דרוש מידע פרח

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
מחפשת פעילויות משחקים תוכניות חידונים שירים יצירות וכד בשביל הפרח המתוקה שלי היא בכיתה ב אבל מאד בוגרת
והדברים הרגילים קצת משעממים אותה
אשמח לכל רעיון

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
היא יכולה ליצור ספרונים מתמונות או ספרים קרועים, לכתוב בעצמה סיפור בהמשכים או עיתון לכל המשפחה, לרקום גובלנים מתאימים לגיל , חרוזי גיהוץ, לפתור תשבצים מעיתוני ילדים כמו מרווה לצמא, תמונות יהלומים, קישוטי סוכה.

Never Stop

משתמש פעיל
מחפשת פעילויות משחקים תוכניות חידונים שירים יצירות וכד בשביל הפרח המתוקה שלי היא בכיתה ב אבל מאד בוגרת
והדברים הרגילים קצת משעממים אותה
אשמח לכל רעיון
משחקים יכול להיות משחקי קלפים למיניהם(כמו טאקי ועוד), סולמות ונחשים.
אני הייתי מכינה עם חניכה שלי משחקי זכרון-היינו מכינות לבד על פתקים מציירות וצובעות-זה מאוד מהנה אותם אחכ לשחק עם משהו שהכינו לבד, היינו אופות/מבשלות יחד וזה סתם נכס לחיים ללמוד קצת איך לעבוד במטבח.
הייתי מציעה לך לעשות ביחד איתה רשימה של דברים שהיא אוהבת לעשות וכל פעם לבחור משהו מהרשימה.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה