WhatsApp על סטטוס ואיך מצרפים במייק עוקבות באופן אוטומטי

ה וינגרטן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שאלה :
אחת שיש לה סטטוסים שהיא מפרסמת, והיא רוצה שכל אלה שפונות אליה באישי להצטרף לסטטוס
שיצורפו באופן אוטומטי (היא שורפת על זה כל יום שעתיים ביום}
האם זה אפשרי?
נניח דרך המודול של whatsapp במייק?
אולי כל אלה נגיד יכתבו בהודעה את המילה הצטרפות וכך היא תסנן רק אותן.

נא עזרתכם האדיבה
תודה רבה

השועל

משתמש צעיר
אוטומציה עסקית
א. שתלך לבוטסטטוס של טוויסט. תשלם כמה גרושים, והם יעשו בשבילה. יש מיליון משפיעני סטטוס שעובדים איתם.
ב. אם תרצי לעשות בעצמך, התהליך פשוט. יוצרים לינק עם מלל שמולא מראש שמבקש להירשם לסטטוס, באמצעות אוטומציה רושמים מי שביקש את המילים האלו באנשי קשר של גוגל, ואז מבקשים גם ממנו לשמור כדי שהוא יוכל לצפות

אוטומציה עסקית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
בגדול...
צריך לקבוע מילת מפתח שתתניע את התהליך ותשלח שאלה ראשונה
יש ליצור טבלת לוגים שבה נכניס את כל התשובות של הנרשם + השלב (מס' השאלה) בו הוא אוחז
לפי מס' השלב האוטומציה תדע לאיזו עמודה להכניס את התשובה ומה השאלה הבאה שצריך לשלוח לו (את השאלות ניתן לרשום במודול עצמו או בטבלה ייעודית)
וכשהוא הגיע לשלב שהוא סיים לענות את כל התשובות נכניס אותו לאנשי קשר של גוגל.

אוטומציה עסקית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
כל מה שקשור לשליחת הודעות דרך Green api
וכל מה שקשור ללוגים דרך כל דאטה בייס אחר כדוגמת Google sheets
וכל זה יכול להתבצע בסינריו אחד במייק

ה וינגרטן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אבל אני שמה וובהוק במייק שמקבל קריאות מגרין אפי
ואז אני צריכה לסנן אותם לפי המילה נניח "הצטרפות"
כי אני לא בונה פה בוט
ואז לסנן אותם במייק
זה עבודה אינסופית
כל הודעה שנכנסת למכשיר הוא יבדוק האם מופיע המילה
ככה זה עובד?

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אבל אני שמה וובהוק במייק שמקבל קריאות מגרין אפי
ואז אני צריכה לסנן אותם לפי המילה נניח "הצטרפות"
כי אני לא בונה פה בוט
ואז לסנן אותם במייק
זה עבודה אינסופית
כל הודעה שנכנסת למכשיר הוא יבדוק האם מופיע המילה
ככה זה עובד?
אם אני מבינה נכון את @אוטומציה עסקית , אז כן.
אבל מה אכפת לך שהסינריו עובד הרבה? זה לא דורש ממך כלום.
אם הטריגר הוא שיחה נכנסת לווטסאפ, כל שיחה נכנסת תפעיל לך את הסינריו באופן אוטומטי,
ותסנן באופן אוטומטי לפי פילטרים שתגדירי מראש.
למה עבודה אינסופית?
עבודה פעם אחת של להגדיר סננים נכונים ותקינים שיעבדו כמו שצריך, ואחר כך התהליך בעז"ה רץ.

#לדוגמא: אחרי הוובהוק יהיה לך פילטר שיבדוק האם גוף ההודעה מכיל את המילה 'הצטרפות', במידה וכן, הסינריו ממשיך לרוץ למודול הבא של הוספת שורה בגוגל שיטס שיצרת מראש.
את מוסיפה שורה עם פרטי הפונה שהגיעו מהווטסאפ, וכן עמודה אחת של השלב בבוט, שכרגע את מגדירה אותו באופן ידני על 1.
לאחר מכן את שולחת לו את השאלה הראשונה שאת רוצה.
במידה ולא - את שמה ראוטר (Router) שיבדוק את השלב בבוט. הוא יפצל את הסינריו לפי השלב בבוט.
לדוגמא: נתיב אחד יהיה על שלב בבוט = 1. כלומר, הבן אדם התעניין וקיבל שאלה ראשונה.
את התוכן ששלח, שזה התשובה בעצם לשאלה הראשונה - את מעדכנת עם מודול של גוגל שיטס העמודה המתאימה, מעלה את השלב בבוט בעזרת פונקציית sum() ושולחת את שאלה מס' 2.
וכן הלאה.

מקווה שהיה ברור, יכולה לשאול במידה ולא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה