל לבסיס, משטחים.

מורחים בביצה טרופה ומפזרים תערובת שומשום, פרג וקצח

אופים ב 180 מעלות כ 35-40 להשחמה והתייצבות.
IMG_6928_800x600.jpg

leale levi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סליחה על ההקפצה...
@ה. בקר מה מייצב את הפשטידה הזאת?
אני מחפשת מתכון לפשטידה טעימה אבל לא הייתי רוצה לשים תירס וגם אין לי גמבה, עגבניה יכולה גם ללכת?
מה עוד אפשר להוסיף למה שכתבת למעלה? שיצא יותר גבוה ומוצלח.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
סליחה על ההקפצה...
@ה. בקר מה מייצב את הפשטידה הזאת?
אני מחפשת מתכון לפשטידה טעימה אבל לא הייתי רוצה לשים תירס וגם אין לי גמבה, עגבניה יכולה גם ללכת?
מה עוד אפשר להוסיף למה שכתבת למעלה? שיצא יותר גבוה ומוצלח.
לא צריך להוסיף שום ירק
מצויינת גם בלי
אפשר בצל

אאי

משתמש פעיל
אפשר לשים גם פלפל וגם תירס למי שאוהב? הטעם של השום ממש מורגש?

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הכנתי. ממש תודה!!

יפית מלאכי

משתמש פעיל
הפשטידה טובה בהקפאה?
לא ילך אצלי הכל וחבל לי לזרוק מה שישאר.
אני יודעת שקציצות טונה מעולות בהקפאה אז אולי גם הפשטידה הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה