מידע שימושי פסגת זאב - מי מכיר??

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מי מכיר מה האזורים המתחרדים בפסגת זאב?

תודה

sus rch.

משתמש רשום
מה שצמוד לנוה יעקב,אתה יכול לשאול את ממזרח(העלון של נווה יעקב).

טליש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני גרתי שם
אזור פסגת זאב צפון די מלאה בחרדים ( אשכנזים בעיקר )
פסגת זאב מזרח גם יש נוכחות של חרדים ( ספרדים בעיקר )

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
פסגת זאב מזרח (ליד הפסל האדום)
נחשב לאיזור מתחרד? האם נכון לפרסם דירה משם למכירה בפרסום הפונה לציבור החרדי?
אם לא, אז לאיזה ציבור כן?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י דודוס;2442470:
פסגת זאב מזרח (ליד הפסל האדום)
נחשב לאיזור מתחרד? האם נכון לפרסם דירה משם למכירה בפרסום הפונה לציבור החרדי?
אם לא, אז לאיזה ציבור כן?

משה דיין פינת מאיר גרשוני?
לא מתחרד!!

לילה טוב

משתמש סופר מקצוען
כל הרחובות שעל ציר נתיב המזלות ונתיב המזלות עצמו גם כן מתחרדים מה שכן הדירות שם גדולות וטובות ולא זולות במיוחד גם תחילת משה דיין מתחרד מאוד על כל השאר אי אפשר לדעת פסגת זאב היא שכונה ענקית ואי אפשר לדעת מה יצא מזה בסוף

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
רחוב ראובן ארזי

פנטהאוז 5 חדרים

מתאים לפירסום בציבור החרדי?

לילה טוב

משתמש סופר מקצוען
לא מאוד נראה לי הוא נמצא במרכז הפסגה ממש לא נראה לי שיש שם חרדים אבל דתיים יש שם זאת אומרת בית כנסת שיש בסביבה אבל לא יותר מזה

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מישהו יכול לעדכן את מפת ההתחרדות בפסגת זאב נכון להיום??
האם במזרח ישנה ג"כ התחרדות או שמא מדובר בעיקר בצפון השכונה?

חיה4

משתמש מקצוען
האמת, לא השתנה הרבה.

בעיקר בצפון קרוב לנווה יעקב. מזלות, משה דיין, הולצברג.
בודדים במרכז. לא משהו עם הרבה נוכחות.

קח בחשבון שתושבי השכונה מאד סובלים מכך שהעירייה רוצה לבודד גנים של פסגת זאב ונווה יעקב. עד היום שלחו לגנים בנווה יעקב ומעכשיו זה לא יתאפשר.

נערך לאחרונה ב:

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
אמת, לא השתנה הרבה.

בעיקר בצפון קרוב לנווה יעקב. מזלות, משה דיין, הולצברג.
בודדים במרכז. לא משהו עם הרבה נוכחות
לגמרי לא נכון!!! השתנה המון !
אני גר במרכז כבר 3 שנים וקצב ההתחרדות מכפיל ומשלש את עצמו כל הזמן והנה הוכחות לכך: כשהגעתי לשכונה לא היה מנין חרדי ליטאי ,לפני שנתיים נפתח מנין בשבתות בגן קטן ולפני שנה המנין עבר (מחמת הצפיפות !) לאולם ספורט
כנ''ל גם לגבי ספרדים בני תורה יש להם מנין גדול ומכובד כיום ,אין מה להשוות את היום ללפני 3 שנים ,בגינות יש נוכחות של משפחות חרדיות בבתי הכנסת שאינם חרדים דווקא אפשר לראות 'התחרדות' של מנינים (בימות החול)
חשוב לעשות סדר בנושא :
לפסגת זאב 3 חלקים (בגדול) מזרח מרכז וצפון ,המזרח הוא ענק כמעט כמו המרכז והצפון ביחד ההתחרדות בו פחות משמעותית (לפי הידוע לי) ,הצפון הוא הכי קרוב לנווה יעקב ולכן ההתחרדות בו הכי חזקה ,במרכז יש התחרדות משמעותית מאוד בעיקר בשנתיים האחרונות (וכמובן עליה במחירים בהתאם) מגיעים לשכונה בוגרים של כל הישיבות המוכרות ,חברון וכו' ,ככלל האוכלוסיה הכללית באזור מורכבת מהרבה מסורתיים מה שאומר שיש הרבה בתי כנסת ספרדיים בשכונה
יש הרבה חרדים שקונים דירות ומחכים עד שיתחרד יותר כדי לבוא ,יש את נווה הפסגה שזה פרוייקט (מאוכלס) שרובו חרדים שנמצא במורדות המרכז שם נפתח כבר חיידר לטובת ילדי המרכז ,בקיצור תשאלו את ראשוני החרדים ברמות על לפני 20 שנה ותעשו העתק הדבק (בעז''ה) מי שמעונין בעוד פרטים מוזמן לפנות אלי 0583258603

• תודה
Reactions: GRN

חיה4

משתמש מקצוען
הצפון הוא הכי קרוב לנווה יעקב ולכן ההתחרדות בו הכי חזקה ,במרכז יש התחרדות משמעותית מאוד בעיקר בשנתיים האחרונות (וכמובן עליה במחירים בהתאם)
בקושי משפחה חרדית אחת או שתיים בבנין. וזה בצפון. לא יודעת בדיוק מה במרכז. אבל מנין אחד ליטאי על אזור ענק כמו מרכז פסגת זאב זה לא הכי משכנע... סורי.
(נווה הפסגה אכן חרדי אבל הוא יותר נווה מאשר פסגה)

מה שכן - אני חושבת שלאזור יש פוטנציאל ענק!!! דירות יפות ושכונה מטופחת. הלוואי שיגיעו הרבה. אם זה יצליח להתחרד זה יהיה אזור מושלם.

תמר סימן טוב

משתמש פעיל
מה שכן - אני חושבת שלאזור יש פוטנציאל ענק!!! דירות יפות ושכונה מטופחת. הלוואי שיגיעו הרבה. אם זה יצליח להתחרד זה יהיה אזור מושלם.
בדיוק לכן זה לא כ״כ מצליח להתחרד
זה מקום יפה, אליו עברו כל החילונים מנווה יעקב
יחסית יש שם איכות חיים ואוכלוסיה ברמה גבוהה, לכן קשה קצת להזיז אותם

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אם מעניין מישהו, מוכר שם דירת 4 חדרים - צמודה לנווה הפסגה (160 משפחות חרדיות! + בתי כנסת גני ילדים וכו') במחיר מגוחך.
פרטים בטלפון: 054-841-1200

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם מעניין מישהו, מוכר שם דירת 4 חדרים - צמודה לנווה הפסגה (160 משפחות חרדיות! + בתי כנסת גני ילדים וכו') במחיר מגוחך.
פרטים בטלפון: 054-841-1200
אשמח מאד לקבל פרטים - מעדיף במייל- meir5568 שטרודל ג'ימייל וכו'

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
בקושי משפחה חרדית אחת או שתיים בבנין. וזה בצפון. לא יודעת בדיוק מה במרכז. אבל מנין אחד ליטאי על אזור ענק כמו מרכז פסגת זאב זה לא הכי משכנע... סורי
משפחה חרדית אחת או שתיים בבנין זה בדיוק התחרדות חזקה ,מה את מצפה ? לאלפי משפחות חדשות כל יום ? ככה התחרדות קורה ותבררי בכל השכונות שהתחרדו איך זה התחיל וחבל שאת לא מודדת את ההתחרדות לפי קצב גידול יחסית לזמן ,אגב אני במרכז והגעתי לפני 3 שנים והייתי חרדי יחיד בבנין והיום אנחנו 4 משפחות חרדיות בבנין , ויש כאן עוד בעיה שאת קורה התחרדות רק למשפחות ליטאיות אבל האמת שיש גם ספרדים חרדים בני תורה שגם להם יש מנין גדול ,ולגבי רמת הדירות ,במרכז ברחובות העיקריים הדירות יחסית קטנות ופשוטות ולכן המחירים יחסית סבירים (אגב אם יורשה לי לנחש את לא תושבת פסגת זאב)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ההתחרדות בפסגת זאב איטית אבל משמעותית. אי אפשר להשוות את פסגת זאב של לפני שלוש שנים להיום. נכון להיום היא נשענת על המוסדות של נווה יעקב, אבל לא ירחק היום והיא תפתח מוסדות משלה. חיידר כבר בהקמה, כמו שציינו.
מי שמצפה למצוא שם את רמות א' או את נווה יעקב של היום - יתאכזב, אבל מי שמבין טבעה של התחרדות כבר מבין את הכיוון הברור אליו השכונה צועדת.
אגב, סמוך לנווה הפסגה מתוכננות אלפי יחידות דיור, שככל הנראה ישווקו לציבור החרדי. האיזור ישנה את פניו ללא ספק. החכמה היא לזהות את הדברים לפני שהם קורים.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
משפחה חרדית אחת או שתיים בבנין זה בדיוק התחרדות חזקה ,מה את מצפה ? לאלפי משפחות חדשות כל יום ? ככה התחרדות קורה ותבררי בכל השכונות שהתחרדו איך זה התחיל וחבל שאת לא מודדת את ההתחרדות לפי קצב גידול יחסית לזמן ,אגב אני במרכז והגעתי לפני 3 שנים והייתי חרדי יחיד בבנין והיום אנחנו 4 משפחות חרדיות בבנין , ויש כאן עוד בעיה שאת קורה התחרדות רק למשפחות ליטאיות אבל האמת שיש גם ספרדים חרדים בני תורה שגם להם יש מנין גדול ,ולגבי רמת הדירות ,במרכז ברחובות העיקריים הדירות יחסית קטנות ופשוטות ולכן המחירים יחסית סבירים (אגב אם יורשה לי לנחש את לא תושבת פסגת זאב)
כמעט כל השכונות המתחרדות התחילו ממשפחות ספרדיות.

אולי מעניין אותך גם...