שיתוף - לביקורת פאנפיק מרגל להשכרה|אייל

מוז'יניקית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פאנפיק קצר על ילדותו של אייל
אנא חוו את דעתכם המקצועית:)

"אייל גלבוע, קום על רגליך" המורה אברמוב עמד על סף פיצוץ.
אייל נעמד בפרצוף תמים, מסתיר חיוך ומביט בתיקו של המורה אברמוב שכעת הדיף ריח בלתי נעים בעליל.
"יורשה לי לשאול אם זה קשור אליך?" המורה בקושי שלט בקולו, בעוד כל הכיתה מתגלגלת מצחוק. הדקות האחרונות היו מבדחות בהחלט. המורה בא להוציא את יומנו מהתיק כדי לרשום את אייל ועוד כמה ילדים על התחצפות, הוא רק נגע בתיק, ופצצת סירחון התפוצצה לו לתוך הפרצוף. אין מה לומר, אייל הזה יצירתי בהחלט.
"תמיד אפשר לשאול, הבעיה מתחילה עם התשובות" אמר אייל בחביבות אינסופית.
"צא לחדר המנהל בבקשה, ידע אותו במה שקרה, ואל תחזור לבית הספר בלי ההורים שלך!" איבד המורה את עשתונותיו האחרונים, וצרח כפי שלא צרח מעולם. אייל גרם לו לאיבוד השליטה העצמית פעם אחר פעם.
"לאן ללכת קודם, למנהל או לקרוא להורים?" שאל בשלווה סטואית, ופנה לכיוון הדלת.
"לא משנה הסדר!!" צווח המורה.
מבטו של שמעיהו, בן דודו תפס אותו לרגע, מודאג ונוזף. הוא התעלם.
"פסדר" אייל לא יצא דרך הדלת. הוא קפץ מהחלון אל גגון הפח של חדר השרת, ומשם אל רצפת החול החמימה.
הוא פסע לאט לבית, ידיו תקועות בכיסיו במרדנות, בלוריתו השחורה פרועה ועיניו הירוקות תרות אחר ריגוש חדש.
הוא נכנס לבית חרש, ופסע לחדר המגורים. אבא ואמא ישבו שם ושתו קפה. מוזר שהם בבית.
"המורה אברמוב והמנהל בקשו שתבואו לביצפר" זרק לחלל, ונעלם לחדרו לפני שתבוא מקלחת הרותחין.
הוא השתרע על הרצפה, ושלח יד אל רגל המיטה החלולה. הוציא משם את הדבר עליו עבד בימים האחרונים, היו לו תכניות גדולות בשביל הדבר הזה.
"אייל, בוא לסלון, חמוד" הייתה זו אמא, קולה עייף.
"זאת לא הייתה אשמתי"אמר כשהגיע לסלון, "רק רציתי לראות אם הטריק החדש שלי עובד" התגונן מול מבטו הזועם של אביו.
"אייל, מה אני אומר למנהל? איך אני להתחייב בשמך שזה לא יקרה שוב?" אייל זיהה חוסר אונים בקולו הכועס.
הוא משך בכתפיו. "למה אתם בבית ולא בעבודה?" שאל שלא מן העניין.
מנחם וניצה הסתכלו זה על זה בהפתעה. אחר רכן מנחם לאייל ונתן לו מכה בזרוע.
"אאוץ',מה אתם רוצים ממני! אמרתי שזה לא היה באשמתי! תעזוב אותי!" צרח אייל, מתנועע בפראות. מנחם שמט את ידו, והלך למטבח. אייל הנרגז שפשף את ידו האדומה, והרים מבט חד אל אמו. "אני יכול ללכת לחדר, בבקשה?" שאל בקול זועף.
לפתע נכנס מנחם לסלון, כוס שוקו בידו.
הוא הושיט אותה לאייל ובקול אוהב אמר, "קח, מותק".

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
"אאוץ',מה אתם רוצים ממני! אמרתי שזה לא היה באשמתי! תעזוב אותי!" צרח אייל, מתנועע בפראות. מנחם שמט את ידו, והלך למטבח. אייל הנרגז שפשף את ידו האדומה, והרים מבט חד אל אמו.
השורות האלה קצת לא מסתדרות לי עם הדמות, לא יודעת להסביר למה בדיוק.

"אני יכול ללכת לחדר, בבקשה?" שאל בקול זועף.
יותר מתאים לאייל ללכת לטפס על איזה עץ, לא?

מוז'יניקית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
השורות האלה קצת לא מסתדרות לי עם הדמות, לא יודעת להסביר למה בדיוק.
צודקת
גם לי כשקראתי את זה עכשיו היה טיפה מוזר
חושבת שאשנה אצלי ליותר עדין.
יותר מתאים לאייל ללכת לטפס על איזה עץ, לא?
יכול להיות
אבל כשהרגע ההורים שלו נזפו בו?

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מילה שהתחדשה לי, תודה!
צודקת
גם לי כשקראתי את זה עכשיו היה טיפה מוזר
חושבת שאשנה אצלי ליותר עדין.

יכול להיות
אבל כשהרגע ההורים שלו נזפו בו?
אני חושבת שמתאים לאייל לנשוך את השפה ולכלוא את הכעס בפנים לא?

מוז'יניקית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני חושבת שמתאים לאייל לנשוך את השפה ולכלוא את הכעס בפנים לא?
הוא בסך הכל ילד, אמנם נועד לגדולות אבל עוד לא היה בקורסים של המוסד...
חושבת שזה מתאים לילד היפראקטיבי בטירוף(מהיכרות אישית עם כמה כאלה;)

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא בסך הכל ילד, אמנם נועד לגדולות אבל עוד לא היה בקורסים של המוסד...
חושבת שזה מתאים לילד היפראקטיבי בטירוף(מהיכרות אישית עם כמה כאלה;)
אופי זה אופי, אני קיבלתי עליו את הרושם שהוא מדחיק סיטואציות לא נחמדות ומעדיף לשתוק.
לגבי עודנו ילד, חשבתי שהמשפט "לשאול אפשר תמיד, הבעיה מתחילה עם התשובות" יעיע מאוחר יותר ( :

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה