שיתוף חופשי עטיפות ספרים ומחברות---

יצירות לשימוש חופשי

noa choen

משתמש פעיל
ככה ?
1.png
2.png

גלגל ים

משתמש פעיל
הי, הבת שלי ממש הסתפקה כי כולם ממש יפים. בסוף היא החליטה שהיא רוצה את זה. יש מצב שתוכלי לעשות את זה גם לספרים עם השם בעוד מקומות כדי שיתאים לי למגוון גדלים של ספרים?

תודה ענקית מראש!
זה טוב?

1722377342916.png

!!!shany

משתמש רשום
אני אשמח לעטיפה בוגרת לכיתה י"א בסגנון נקי וחלק בצבעי פסטל עם שם בפינה וקצת פרחים יפים עם השם Ruti
תודה רבה רבה!!!

אילה ג

משתמש פעיל
כתבתי שאלה באשכול דומה , אבל משום מה אף אחד לא עונה לי...
אולי פה מישהו יסכים לנדב לי תשובה?
מצטטת:
שלום
ניסיתי עכשיו להיכנס פעם ראשונה למייקרוסופט דיזיינר (לא למדתי AI)
אני באמצע עיצוב, איך אני שומרת את העיצוב כדי שאוכל לסגור ולהמשיך אחר כך?
ויש עוד תוכנות או אתרים חינמיים בתחום הזה?

HODAYAK

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
הכל ממש מדהים פה!
אשמח לקבל שלט ברוכות הבאות לכיתה ג' עם ציור של עפרונות צבעוניים מעניינים ברקע/ מסביב וכו + ילדה מתוקה עם תלבושת. תודה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נערך לאחרונה ב:

HODAYAK

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
תודה את מהממת!!!!!! מתוק מדבש.!!!
אפשר בקשה קטנה?
מאחר שהנושא הכיתתי הוא "גוונים" אשמח לדגש חזק יותר בדף לצבעים במיקום ובשטח על הדף (אפילו בלי הלוח הקטן בצד שמאל) שימי את הילדה של הגן היא שמחה יותר.
כיתה ג'1
תודה ענקית!

רותי חנה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
קודם כל - הכל פשוט מהמם!!! אתם מוכשרות בטירוף!!
הבת שלי ממש רוצה עטיפה ניקי עם לבבות (יש לה ילקוט כזה והיא רוצה סט)
אבל אם אפשר שיהיה הרבה ניקים קטנים ולא ניקי אחת גדולה....

אני מאוד אשמח עם מישהי תוכל לעשות לה!
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה