פשטידת גבינות

• פותח הנושא E&A
  • פורסם בתאריך

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אהבתי את שילוב הצבעים
הרקע בצד שמאל - בהיר - ועושה את התמונה חיוורת קצת

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יפהההה!

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צבעים מאוד יפים, אני בכלל אוהבת את הסגנון שלך!
לגבי מה שטירה אמרה אני גם חושבת שהצד השמאלי מדי בהיר, אפשר שהרקע יהיה שם כהה יותר.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
הצילום נהדר, כרגיל.
והסגנון ממש אהוב עלי.

(המנה לא כ"כ פוטוגנית)

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
מקסים!
התכלת משתלב מצוין.
מאיפה את בארץ? אפשר לבוא לקחת ביס? ;)

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא בא לי...
התאורה חזקה מדי,לקחה את הצבע של האוכל,לא ברור מה יש פה.

תשתית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
גם לי היה סינוור קל. זה מוצף אור.
אבל לא הוריד מהתאבון ;)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הקומפוזיציה מאוד מאוד יפה ומעניינת, אני מתלבט אם זה היה יפה יותר כשהתבנית מיושרת...
התאורה נראית לי קצת חזקה מדי, ומיותר מדי כיוונים (אילוץ של צלחת לבנה...)
ה"בצק", או הבסיס, לא נראה כל כך טוב, אני לא יודע מה אמור להיות הצבע המקורי, אבל אצלי זה נראה ורוד ולא מגרה כל כך.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בעיה עם התאורה.
אם לא היית רושמת בכותרת "פשטידת גבינה", יכולתי לחשוב בקלות שמדובר בפיצה כלשהיא...

E&A

משתמש מקצוען
תודה לכל מי שהאיר.
תיקנתי אצלי את הסינוור משמאל. זה נראה עכשו יותר טוב.
למען האמת - ניסיתי להכין לזניה אך התוצאה נראתה לי יותר כפשטידת גבינות.
אני רואה שלא קניתם את הפשטידה.. :) אבל היא הייתה טעימה.
סגנון התאורה כאן, מתאים במיוחד למאכלים לא פוטוגנים. הוא לא ממש חוזר מכל הכיוונים אלא שוטף את האוכל.
קקטוס. לא ממש הבנתי מה רצית, אם הייתי "מישרת" את התבנית אז הקו התחתון היה מתעקם.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אחינועם;1191076:
קקטוס. לא ממש הבנתי מה רצית, אם הייתי "מישרת" את התבנית אז הקו התחתון היה מתעקם.
נכון
אבל אולי עדיף צד אחד מיושר..

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קקטוס;1191440:
נכון
אבל אולי עדיף צד אחד מיושר..
אני לא מבינה על איזה ישור אתה מדבר, אם אתה רוצה, אולי תאייר לי ואני אבין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה