דרוש מידע פאה

מיכ מיכ

משתמש חדש
מטורף.
נחמי סלומון מי ממליצה?
מחירים שפויים מאד מאד ונשמע שירות מעולה.

בשם

משתמש סופר מקצוען
מי יכולה להמליץ על פאנית/יצרנית פאות מעולה.
מחפשת פאה טובה, מוכנה להשקיע גם בעלות גבוהה....
:(

אשמח לעזרה.
אין כמו:
איטה פישר- רמת אשכול
איטה פינקלשטיין - שער מעולה מעולה
קמינריות למינהם...
וכמובן! מירי קופולוביץ'
כל אלו אני באופן אישי יכולה לחתום ולהמליץ
כולן מירושלים
בהצלחה!

בשם

משתמש סופר מקצוען
סתם לידיעה- לא בהכרח פאה יקרה תחזיק יותר ותראה הרבה יותר.
יש מצב
כי פאה זה חתול בשק...
יש את המכירת פאות יד שניה - של חוצניקיות שבאו לגור שנה שנתיים בארץ - והם טוענות שהמזג אויר כאן "הורס" את הפאות היקרות שלהן, אז הם הולכות על פאות "זולות" יותר - ב10-8 אלף - ואז משאירות אותן כאן בארץ "כי לשם זה לא מתאים" ----
ויש לי מישהי מיוחדת שהקימה מכירה ממש נחמדה של יד שניה יש שם גם פאות שחבשו אותן כמה חודשים בלבד...
מי שמעוניינת אחפש שוב את המספר ואעלה אותו
בהצלחה!
זה ברמת אשכול בירושלים

מיכ מיכ

משתמש חדש
מי שמעה על אפרת שבו מבני ברק?
אמרו לי פאות באזור ה6000 אלף. הגיוני?

לא אני

משתמש סופר מקצוען

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
רק עדיין לא ברור דבר אחד
אם יש כ"כ יצרניות ותחרות בשוק- איך המחירים רק נוסקים למעלה??

תגובתי

משתמש מקצוען
רק עדיין לא ברור דבר אחד
אם יש כ"כ יצרניות ותחרות בשוק- איך המחירים רק נוסקים למעלה??
פשוט !!!
אנו נוטים ליחס איכות למחיר ואם הם יוזילו מחירים לא יקנו אצלם בדיוק כמו עגלות תינוק שאין שום הסבר למחיר מעבר לדימוי היוקרתי עולם - גולם

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צר לי אני קניתי לפמני שנתייפ ב 5.5...
אתן רציניות שיש פאות ב15???
מה זה השערות מזהב???

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר גם אפשר למצוא פאות טובות, יפות ואיכותיות במחיר הרבה יותר נמוך, אבל אם העוילם גוילם וקונה במחירים בשמים, למה שלא יקחו כאלו מחירים?
אני לא קניתי ובעז"ה גם לא מתכננת לקנות בכאלו מחירים, ולפאה שלי לא חסר כלום! היא טובה ויפהפיה.

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
סתם מעניין
כל אלה שקונות פאה ב 10000++++
כמה שנים היא מחזיקה?

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם מעניין
כל אלה שקונות פאה ב 10000++++
כמה שנים היא מחזיקה?
שנה.
גם זה לא.
מנסיון של אחותי שקנתה אצל אחת הפאניות הנערצות שגם מוזכרת כאן כמה פעמים
(ונא לא לפנות באישי)

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
בדכ הפאניות עם ה"שמות הטובים" כן לוקחות אחריות על השם ועל טיב הפאה
חברה שלי לא היתה מרוצה ושחליפו לה פעמיים בלי תשלום
אבל ביננו זה שהיו צריכים להחליף זה כבר אומר משהו...

rachelwer

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני אמא שלי ואחיותי קנינו אצל נחמי בן דוב מב"ב.
שרות מדהים!!
נותנת אחריות כמה חודשים, כלומר השתמשתי בפאה, ואח"כ באתי אליה להוסיף שיער וגוונים וכו'
בנוסף חיפשתי פאה יבוש טבעי ועשתה לי "שיעור פרטי" כיצד לחפוף את הפאה ולשמור אליה.
מלבד האיכות של השיער. [לאחר חוות דעת של כמה חברות שלי שבמקרה הם פאניות...]

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שנה.
גם זה לא.
מנסיון של אחותי שקנתה אצל אחת הפאניות הנערצות שגם מוזכרת כאן כמה פעמים
(ונא לא לפנות באישי)
שנה?????:eek::eek::eek:
קניתי לפני 7 שנים פאה אצל רבקי זלוטניק ורק עכשיו היא סיימה את תפקידה.
מעניין באמת איך לא הזכירו אותה פה.
פאות טובות, מהממות ושירות מעולה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה