דרוש מידע פאה

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תכתבו בבקשה איזה פאה קניתן.
כי אני לא מבינה משהו. יש פאה חסידית, שהולכים איתה חצי מכוסה, עם סירוק גלי וחצי בקבוק ספריי. מוזר לי אם מישהי שילמה עליה יותר מאלפיים...
לעומת פיאה גלית/בהירה/טבעית/ארוכה... שנהיה "נורמלי" לשלם עליה מחיר הזוי.

גלגלון

משתמש פעיל
אני אכתוב את מה שכתבתי השבוע בשרשור אחר...

אשתי קנתה פאה טבעית, לא סינטטית, המוכרת מייבאת זאת ישירות מסין, המחיר - 700 שקל...

אני בהתחלה חשבתי שהמחיר לא משקר, ובטח יש כאן משהו, אבל הפאה הזו מחזיקה כבר מספר חודשים, אשתי כבר הספיקה לצבוע אותה ולסרק אותה בעצמה, והיא אוהבת את הפאה הזו יותר משאר הפאות שעלו אלפי שקלים.

היא גם לקחה אותה לספרית (לא פיאנית) שעשתה לה דירוג יפהפה לפאה, ב-90 שקל... (תזכירו לי כמה פיאניות לוקחות על דירוג...)

הפאה הכי יקרה שקנינו עלתה 5000. אני פשוט בהלם לראות שיש אנשים שמוכנים לשלם 15,000 על פאה, שלא לדבר על זה שלא תמיד מרוצים מהפאה.... הזוי בטירוף! אבל העיקר הבריאות. למי שיש כסף, שיהנה ממנו (ותהנה גם הפיאנית ;ׂׂ)

אמא טובה!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי אצל חיה שינברגר בירושלים מדהימה!!!!!!
שיער מעולה בניה של הליייס מקדימה- מקצועי
שרות חבל על הזמן!

חרמון

משתמש מקצוען
אני לא מבינה,
אני ידעתי שהפאניות מוכרות פאות של יצרניות שונות,
כל הפאניות שמוזכרות כאן בונות לבד את הפאות??
ואני בתור כלה קניתי פאה יבוש טבעי ב7000+ ש"ח
מעולה מאד,
ןאחרי החתונה קניתי עוד אחת ב4400 ש"ח ישרה וקלאסית,
ת'אמת מחמיאים לי על השניה הרבה יותר :(...
(פניתי לפאנית ואמרתי לה- זה מה שיש לי תמצאי את החתיכה הכי טובה...)
ואיך אמרה לי פאנית ידועה? אי אפשר לדעת בפאות בסה""כ כל פאה מיוצרת מ"קוקו" של אשה אחרת....

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ערב טוב,
מבררת על פאה של דבורי הלפרין,
יש כאן מישהי שיש לה והחזיק לה לפחות 8 שנים?
אשמח לדעת
תודה רבה!
שבת שלום!

ליידי

משתמש מקצוען
מי יכולה להמליץ על פאנית/יצרנית פאות מעולה.
מחפשת פאה טובה, מוכנה להשקיע גם בעלות גבוהה....
:(

אשמח לעזרה.
לא קראתי את כל האשכול אבל מה את חושבת?כשם שדעותיהם....
כל אחת והפאנית- והנסיון- והעבר שלה...
את רק תתבלבלי פה...לדעתי...

נהג חדש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
רבקי לוי מבני ברק מומלצת!!!

ראלי

משתמש פעיל
אני ומשפחתי עוד כמה מאלפי לקוחות מאושרות ושמחות שממליצות עליה בחום!!!
אנו נהנות מכל רגע ורגע, תוצאות מבורכות - הפאות מטורפות!!!
שווה לבוא אליה אפילו ממרחקים.....

חיה בלוי - מדהימה ומהממת. מוכשרת בטירוף, בעלת שם מאוד מוצלח בפאות.
יש לה שיער טוב ומשובח עם מרקם איכותי יפה ומבריק שנשמר לאורך שנים.
היא מבינה מאוד, ובעלת חוש אסטטי וטוב טעם ברמה גבוהה.
ואף משפצת פאות שלא נראות במצב טוב - ישנות, הרוסות, מכירות וכו'....
זולה, עושה הנחות, המחירים שווים ומשתלמים לכל נפש.
נותנת יחס אישי ושירות מלא בשמחה עד השעות הקטנות של הלילה.

בנוסף לזאת, היא עושה כלות - תסרוקות ואיפור ערב...

מס' פל' שלהם 0507152086
מזכירה: שרי
מיקומם: רח' רובין ברמות ד', י-ם.

מצטרפת לכל מילה!!
מרוצה עד הגג מחיה בלוי המהממת!!

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קניתי פאה של אסתי יצחקי מבני ברק

מחיר שפוי ונורמלי (היא גם עושה תשלומים בכרטיס אשראי)

כל מי שרואה אותה מתלהב וחושב שהיא עלתה לי 12 או 13 אלף

יש לה שירות ואחריות מדהימים

חחח

משתמש סופר מקצוען
קנינו לאחרונה מס' פאות אצל מירי לרנר.
עדיין לא מספיק זמן לומר על האיכות אבל השירות-מעל ומעבר. ושיגענו אותה המוןןןןןןן.
בנוסף, יש לה את האופציה שהיא גוזרת ואת יכולה להתחרט-בעייני הדבר הכי חשוב בעולם.
כי אני התלבטתי אם אני כן רוצה פוני בובה ובאיזה גוונים אז קודם כל היא גזרה את הפאה ואמרה שמקסימום ניתן להתחרט והיא תיקח את הפאה לתצוגה ותזמין לי חדשה. שירות סוףףףףף לא שמעתי על פיאנית נוספת שמציעה שירות כזה!!

ברונו

משתמש חדש
מישהי קנתה פאה או מכירה מישהי שקנתה פאה של אילה שבו בב"ב?
איך הפאה נראית לאחר כמה שנים?

ברונו

משתמש חדש
ראיתי שריקי כהן עושה מכירה מוזלת היום, למי יש המלצות על הפאות הזולות שלה?

נהג חדש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
רבקי לוי בב"ב תותחית!!!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי קנתה פאה או מכירה מישהי שקנתה פאה של אילה שבו בב"ב?
בידיוק השבוע פגשתי חברה עם פאה יפה, והיא אמרה שעשתה אצלה.
אין לי מושג אם היא מרוצה או לא, חיצונית הפאה היתה נראית מעולה עם שיער ממש טוב.

מירנדה

משתמש פעיל
ממליצה על מלכה שיינשניידר מאשדוד,

קניתי אחת לפני 4 שנים ואני מאוד מאוד מאוד מרוצה ממנה
ולפני כמה חודשים התעדכנתי אם עוד אחת ביבוש טבעי, ממש פצצה,
והיום אני מזפזפת, פעם איתה ופעם איתה,
ומאוד מחמיאים לי עליהם

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
ממליצה על פניני הלפגוט יש לה סניפים בירושלים ובני ברק, מייצרת בעצמה ומעצבת מדהים, נותנת אחראיות ושירות מעולים עד שתהיי מרוצה

0533163163

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש 2 פאות של יפי קמינר,
אחת כ-4 שנים ואחת כמה חודשים
פאה בלונד אורך 22 ס"מ עולה כ-13,000 שח (בלונדיני יותר יקר... וגם תלוי אם לייס פתוח וכדו)
מרוצה עד הגג!
פאות מהממות, קיבלתי אחריות ושרות לכל מה שרק רציתי!!
אין על השיער שלה! הודתה לי בזה גם יצרנית פאות מתחרה ....
בהצלחה

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש מצב
כי פאה זה חתול בשק...
יש את המכירת פאות יד שניה - של חוצניקיות שבאו לגור שנה שנתיים בארץ - והם טוענות שהמזג אויר כאן "הורס" את הפאות היקרות שלהן, אז הם הולכות על פאות "זולות" יותר - ב10-8 אלף - ואז משאירות אותן כאן בארץ "כי לשם זה לא מתאים" ----
ויש לי מישהי מיוחדת שהקימה מכירה ממש נחמדה של יד שניה יש שם גם פאות שחבשו אותן כמה חודשים בלבד...
מי שמעוניינת אחפש שוב את המספר ואעלה אותו
בהצלחה!
זה ברמת אשכול בירושלים
אפשר את המספר שלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה