מידע שימושי פסגת זאב - מי מכיר??

ב.22

משתמש רשום
שלום וברכה
אשמח לשמוע אם יש לכם מידע
על פרויקט בשיווק או לפני שיווק
בפסגת זאב גם פינוי בינוי
תודה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא יודע היכן יש שיווק
אני כן יכול לומר לך שבכל פס"ז אין מתחם אחד של פינוי בינוי שהגיע לפתיחת תיק תבע.

בפס"ז צפון יש מתחם של צרפתי בתכנון למגדלים
לא יודע מתי מתחיל השיווק

Panda

משתמש מקצוען
מישהו יודע מתי יוצא לפועל הפרויקט פינוי בינוי טריא בכניסה לנווה יעקב? ומתי השייוק?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מישהו יודע מתי יוצא לפועל הפרויקט פינוי בינוי טריא בכניסה לנווה יעקב? ומתי השייוק?

זה טרא לא טריא.

כעת בהיתרי בניה, שיווק אני לא יודע.

ב.22

משתמש רשום
המשווק שלהם אומר כעת חנוכה
אבל זה לאחר כמה דחיות ,אמרו פסח ואחרי זה סוכות,
ומסתבר שידחו עוד

ב.22

משתמש רשום
כמה עולה היום דירות 3 חדרים בפסגת זאב?
וכמה ארבעה חדרים?
ומי האוכלוסיה? רק לטאית אברכית [רק פונביצרס וחברונרס או מגוון ישיבות?]? ו יש גם אוכלוסיה פתוחה יותר ?וחסידים?
ואם עדיין ממשיכים להגיע לשם?

מיקה ל

משתמש חדש
כמה עולה היום דירות 3 חדרים בפסגת זאב?
וכמה ארבעה חדרים?
ומי האוכלוסיה? רק לטאית אברכית [רק פונביצרס וחברונרס או מגוון ישיבות?]? ו יש גם אוכלוסיה פתוחה יותר ?וחסידים?
ואם עדיין ממשיכים להגיע לשם?
לגבי אוכלוסיה יש כאן הרוב אברכים אבל פה ושם יש עובדים כמו בכל מקום אבל הקהילה היא אברכית. אברכים כל הסיגנונון גם חברון גם עטרת גם פונביז הכל.... אין חסידים בכלל. ספרדים יש. כל הזמן מגיעים חדשים קהילה מתפתחת מאוד. אם את מתעניינת למעבר דירה אני יכולה לשלוח לך כתובת של העיתון של הפירסומות החינמי "ממזרח" יש שם המון פירסומים של דירות וכמובן גם ביד 2. לדעתי זה יהיה כמו שכונת רמות. יש כאן הכל מהכל .

ב.22

משתמש רשום
לגבי אוכלוסיה יש כאן הרוב אברכים אבל פה ושם יש עובדים כמו בכל מקום אבל הקהילה היא אברכית. אברכים כל הסיגנונון גם חברון גם עטרת גם פונביז הכל.... אין חסידים בכלל. ספרדים יש. כל הזמן מגיעים חדשים קהילה מתפתחת מאוד. אם את מתעניינת למעבר דירה אני יכולה לשלוח לך כתובת של העיתון של הפירסומות החינמי "ממזרח" יש שם המון פירסומים של דירות וכמובן גם ביד 2. לדעתי זה יהיה כמו שכונת רמות. יש כאן הכל מהכל .
תודה רבה

ב.22

משתמש רשום
אשמח שתשתלחי לי כתובת של החינמון "ממזרח"
תודה רבה

ב.22

משתמש רשום
כמה זמן זה ממוצע נסיעה מפסגת זאב צפון למבשרת ברכב?

אולי מעניין אותך גם...