פאה עד 6000 ש"ח

אמא של תמר

משתמש צעיר
היא יודעת לשעשות גם פיאות של שיער עם מראה טבעי - או רק שיער חלק
כל ידיעה תעזור לי מאוד !
תודה !!

אמא של תמר

משתמש צעיר
היא מפרסמת עכשיו על פאות עד 6800
שזה זול עד כדי גיחוך

השאלה אם זה מראה על ירידה בטיב השיער שלה
כי פעם הפאות שלה היו יקרות בהרבה
ולא אכפת לי לשלם למישהי אחרת על איכות הרבה כסף - אם יש סיבה
השאלה אם יש סיבה...

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
היי.
חני פרום בבית שמש.מייצרת ליין גם של פאות קצרות.אופנתיות.ויפותתתתת
ממליצה לפנות אליה לבקש תמונות והצע"מ. תהנו ממנה בוודאות!
0587863828
סליחה שאני כותבת לך כאן דברים לא קשורים, אבל זה די דחוף לי- ואין לי אפשרות לשלוח לך הודעה אישית,
בקשר לד"ר בלאק - התכוונת לד"ר דוד בלאק שמקבל בנעימי? (הטלפון ששמת לא תקין)
אני אשמח לתשובה בהקדם האפשרי!
תודה לך

(אם יש כאן מישהי שיכולה לעשות חסד, ולשלוח לה באישי קישור מההודעה, זה ממש יעזור לי)

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
היא מפרסמת עכשיו על פאות עד 6800
שזה זול עד כדי גיחוך

השאלה אם זה מראה על ירידה בטיב השיער שלה
כי פעם הפאות שלה היו יקרות בהרבה
ולא אכפת לי לשלם למישהי אחרת על איכות הרבה כסף - אם יש סיבה
השאלה אם יש סיבה...
סלון פאות גדול קנה אותה לכן המחירים זולים יותר

בת שבע א.

משתמש צעיר
כדאי לבדוק ב- טאגלס Tagless wigs
סלון פיאות בירושלים
מוכרים פיאות חדשות (מהפיאניות הכי טובות) וגם יד שניה
מחירים מעולים ממש!!
יש שם מבחר ענק
אני קניתי 2 פיאות שם כשהתחתנתי, מאד מרוצה...
שירות מעולה,
וגם 100% כנות לגבי המצב של כל פיאה,
כי אין להם עניין שתקני דווקא פיאה מסויימת,
בשונה מהרבה סלונים שמוכרים רק פיאות של עצמם...

יש באתר מידע על מיקום, טלפון וכו':

תמרג

משתמש פעיל
סליחה שאני כותבת לך כאן דברים לא קשורים, אבל זה די דחוף לי- ואין לי אפשרות לשלוח לך הודעה אישית,
בקשר לד"ר בלאק - התכוונת לד"ר דוד בלאק שמקבל בנעימי? (הטלפון ששמת לא תקין)
אני אשמח לתשובה בהקדם האפשרי!
תודה לך

(אם יש כאן מישהי שיכולה לעשות חסד, ולשלוח לה באישי קישור מההודעה, זה ממש יעזור לי)
כן מקבל בנעימי
0525539824
או 0723360223

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תשאלנה באיזור אם יש פיאנית שמוכרת פאות של איירין irene מארה"ב.
מדובר בפיאות מהממות אופנתיות וזולות, גם באורך ארוך.

לא ממליצה על איירין irene כפאה ראשונה/ שניה בכלל יש לגיסתי אמריקאית את האיירין הכי הכי והיא -סליחה אבל לדעתי לא שווה שקל
עבה מנופחת לקחה את זה להמון שיפוצים אצל פאנית פה בארץ
האמריקאיות קונות את האיירין כפאה שלישית או רביעית... (פאה לבישולים/טיולים וכו') אוספות לקוקו או קליפס וסרט וכו' בקיצור זה מוסתר.

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא ממליצה על איירין irene כפאה ראשונה/ שניה בכלל יש לגיסתי אמריקאית את האיירין הכי הכי והיא -סליחה אבל לדעתי לא שווה שקל
עבה מנופחת לקחה את זה להמון שיפוצים אצל פאנית פה בארץ
האמריקאיות קונות את האיירין כפאה שלישית או רביעית... (פאה לבישולים/טיולים וכו') אוספות לקוקו או קליפס וסרט וכו' בקיצור זה מוסתר.
תלוי.
אני ראיתי כמה איירין מהממות.
נכון שהרבה קונות כפיאה שניה או שלישית, אבל מי שרוצה פיאה בכזה מחיר צריכה להתפשר על משהו, ובתור אחת שראתה כמה וכמה - זה שווה מאוד.
רק לשם דוגמא, קרובת משפחה שלי (עשירה) קנתה אצל אחת הנחשבות פה בארץ פיאה של בערך 20K, אבל מזעזעעעעעת. חסרת צורה ונפוחה ולא מחזיקה סירוק.
היא כל הזמן הלכה לתיקונים ושינויים ונדנדה להם, עד שנמאס לה, קנתה בחו"ל איירין מהממת וחורשת עליה. לבשה אותה לאירועים יוקרתיים ונראתה מעולה.

דבי ו

משתמש מקצוען
ציטוט מהאשכול (לא שלי)

קיבלתי המלצות ושמות של כמה מוכרים סיניים שמיצרים פאות
התכתבתי עם שניים מתוכם וקיבלתי הצעות שנראות ממש מוצלחות
על אחד מהם ראיתי המלצה פה בפורום
לשני לא
המוכרים הם:http://www.luxurybeautywig.com/Jewish-Kosher-wig.html
Tsingtaowigs Hair Products,wigs,wigs manufacure,lace wigs,jewish wigs,kosher wigs,full lace wigs,hat fall,band fall,front lace wigs,ack zhao,toupee,remy hair,wigs supplier - Contact Us
Tsingtaowigs Hair Products,wigs,wigs manufacure,lace wigs,jewish wigs,kosher wigs,full lace wigs,hat fall,band fall,front lace wigs,ack zhao,toupee,remy hair,wigs supplier
www.tsingtaowigs.com

ממליצה מאד עליה - https://beewigs.com/he

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין לי הרשאות לקישור ששלחת
אני פתחתי שם את האשכול
עדיין לא מנסיון אלא מברור!!!
לגבי המוכר http://www.tsingtaowigs.com/ יש פה ניק בשם @מאיר 4134 שהזמין אצלו וטען שהוא מאד מרוצה
לגבי המוכר http://www.luxurybeautywig.com/Jewish-Kosher-wig.html- מכיוון שהוא שלח לי הסרטה של פאה שנראית יותר איכותית משל המוכר הראשון, וכן בגלל שהתעודת כשרות שהוא הציג-הוכחה כאמינה. כפי הנראה אתקדם איתו
בעז"ה אאדכן אם יצא מוצלח

שרי ט

משתמש רשום

זה מאוד מסובך לקנות לבד יש לי מישהי שיודעת להסתדר עם המוכר והכל, אם תרצו אוכל להשיג לכם אותה
בהצלחה.

יש לך פרטים של מישהי שיודעת לקנות מעלי?
אשמח אם תשלחי לי למייל sarimilgrom וכו
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה