פונט כתב אשורית כמו ספר תורה

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האם ידוע לכם איך קוראים לפונט הזה ולאיזה חברה הוא שייך?

אני מחפשת פונט אשורי ספרדי כמו בספרי תורה אם אתם יודעים לאיזה חברה יש אשמח לפרטים.
תודה

קבצים מצורפים

• כתב אשורי ספרדי.jpg
    כתב אשורי ספרדי.jpg
    KB 73.3 · צפיות: 262

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם ידוע לכם איך קוראים לפונט הזה ולאיזה חברה הוא שייך?

אני מחפשת פונט אשורי ספרדי כמו בספרי תורה אם אתם יודעים לאיזה חברה יש אשמח לפרטים.
תודה
זה פונט סת"ם ספרדי של שמואל גוטמן.
קונים אותו אצל דניאל וייסמן - 330 שקל לשני משקלים (עם תגים ובלי תגים). קח בחשבון שאין לו שום אופציית אופן טייפ (בשביל וורד ואינדיזיין) - לא התאמת טעמים, לא כלום. זה בא רק עם ניקוד.

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה רבה עזרתם לי מאוד!

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
זה פונט סת"ם ספרדי של שמואל גוטמן.
קונים אותו אצל דניאל וייסמן - 330 שקל לשני משקלים (עם תגים ובלי תגים). קח בחשבון שאין לו שום אופציית אופן טייפ (בשביל וורד ואינדיזיין) - לא התאמת טעמים, לא כלום. זה בא רק עם ניקוד.
אני מכיר דווקא אחד מומחה שסידר לו הכל

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פונט סת"ם עם תגים (שמצא חן בעייני הלקוח) קיים גם אצל פונטייפ
כמובן עם אפשרות של טעמים וניקוד
ובבמה המכובדת הזו אני רוצה להודות לר' אליהו פריד שחזר אלי ובטוב ליבו נתן לי את הפונט לשימוש חד פעמי כי אני צריכה את זה לדבר אחד מסוים, ואין לי בזה בד"כ עוד שימוש.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
פונט סת"ם עם תגים (שמצא חן בעייני הלקוח) קיים גם אצל פונטייפ
כמובן עם אפשרות של טעמים וניקוד
ובבמה המכובדת הזו אני רוצה להודות לר' אליהו פריד שחזר אלי ובטוב ליבו נתן לי את הפונט לשימוש חד פעמי כי אני צריכה את זה לדבר אחד מסוים, ואין לי בזה בד"כ עוד שימוש.
בטוח שהוא מסכים שתפרסמי את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה