פרויקטים חדשים ברכסים

zkzbhe

משתמש פעיל
האם מישהו יודע על שיטת הבנייה של מצפה השחר? עץ השקד? כפיר?
האם יש למישהו מידע יותר מדוייק על סגנון הזוכים במחיר למשתכן בג.הפרסה?
תודה מראש
זה מה שכתבו לי מאיגוד הזוכים:
בנוגע לאופי אוכלוסיה רוב הזוכים שבאיגוד הם חרדים יש גם קצת דתיים וחילונים
נכון לעדכון האחרון רשומים אצלו כ160 זוכים (יש קישור בהודעות קודמות)
abcg1979abcg*gmail.com
@מחיר למשתכן רכסים

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
האם מישהו יודע על שיטת הבנייה של מצפה השחר?
מצפה השחר בונים גם כן בניה טרומית,

שמעתי מאחד שעוסק בנדלן,(אני לא יודעת כמה הוא מוסמך)שאמר שיש ויכוח בין המומחים איזה בניה יותר אכותית,
והרבה מהתלונות על חוסר בידוד זה כי זה בניה פשוטה אבל לא שייך להסיק מזה שכל הבניה טרומית היא לא איכותית,

אגב, החברה שבונה את מצפה השחר זה זוריבין שהוא נחשב למאוד אמין,

שישים ואחד

משתמש רשום
מצפה השחר בונים גם כן בניה טרומית,

שמעתי מאחד שעוסק בנדלן,(אני לא יודעת כמה הוא מוסמך)שאמר שיש ויכוח בין המומחים איזה בניה יותר אכותית,
והרבה מהתלונות על חוסר בידוד זה כי זה בניה פשוטה אבל לא שייך להסיק מזה שכל הבניה טרומית היא לא איכותית,

אגב, החברה שבונה את מצפה השחר זה זוריבין שהוא נחשב למאוד אמין
שיהיה בהצלחה
סן חן זה עץ השקד? אני ראיתי שיש להם משווק אחר
אני ראיתי שיגאל נכסים מנהל להם את המכירות כמו שעשה בבית שמש

zkzbhe

משתמש פעיל
יש עדיין כאלו מחירים?

על איזה דירות מדובר לכיוון הנוף או לכיוון הרחוב?
זה נכון ללפני שבועיים
הגן פונה לרחוב
הם קצת לחיצים במחיר לתחושתי, מעלים מורידים לפי העין ויכולת המיקוח
מי שרציני יכול לקבל קצת הנחה

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
בגדול לי אישית המשווק של פרויקט חזון אי"ש הצהיר שלפחות 80% אשכנזים, מה יהיה בסוף אין לדעת, מה שכן אני יודע לפחות על 10 משפחות מאנ"ש שקנו שם ו0 ספרדים מקווה שככה באמת יהיה ולא נקבל שובל נוסף....
מצטער לבשר לך, הייתי שבוע שעבר יום ה' במשרדי המכירות של חזון איש, וראיתי את רשימות הקונים. ויש שם ספרדים!!! אני אשכנזי שגדלתי בעיר הסטיגמות והזיעה, ואין לי בעיה לגור עם שכנים כאלו!!!

צפוני מצוי

משתמש פעיל
זה נכון ללפני שבועיים
הגן פונה לרחוב
הם קצת לחיצים במחיר לתחושתי, מעלים מורידים לפי העין ויכולת המיקוח
מי שרציני יכול לקבל קצת הנחה
טוב אז זה מובן,
כי לפני שנה הם רצו עליה 1.690 אז מובן שזה עלה ל1.780,
וזה היה בין 50 ל100 אלף ש"ח לצד של הנוף,

zkzbhe

משתמש פעיל
מצטער לבשר לך, הייתי שבוע שעבר יום ה' במשרדי המכירות של חזון איש, וראיתי את רשימות הקונים. ויש שם ספרדים!!! אני אשכנזי שגדלתי בעיר הסטיגמות והזיעה, ואין לי בעיה לגור עם שכנים כאלו!!!
אולי אין לך בעיה עם שכנים כאלו,
אבל****נמחק עקב טעות***
רצה לומר שלא מקבלים ספרדים חדשים/בכורים, מה שיהפוך את החיידרים להרבה יותר אשכנזים בתוך 8 שנים

נערך לאחרונה ב:

עד מתי

משתמש מקצוען
אולי אין לך בעיה עם שכנים כאלו, אבל בחיידר הילד שלך ילמד עם 100% אשכנזים
כי ככה זה ברכסים, בשני החיידרים (כך שמעתי)
יש חיידר איכותי נוסף לבני תורה ע"מ ועוד מגוון
חחחחחה
ברכסים המצב כיום בחיידרים הלטאים של לפחות 50 50 וזה עוד אחרי התקנה החדשה שלא מקבלים בכורים ספרדים ( מי שרוצה להאמין ולראות שיעבור על התמונות של סיום המסכתות בחיידרים הלטאים ויעבור על שמות התלמידים )
בבית יעקב בכיתות של הבנות שלי, קצת יותר מ 50 אחוז ספרדיות
רכסים זה עיר של חצי חצי ( ראו גם את הריץ רץ במועצה )
טוענים שיש יותר ספרדים
אגב כיום יש 2 חיידרים לטאים - תשב"ר ותורת חיים ( שכאמור 50 אחוז או קרוב לזה ספרדים) ועוד 4 חיידרים ספרדים ( אחד בחיתולים ממש) יקירי, תורה ודעת, מפי עוללים וחדש מהשנה הרב זעפרני.
אז מי שאלרגי לספרדים זה ממש לא המקום בשבילו

שישים ואחד

משתמש רשום
כתושב רכסים (אשכנזי) חותם על כל מילה אפשר לראות בבחירות האחרונות שס קיבלה יותר מדגל ועוד לא חישבנו את הספרדים שעדיין מצביעים ג

עד מתי

משתמש מקצוען
אפרופו מה שכתבתי לעיל
הרגע סיימתי לדבר עם אחת האמהות בכיתה ( א') בבית יעקב
שאומרת לי נראה לי הרוב המוחלט בכיתה ספרדיות איך זה הגיוני??
אז יכול להיות שבשנים הקרובות המצב ישתנה אבל זה בהחלט עיר עם נוכחות ניכרת
וסליחה מכל מי שמחליא אותו הנושא
אני רושמת להיפך שמי שזה מפריע לו שיחשוב שוב על מעבר
באמת בחיידרים הלטאים בשנים האחרונות האיזון משתנה מאד כי לא מקבלים ספרדים שאין להם אחים

נערך לאחרונה ב:

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
וודאי דבר אחד טוב הוא שהספרדים לא נזקקים למוסדות האשכנזיים, דבר שמעצים מאוד חיכוכים ובעיות שונות.

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
וודאי דבר אחד טוב הוא שהספרדים לא נזקקים למוסדות האשכנזיים, דבר שמעצים מאוד חיכוכים ובעיות שונות.
כל זמן שעם ישראל לא הפנים זאת חזק למוח וללב ונמשיך לריב כמו אחים, כדאי לדעת לפחות למקסם את ההפרדה לתועלת כמובן.
לפני קצת פחות מחודשיים שהיתי בחו"ל עשרה ימים, והיה מדהים לראות שם את ההרמוניה המדהימה של כל שבטי ישראל בלי קשר למוצא הסבתא. אשרי העם שככה לו!

E7

משתמש פעיל
מה טוב בזה?
למה ספרדים ממשפחות טובות שהאבות למדו בישיבות מעולות צריכים לשלוח את הילדים לחיידר ספרדי?
אתה היית רוצה לשלוח לחיידר ספרדי את הילדים שלך?

עד מתי

משתמש מקצוען
מה טוב בזה?
למה ספרדים ממשפחות טובות שהאבות למדו בישיבות מעולות צריכים לשלוח את הילדים לחיידר ספרדי?
יש היום חיידרים מעולים לספרדים ממשפחות טובות
וברכסים יש לי חברות ספרדיות שהבעלים שלהן למדו בישיבות לטאיות וממש ניסו להילחם בכל דרך להכניס לאשכנזי
אבל מאז שיצאה ההחלטה ( נדמה לי לפני 4 שנים ) שלא מקבלים בכורים ספרדים אז אין בזה שום פרצה, לא עזר כל הקשרים שהפעילו.
פתחו חיידר מעולה שהוא סניף של החיידר הלטאי והיום כבר ספרדים צריכים כמעט פרוטקציה להכנס לשם כי הרישום נסגר ברגע ובנתיים אין להם מקום לגדול..

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
מה טוב בזה?
כידוע שאין מראים ל.... חצי עבודה
אין ספק שכמו בת"ת האשכנזיים יש ת"ת לבני אברכים ויש לבני עובדים, יש טובים ויש פחות, יש מודרניים ויש צולים, יש מגוון והצע רב. לא?
אותו דבר צריך לעשות גם בתלמודי התורה הספרדיים, שגם אצלם יהיה מגוון של רמות וסגנונות שיתאימו לכולם.

עד מתי

משתמש מקצוען
קרובת משפחה דיברה היום עם עץ השקד
דירות 3 חדרים 1,450,000
יקר!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה