למסירה פירסום על אמירת הפטרת חנה אחרי הדלקת נרות שבת וחג

מצב
הנושא נעול.

מוטי דוד

משתמש רשום
הרבה לפני ש"@מרדכי זהב" פירסם כאן על הסגולה
הוא פירסם זאת בעוד מקומות
ואחרי בירור בכל מיני מקומות בהם אני מסתובב בשיעורים
וכמובן פירסמתי זאת מהקיצור שולחן ערוך
נודע לי על יותר מ100 תינוקים שנולדו מאחרי חנוכה תשפד
לזוגות מאושרים שבממוצע המתינו בין 5-10 שנים

[בדרך אגב נודע לי באחד השיעורים, שאחד מרבני פולין אמר שכדאי ביום כא אדר להתברך אצל הצאצאים של בעל ה"נועם אלימלך" זי"ע, והיות וזה נודע לי רק היום, כמובן התברכתי, והחלטתי שלמרות שהיום זה כב אדר לשתף את הקוראים כאן]
מוטי דוד בשם זוגות רבים

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מרדכי זהב

משתמש פעיל
לשמחתי זה כבר עבר את ה200 ברחבי הארץ והרבה יותר ברחבי העולם

ומקור הסגולה כפי שביקשו לפרט
מצורף צילום מקיצור שולחן ערוך סימן עה סוף סעיף ב

(מאז שהחלטתנו לילמוד בבתינו בשבת בשולחן 2 סעיפים בהילכות שבת בכל סעודה כבקשת האדמור מקאליב זצוק'ל למדנו זאת כבר 3 פעמים והעברנו להרבה זוגות)

ישועות קלות ושמחות לכולם

מרדכי
זה גם סגולה לגדול קל ונחת
הוספת האות י - לגידול קל, [כי א'א לנקד]

קבצים מצורפים

• IMG_4632.JPG
    IMG_4632.JPG
    2.2 MB · צפיות: 15
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

דודי אור

משתמש חדש
בבית הכנסת בו אני מתפלל נוספו מאחרי חנוכה [שזה 9 חודשים מניסן שאז ראיתי לראשונה את הפירסומת ופירסמתי בבית הכנסת] יותר מ15 תינוקים/ות -כולל תאומים או תאומות או תאום ותאומה- ומדובר בכ50 מתפללים, וחלק מהם המתינו יותר מ10 שנים,
[מרדכי זהב שהוא באמת זהב -זה המפרגן בשמחה- פירסם גם את הסגולה של תפילות ר"ה ויו"כ אבל זה לא לעכשיו]

פירסום המקור דבר מעולה

ב/ דודי שרואה בהרבה בתים שמחה ואור

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שמחה וחיוך

משתמש רשום
מתרגש לשתף
אכן במשפחתי, בני דודים ובני דודיהם זכו לתואר הנכסף "הורים" אחרי 9 חודשים באמירת קבועה אחרי הדלקת נרות בערב שבת וחג , לזש'ק בריאים, ובחלקם מיוזמתם הדליקו נר לכבוד רבי שלמה בן רבי יוסף גנצפריד זי'ע, ויש גם חלק שהבטיחו ליקרוא על שמו כמו שיש המבטיחים ליקרוא על שם רשב'י
מצורפת תמונתו

קבצים מצורפים

• רבי שלמה גנפריד זי'ע.jpg
    רבי שלמה גנפריד זי'ע.jpg
    KB 22.9 · צפיות: 4
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שמחה וחיוך

משתמש רשום
מתרגש לשתף
הייתי בביקור במחלקת יולדות וראיתי זוג מתייפכים
לשאלתי את הצוות ענו בהתרגשות
"4-5 הזדמנויות לא הצליחו וכעת הצליחו והם מתרגשים משמחה",
החלטתי להמתין, וכעבור יותר משעה ניגשתי לאב המאושר וביררתי האם עשו איזושהי השתדלות מיוחדת
והשיב "אנו נשואים כבר 12 שנים, ביום טו תמוז תשפג -יום אזכרת של האור החיים זי"ע- שמענו שיש סגולה להתחייב ללמוד מטו תמוז עד טו תמוז בכל שבת בספר אור החיים, ובאותו יום נודע לנו גם על אמירת ההפטרה של חנה אחרי הדלקת נרות שבת וחג, לקחנו ברצינות את 2 ההשתדלויות עם התחייבות שאם זה יהיה בן נקרא לו ע"ש שני הצדיקים וגם ביום-יום נקרא לו ב2 השמות, והנה זכינו לראות בישועה ובברית נקרא לו בשמות אלו".

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מרדכי זהב

משתמש פעיל
מאחרי חנוכה אני שומע על זה הרבה ומודה במזמור לתודה על כל שמועה מחדש
הצדיקים ז'ל שעושים בשבילם כאן בעוה"ז לא נשארים חייבים - הם מחזירים טובה

[תמונת תינוקת א'א לשים כאן....]
1712042395573.png
1712045692633.png

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מרדכי זהב

משתמש פעיל
מתרגש לשתף
הייתי בביקור במחלקת יולדות וראיתי זוג מתייפכים
לשאלתי את הצוות ענו בהתרגשות
"4-5 הזדמנויות לא הצליחו וכעת הצליחו והם מתרגשים משמחה",
החלטתי להמתין, וכעבור יותר משעה ניגשתי לאב המאושר וביררתי האם עשו איזושהי השתדלות מיוחדת
והשיב "אנו נשואים כבר 12 שנים, ביום טו תמוז תשפג -יום אזכרת של האור החיים זי"ע- שמענו שיש סגולה להתחייב ללמוד מטו תמוז עד טו תמוז בכל שבת בספר אור החיים, ובאותו יום נודע לנו גם על אמירת ההפטרה של חנה אחרי הדלקת נרות שבת וחג, לקחנו ברצינות את 2 ההשתדלויות עם התחייבות שאם זה יהיה בן נקרא לו ע"ש שני הצדיקים וגם ביום-יום נקרא לו ב2 השמות, והנה זכינו לראות בישועה ובברית נקרא לו בשמות אלו".
חזרתי מקניות לחג ואני רואה זוג עם עגלה ונזהרים בכל מטר
והסביר לחבר שמכיר אותם
הם זכו להיות הורים אחרי 15 שנים ואחרי הסגולה של אמירת ההפטרה ולכן הם כ'כ זהירים

Chaya Fack

משתמש רשום
יש ענין שדוקא בני הזוג המצפים יגידו את התפילה לאחר הדלקת נרות?
אנחנו שמענו על סגולה ש40 נשים יגידו במשך 40 שבתות רצופות. האם יש לזה מקור?

דודי אור

משתמש חדש
לשמחתי זה כבר עבר את ה200 ברחבי הארץ והרבה יותר ברחבי העולם

ומקור הסגולה כפי שביקשו לפרט
מצורף צילום מקיצור שולחן ערוך סימן עה סוף סעיף ב

(מאז שהחלטתנו לילמוד בבתינו בשבת בשולחן 2 סעיפים בהילכות שבת בכל סעודה כבקשת האדמור מקאליב זצוק'ל למדנו זאת כבר 3 פעמים והעברנו להרבה זוגות)

ישועות קלות ושמחות לכולם

מרדכי
הודעה זו נישלחה אתמול [ב] ב17:14 יחד עם הצילום
והיתה אמורה לגרור במהלך היום [ג] הרבה תגובות חיוביות
והן נשלחות דרכי עכשיו
יותר מ50 קוראים מזדמנים מבקשים להודות על צירוף הצילום
ומקוים לזכור ולפרסם כאן כשתהיה הישועה בס'ד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה