מידע שימושי עשיתי את הסגולה של רבי מתיא בן חרש, הבטחתי לפרסם ונושעתי

מצב
הנושא נעול.

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
פרסום4.jpg

פ.נ

משתמש מקצוען
צריך לעשות את זה בציון עצמו??
ועם אני בעצמי צריכה לעשות(כמובן לישוע שלי)?

השף ברון

משתמש מקצוען

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני ליטוקית לא מסתדרת עם סגולות אבל לא ראיתי משהו יוצא דופן בלהדליק נר למישהו. והפרק עצמו שנאמר בכוונה הוא תפילה לא פחות . זה פרק מבקש ומיוחד. יחד עם זה קיבלתי קבלה בצניעות שהייתה לי קשה. וב"ה שמחה לבשר על ישועה מעבר לגדר הטבע. לא יכולה להצביע מה עבד. אבל מי ששומע בהלם.
אז תוסיפו גםקבלה בצניעות ובס""ד הישועה בדרך.....

שכויח

משתמש מקצוען
יש הרבה סגולות שאנשים ממציאים ועוזר. הבעלי מוסר אומרים שאם עושים משהו שלא חייבים [כלומר זה לא מצוה שחייב לעשות ,כמו חסד למשל] ומאמינים בזה שיעזור ניוושעים

השף ברון

משתמש מקצוען
זהו שאולי זה הסיבה
אולי סוג של הקדמה..
יתכן מאוד כי בזמן האחרון יש מלא פרסומים על הסגולה הזאת
אבל אני לא שמעתי שצריך לתת כסף לצדקה בסוף או אחרי כל נר כך שאין להם מה להרויח מזה

5184

משתמש פעיל
אבל אני לא שמעתי שצריך לתת כסף לצדקה בסוף או אחרי כל נר כך שאין להם מה להרויח מזה
אחרים כן שמעו
נותנים גם 18 פרוטות, פרוטה אחרי קריאת פרק פ"ו בתהילים
אולי הם רוצים להקים מוסדות וכו' אז הם צריכים שיכירו אותם
בטוח יש סיבה לכמות הפרסומים ששום גוף לא עומד מאחוריהם

השף ברון

משתמש מקצוען
אחרים כן שמעו

אולי הם רוצים להקים מוסדות וכו' אז הם צריכים שיכירו אותם
בטוח יש סיבה לכמות הפרסומים ששום גוף לא עומד מאחוריהם
צודק, אני חוזר בי

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סגולה שבנויה על פרקי תהילים, מה רע?
סגולה של הדלקת נר, מי יכול להתנגד?
סגולה שבנויה על התקשרות לצדיק (ובענינינו רמב"ח), מה יכול להזיק?
סגולהת פירסום ישועות ה' איתנו, מי יפקפק בזה?
ובוודאי תוספת נתינת צדקה און קבלה טובה, אין למעלה מזה!

אז זהו מקורה של הסגולה שצירפה כמה דברים טובים יחד והרי לך קוקטייל יהודי משובח של תקווה לישועה.
מי שיעשה זאת, פעל ללא ספק דברים טובים בשמים ולכא' יפעל את אותה ישועה גם לו הוא התבלבל ואמר את פרק פח שבתהלים...
כי כל עוד ואין לך מקור מצדיק או מספר קדום על כוחה של הסגולה, אין עדיפות מפרק זה על פרק אחר, וגם אם צדיק נשגב גילה למישהו דבר זה לישועת אותו אדם, אין זה אומר שזה בדוק לכל אדם ויתכן שנאמר רק ולאותו אחד.

++IQ

משתמש רשום
סגולה שבנויה על פרקי תהילים, מה רע?
סגולה של הדלקת נר, מי יכול להתנגד?
סגולה שבנויה על התקשרות לצדיק (ובענינינו רמב"ח), מה יכול להזיק?
סגולהת פירסום ישועות ה' איתנו, מי יפקפק בזה?
ובוודאי תוספת נתינת צדקה און קבלה טובה, אין למעלה מזה!

אז זהו מקורה של הסגולה שצירפה כמה דברים טובים יחד והרי לך קוקטייל יהודי משובח של תקווה לישועה.
מי שיעשה זאת, פעל ללא ספק דברים טובים בשמים ולכא' יפעל את אותה ישועה גם לו הוא התבלבל ואמר את פרק פח שבתהלים...
כי כל עוד ואין לך מקור מצדיק או מספר קדום על כוחה של הסגולה, אין עדיפות מפרק זה על פרק אחר, וגם אם צדיק נשגב גילה למישהו דבר זה לישועת אותו אדם, אין זה אומר שזה בדוק לכל אדם ויתכן שנאמר רק ולאותו אחד.
צודק בכל מילה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה