פצעי בגרות

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
כדאי לדעת שרמת ה pH של עור הגוף גבוהה משל הפנים, סבון גוף/ ידיים רגיל אינו מיועד לעור הפנים.
גם אני מצטרפת... חובה סבון ייעודי ומותאם לסוג העור, אחרת מייבש מדי, או נותן לחות לעור עם עודף לחות... יותר נזק מאשר תועלת

גיטרה בס

משתמש מקצוען
מבלי לקרא תגובות קודמות
כל הסביבה שלי למי שהיה פצעים לקחו רקוטן כולל אני ואחותי
משפיע למי יותר למי פחות אבל בהחלט שווה לנסות
התרופה שקונים בחנות נקראת קיורטן והיא המקבילה של הרקוטן בגרסה משודרגת ללא חומרים מזיקים ועם פחות תופעות לוואי אבל הרופאים קוראים לה גם רקוטן
כמובן שצריך לעשות קודם את הבדיקות דם הנדרשות וכמו שממליצים לקחת רק בחורף,
לרובם התופעות לוואי לא משמעותיות ולרובם התרופה מעלימה את רב הפצעים
עד כאן
מקווה שעזרתי!

GOLD DESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש לי אח בגיל השידוכים ויש לו פצעי בגרות (acne), והוא חושש שהמראה שלו עם זה יקלקל לו בשידוכים,
אז הוא רוצה לקחת תרופות (לא שאלתי את השם).

אבל שמעתי שכשלוקחים כדורים לאקנה, אז בהתחלה זה נהיה הרבה יותר גרוע ורק אח"כ זה משתפר.

אם כן אז אולי לא שווה לטפל עכשיו כי זה יכול לקלקל יותר...

אשמח מאוד לשמוע את דעתכם, ובכלל אשמח לשמוע מניסיונכם על הטיפול (אם זה עוזר תופעות לוואי...)

ובכלל אשמח לשמוע עצות מה אפשר לעשות כדי למנוע פצעים.

תודה רבה מראש בשם אחי.
אני מכירה קוסמטיקאית שמוכרת מוצרים שעובדים מאוד טוב!!
זה סבון פנים ועוד מוצרים של קריסטינה , כדאי מאוד לנסות!!

1234chayki

משתמש חדש
סליחה על ההקפצה..
תוכלי לכתוב מי הקוסמטיקאית?
ועוד שאלה יש מישהי שלקחה קיוריקוטן בקיץ?

esty'l

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מסיון ראקוטן הרס לאחי את כל מערכת העיכול- בכלל לא מומלץ!!
אני גם לקחתי את הכדורים אחרי שניסיתי מיליון דברים ושום דבר לא עזר....וזה הדבר היחיד שעזר לי...
אבל מי אז השמנתי... הייתי רוצה באמת לדעת עם זה קשור לזה?? (אף פעם לפני זה לא היה לי בעיות בהשמנה)

סופר חיובי

משתמש מקצוען
לי לא,
אבל הייתה אחת עם משהו כן קשה שזה עזר לה פלאים(היא לקחה את זה לפני חתונה )
רק ברור שצריך להתמיד עם זה.

ברכתי

משתמש פעיל
לאחר שקראתי את כל הדיון בנושא פצעי בגרות
רציתי להוסיף מניסיון אישי, בירושלים יש רופאת עור מומחית טובה במיוחד
ובדרך כלל מצליחה לעזור בס''ד גם עם צריך כדורים לדעתי ,,, כתובת ראשונה
דר' ליבשין - מרפאה של ד"ר ליבשין ריטה. קופות חולים: מכבי, מאוחדת. כתובת: ירושלים, יפו 234.
02-5380528 0507664851. בהצלחה !

ישי.כ

משתמש פעיל
לאחר שקראתי את כל הדיון בנושא פצעי בגרות
רציתי להוסיף מניסיון אישי, בירושלים יש רופאת עור מומחית טובה במיוחד
ובדרך כלל מצליחה לעזור בס''ד גם עם צריך כדורים לדעתי ,,, כתובת ראשונה
דר' ליבשין - מרפאה של ד"ר ליבשין ריטה. קופות חולים: מכבי, מאוחדת. כתובת: ירושלים, יפו 234.
02-5380528 0507664851. בהצלחה !
למה כולם כאן חכמי חלם?
מחפשים (כמו רוב העולם) פתרונות קסם ולבזבז מאות שקלים במקום לטפל בשורש הבעיה.

אני סבלתי שנים בפצעי אפטות בפה בכמויות, שזה לפעמים יסורי תופת במיוחד עם מלוח וחמוץ, חיי השתנו, עקב זה שהיה לי חיידק הליקובקטור, שגם הוא עושה תופעות לא קטנות בגוף, לאחר שהלכתי לקופת חולים וראיתי שהאנטיביוקטיה אינה עוזרת (אלא מזיקה ומחלישה), התחלתי לחפש מה שורש כל הבעיות, וגילתי שרוב המחלות הם מעודף רעלים בגוף. עשיתי נקיון ע"י סור מרע (מאכלים מתועשים) ובנוסף עשה טוב (מאכלים בריאים מהטבע של הבורא), וב"ה היום יכולים לעבור חודשים ואין לי אפטות, אא"כ אני מתפתה לאכול משהו מתועש.

אנשים חושבים שקשה להתנזר ממתוק, רק שתדעו ברגע שאדם אוכל כמה חודשים רק בריא, הגוף שלו מתאזן, ואינו תאב לרדוף כל היום אחר מאכלים מתוקים וכדו'.
בתור אחד שהיה אוכל כל בוקר כ"ארוחת בוקר" כמה קרוסונים, היום אני לא מסוגל לאכול את זה, אני יכול להקיא מזה, כבר בביס הראשון אני מרגיש את כמות המרגרינה ששמים בזה.
רוב ככל הבעיות עור וכדו' (ועוד מחלות) נובעים מעודף רעילות בגוף, אז למה לקחת כל מיני משחות ולהשאיר את הרעל בגוף, במקום לטפל בשורש הבעיה ולהפסיק לאכול את כל האוכל המתועש שיש היום, עוגות מאפים חטיפים, וכו', מחפשים את הדרך הקלה.
מי שיש לו פצעים והוא לוקח משחות (שאינם טבעיות) וגורם שהפצע לא יפריש את המוגלה, בעצם הוא מנציח את המחלה, וגורם רק נזק לגוף שיתבטא בטווח הארוך. ולכך אנשים מגיעים לגיל מסויים וקופצים עליהם כל מיני מחלות, ולא יודעים למה.
הנוסח לבריאות האדם היא: קלט – פלט, כלומר, כמה האדם מכניס רעלים לגופו וכמה הוא מפליט אותם מגופו. אדם שיאכל את כל המריעין בישין שיש היום, ולא יפליט רעלים מגופו, גופו זמין למחלות. וזה לשון הרמב"ם: "ורוב החולאים שבאים על האדם אינם אלא או מאכילת מאכלים רעים, או מפני שהוא ממלא בטנו ואוכל אכילה גסה אפילו ממאכלים טובים". כלומר שורש המחלות נובע מהצטברות של פסולת ורעלים בגוף, שעיקרה היא כתוצאה מאכילה לא נכונה, בין אם זה ממזון שיש בו הרבה חומרי פסולת כמו שיש ברוב המזון המעובד כיום. ובין אם זה אכילה גסה אפילו ממאכלים טובים מזיקה לבריאות.
יש לדעת שכל גוף מפליט את הרעלים בצורה שונה.

מה המשותף לכאב ראש, אקנה, פצעי בגרות, אפטות, נזלת, שיעול, וכו'? אם יש לךראש ראש וכדו', זו לא המחלה, חוסר איזון בגוף הוא המחלה. כל הדברים הנ"ל הם בעצם סיפטומים של רעלים שרוצים לצאת מהגוף. אם אתה לא מאוזן, זה סימן שלא אוכל טוב, לא ישן מספיק. כלומר, כשיש כאב ראש זה כמו מנורה בלוח השעונים ברכב, שמתריעה על כך שחסרים מים ברדיאטור. המנורה עצמה היא לא הבעיה, אלא חוסר המים. לכן לא צריכים לטפל במנורה, אלא פשוט להוסיף מים לרדיאטור. הרפואה המערבית, לעומת זאת, מטפלת רק במנורה".

תתחילו להתרגל למסר העיקרי: למה שקראתם עד היום תרופה זה בעצם מחלה, כלומר לא מסיר את גורם המחלה אלא משאיר את הרעלים בגוף וגורם ליותר נזק. ולמה שקראתם מחלה זה בעצם תרופה של הקב"ה. למשל הרפואה אומרת על שיעול, למשל, שהוא מחלה וצריך למנוע אותו. אולם למעשה, השיעול הוא הליך הריפוי של הגוף. אדם שיש לו גרגר בגרון ואינו יכול להשתעל, הוא זה שנמצא במצב מסוכן. השיעול הוא למעשה פליטה של רעלים החוצה, אותם רעלים הם המחלה, והריפוי כלומר השיעול גורם לפלוט את גורמי המחלה החוצה, ומביא בכך לחידוש של תאים ורקמות.

ואידך זיל גמור.

נערך לאחרונה ב:

סופר ס

משתמש רשום
אהה... וכך גם כל שאר הרעיונות המטורפים... מלפפונים ושאר תערובות של חומרים מוזרים... אחרי תקופת נסיונות מתייאשים, הרוב או לא עוזרים, או פשוט מייבשים את העור - שזה אומנם מקטין את החצ'קונים, אבל ממש לא מספיק אפקטיבי... וכן מזיק
כאחת עם פצעי אקנה שניסה הרבה תרופות סבתה כגון:
- למרוח בוץ מים המלח על הפנים ולשהות עם זה חצי שעה ואח"כ לשתוף היטב (רק הרס לי את הפנים)
- להניח סבון שנקרא אקנין (לא עזר משהו מועיל בכלל)
- לשתוף את הפנים עם מים מזוככים (שעות שלמות שהלכו לאיבוד בגלל ההמתנה לקומקום שיחמם)
כעת אני באמצע טיפול של ריקוטן מקווה שפעם אני בכיוון ...

ישי.כ

משתמש פעיל
כאחת עם פצעי אקנה שניסה הרבה תרופות סבתה כגון:
- למרוח בוץ מים המלח על הפנים ולשהות עם זה חצי שעה ואח"כ לשתוף היטב (רק הרס לי את הפנים)
- להניח סבון שנקרא אקנין (לא עזר משהו מועיל בכלל)
- לשתוף את הפנים עם מים מזוככים (שעות שלמות שהלכו לאיבוד בגלל ההמתנה לקומקום שיחמם)
כעת אני באמצע טיפול של ריקוטן מקווה שפעם אני בכיוון ...
כל הדברים האלו הם רק זמניים ולא בהכרח מועילים , ויש שאפילו מזיקים.

במקום לעבוד חיצוני על העור, יש לנקות את הגוף מפנים, יש לאכול בריא, ולהכניס לתפריט פירות (חצי שעה לפני הארוחה או שעתים אחרי). ובעיקר יש לשלב עם כל ארוחה ירקות ירוקים. ובנוסף מומלץ מאוד לעשות ספורט, כגון הליכה מהירה כדי להפליט את הרעלים מהגוף דרך הזיעה, ובע"ה יהיה שינוי רציני.

אבל אם נמשיך לאכול (לדוגמא) צ'יפס, במבה, ביסלי וכדו', שהם מלאים שומנים וחומרים, לא יעזור שום משחה, זה יהיה רק זמני בלבד, כי הגוף רוצה לנקות את עצמו, מה עדיף שהרעל ישאר בגוף? גוף תקין מנקה את עצמו בהוצאה הפסולת והרעלים, בעיקר ע"י זיעה, ואם זה לא מספיק (או בחורף שבקושי מזיעים) הגוף מוציא פצעים בכל מיני מקומות שונים, אם זה אקנה, אפקטות, ואם זה מחמיר זה דלקת.

chani miller

משתמש צעיר
שפתון בשם פלקסיטול
ממליצה!
עולה באזור ה 30 ש"ח, מחזיק שבועיים וחצי, אבל הכי יעיל ומרגיע! [אמנם הריקוטן זול, אבל תחשבו את כל הקרמים והשפתונים לתקציב הזה...].
אגב, היובש בשפתיים היה ברמת סבל, שהתיכון הסכים לשחרר אותי באמצע הלימודים כדי לקנות את השפתון, אם נגמר...
עוד כמה עובדות על קירוטן:
ממש לא מומלץ לקחת בקיץ.
בדיקות דם - נתנו לי כל חודש, ולא חודשיים והתחלתי עם כל הכמות ולא בהדרגה.
ב"ה עבר בשלום, חוץ מזה שהפצעים צצים מידי פעם, וגם לעוד הרבה שאני מכירה שלקחו.
תדעו: יש כאלו שזה מוריד להם הכל והעור שלהם נהיה חלק ומבריק, ויש כאלו שנשארו להם צלקות ושזה חוזר להם.
מי שיש לו אקנה קלה - לוקח 4 חודשים בערך, וחצי שנה לרמה קשה.
פעם שמעתי שלאחד מחמש מאות זה גורם להתפרצות נפשית / רגשית. [למי שיש את זה בפונטציאל, נראה לי].
והכרתי מישהי שעברה את זה בריא בתור רווקה, ובכל זאת, ילדה בת עם בעיה בכבד.
אני לא יודעת אם בגלל זה, אבל הגיוני.

נ.ב. בזמן הנקה המצב של האקנה משתפר...

סמוי מן העין

משתמש צעיר
האם מישהו נתקל באקנה חמור בהריון ואח"ז התמשך להנקה?!
א"כ מה דרכי הטיפול האפשריים? דחוףףףףףף

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה