מידע שימושי עשיתי את הסגולה של רבי מתיא בן חרש, הבטחתי לפרסם ונושעתי

מצב
הנושא נעול.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אחרים כן שמעו

אולי הם רוצים להקים מוסדות וכו' אז הם צריכים שיכירו אותם
בטוח יש סיבה לכמות הפרסומים ששום גוף לא עומד מאחוריהם
אוקיי
צדקה אני נותנת אבל לארגוני חסד של הקהילה שלי
מה הם מרוויחים ממני?

++IQ

משתמש רשום
אוקיי
צדקה אני נותנת אבל לארגוני חסד של הקהילה שלי
מה הם מרוויחים ממני?
ממך הם לא מרויחים כלום כי את נותנת לארגונים של הקהילה שלך אבל יש כאלו שיתנו לארגון שמפרסם את זה
נסחפתם!!!
אתם עוד לא יודעים מי עומד מאחורי כל הפירסומים וכבר החלטתם שזה ארגון שרוצה לעשות עליכם קופה?!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נסחפתם!!!
אתם עוד לא יודעים מי עומד מאחורי כל הפירסומים וכבר החלטתם שזה ארגון שרוצה לעשות עליכם קופה?!
לא נסחפתי ולא כלום
כדאי לכבודו לקרוא מראש ההודעות
אם יש לכבודו @++IQ אמור היה להבין מי הנסחף...

++IQ

משתמש רשום
לא נסחפתי ולא כלום
כדאי לכבודו לקרוא מראש ההודעות
אם יש לכבודו @++IQ אמור היה להבין מי הנסחף...
א. קראתי את הכל כבר בהתחלה
ב. כל הטענות המאוד הגיוניות הם עוד לא הוכחות
ומשום כך להחליט שעושים עליך קופה זה להסחף ולא סתם להסחף...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
א. קראתי את הכל כבר בהתחלה
ב. כל הטענות המאוד הגיוניות הם עוד לא הוכחות
ומשום כך להחליט שעושים עליך קופה זה להסחף ולא סתם להסחף...
לא אני כתבתי את זה
כתבתי שאם חושבים שזה מה שמתכוונים-לי זה לא הולך
זה הכל
להפך, שאלתי מה הם מרוויחים ממני

ROOOT

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מידיעה ברורה לאחר בדיקה-
מישהו מסויים עומד מאחורי כל הפרסומות בעיתונים. לא ברור מה כוונותיו.
ואני לא באה לרגע לערער על אמיתות הסגולה שבאמת אין לי מושג מה המקור שלה ואם היא פועלת או לא.

השף ברון

משתמש מקצוען
מידיעה ברורה לאחר בדיקה-
מישהו מסויים עומד מאחורי כל הפרסומות בעיתונים. לא ברור מה כוונותיו.
ואני לא באה לרגע לערער על אמיתות הסגולה שבאמת אין לי מושג מה המקור שלה ואם היא פועלת או לא.
ברור שאם יש פרסומים מישהו עומד מאחוריהם...

נערך לאחרונה ב:

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
מעשה שהיה:
פעם יצאו כמה בחורים מישיבת קול תורה לטיול בשטחים פתוחים מסביב לשכונת בית וגן. בדרכם פגשו במבנה נטוש מט ליפול ובתוכו גל אבנים.
אץ אחד מהם חזרה לשכונה וחזר למקום כשבידו דלי צבע תכול ומברשת. עמלו הבחורים על ניקוי המקום, צבעו את גגו ואת פתחיו בצבע תכלת צפתי ורשמו בגדול 'ציון אונקלוס הגר זיע"א'.
רק לאחר כמה ימים משנוכחו לראות שמעשה הקונדס יוצא משליטה מיהרו למחוק את הכתובת ולהשמיד כל זכר למעשיהם.....
לי יש תחושה שהסיפור הזה הוא ניסוי חברתי פסיכולוגי שעושה מישהו כדי להוכיח כמה שוטים אנחנו.
מזתומרת לבוא עם סגולה כזו או אחרת, לייחס אותה לתנא קדוש, בלי שום מקור ובלי שמישהו שמע עליה אי פעם ואז לומר אם לא יועיל לא יזיק??? החסרי משוגעים אנחנו??

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה