התייעצות עלי אקספרס - לא נותן לעשות סכסוך

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היום מסתיים התאריך האחרון לקבלת המוצר - ואני רוצה לפתוח סכסוך
אני פותחת סכסוך - כותבת החזר כסף, אח"כ אני מציינת שלא קבלתי את המוצר ואז קופץ לי בקשה שאני לא אעשה סכסוך וכו' כי המוצר נשלח מהחנות. אוקי. אני מבינה - לפני יומיים שניסיתי לעשות סכסוך - לאחר שעליאקספרס הודיעו לי שהתאריך פג ראיתי את המודעה הזו ואמרתי טוב נחכה עוד יומיים, כאמור היום פג התוקף ושוב אני מנסה ושוב קופץ ההודעה - ובעצם הוא לא נותן לי אפשרות להמשיך בסכסוך ולקבל את הכסף חזרה.

ההודעה.PNG

ידוע לכם על דבר כזה? ואיך עוקפים את זה - ועושים בקשה להחזר כספי - כי אני לא רוצה להפסיד את הכסף שלי

oritdi

משתמש פעיל
אני הייתי מציעה לך לחכות עוד כמה ימים, בגלל הקורונה זה לוקח טיפה יותר זמן,
הגיעו לי מוצרים גם חודש אחרי..

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמה זמן אחרי התאריך הרשום יש לי עדיין אפשרות לפתוח סכסוך לקבלת הכסף?

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אחרי שנגמר הזמן אז ניתן לפתוח סכסוך למשך 15 יום,
מבחינתם כנראה המשלוח כבר נמצא בארץ ולכן הם לא מוכנים לתת החזר עד שנגמרת ההגנה על המוצר ואז ניתן לפתוח סכסוך.

Kenyonit

משתמש מקצוען
היום מסתיים התאריך האחרון לקבלת המוצר - ואני רוצה לפתוח סכסוך
אני פותחת סכסוך - כותבת החזר כסף, אח"כ אני מציינת שלא קבלתי את המוצר ואז קופץ לי בקשה שאני לא אעשה סכסוך וכו' כי המוצר נשלח מהחנות. אוקי. אני מבינה - לפני יומיים שניסיתי לעשות סכסוך - לאחר שעליאקספרס הודיעו לי שהתאריך פג ראיתי את המודעה הזו ואמרתי טוב נחכה עוד יומיים, כאמור היום פג התוקף ושוב אני מנסה ושוב קופץ ההודעה - ובעצם הוא לא נותן לי אפשרות להמשיך בסכסוך ולקבל את הכסף חזרה.

צפה בקובץ המצורף 704856
ידוע לכם על דבר כזה? ואיך עוקפים את זה - ועושים בקשה להחזר כספי - כי אני לא רוצה להפסיד את הכסף שלי
זה גם קורה לי לפעמים.
זה שום דבר.
פשוט עדיין לא נגמר זמן ההגנה.
אחרי שיעבור - אפשר לפתוח סכסוך.
חכי יום-יומיים ותפתחי סכסוך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה