פיקדונות פיקדון בבנק עם אופציית משיכה תוך זמן קצר?

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אגב מניסוני כמה פעמים,
בשני בנקים הפקדתי למשך 100 יום ובשתייהם כשביקשתי למשוך באמצע הם הסכימו!

לארג'

משתמש מקצוען
אני כרגע מעוניין לטווח ארוך שנתיים+ וסכום גבוה
רק אם יש לי אופציית משיכה מידי 3-4 חודשים

ניק 109814

משתמש פעיל
איפה אני יכול לקבל ריבית גבוהה בפיקדון בבנק -דווקא
לטווח ארוך,עם אופציה למשיכה מידי כמה חודשים?
ריבית קבועה

תודה
למה אתה רוצה דווקא בנק?
קרן כספית לכאורה יותר מומלץ הקרן משקיע בשבילך את הכסף בדברים בטוחים אפילו יותר מבנק כמו מק"מ וגם תוכניות חיסכון בבנק (הקרן מקבל ריבית יותר גבוהה ממה שאתה תקבל כי הם באים עם כמה מיליונים).

@השקעות R הון מה אתה אומר?

ניק 109814

משתמש פעיל
במשא ומתן ישיר מול הבנקים וסכום גבוה תקבל הרבה יותר ממה שהם מפרסמים.

יהודיפשוט

משתמש פעיל
למה אתה רוצה דווקא בנק?
קרן כספית לכאורה יותר מומלץ הקרן משקיע בשבילך את הכסף בדברים בטוחים אפילו יותר מבנק כמו מק"מ וגם תוכניות חיסכון בבנק (הקרן מקבל ריבית יותר גבוהה ממה שאתה תקבל כי הם באים עם כמה מיליונים).

מה צריך לעשות כדי להשקיע בקרן כספית?
צריך בית השקעות או שזה דרך הבנק?
אם כן מי מהבית השקעות מומלץ?
איזה הוצאות אני צריך להביא בחשבון ולבדוק (דמי ניהול,מיסוי ועוד)
אשמח למידע מה שאפשר יעזור לי מאודד. תודה רבה

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
מה צריך לעשות כדי להשקיע בקרן כספית?
להכנס לפלטפורמת המסחר באתר הבנק ולרכוש את הקרן הרצויה.
צריך בית השקעות או שזה דרך הבנק?
עדיף דרך הבנק.
איזה הוצאות אני צריך להביא בחשבון ולבדוק (דמי ניהול,מיסוי ועוד)
תקרא כאן

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
למה אתה רוצה דווקא בנק?

אני בעד.
אבל @לארג' לא רוצה.
יש בנקים שיש להם תוכניות נזילות יחסית.
ויש עוד אפשרויות חוץ מפיקדון בבנק וקרן כספית.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה