שיתוף חופשי עטיפות ספרים ומחברות---

יצירות לשימוש חופשי

רותי חנה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אז ניסיתי
אבל הבינה לא שיתפה איתי פעולה כך שלא הגעתי למשהו שהוא ממש סט, אבל אולי בכל זאת משהו מאלו ימצא חן בעיני הבת שלך
צפה בקובץ המצורף 1727395
וואיי הני את פשוט אלופה!!!!
זה מהמם! אולי את יכולה באילו להקטין הכל קצת? ומה את אומרת יותר יפה לבבות כאלה או לבבות חלולים כמו הילקוט?

!!!shany

משתמש רשום
הי
בעקרון בכתב המחובר בקובץ כתוב שירה שינתי עכשיו לאדידס אם את רוצה לכתוב משהו אחר בכיף צפה בקובץ המצורף 1727445

צפה בקובץ המצורף 1727446לגבי הספרים תגידי לי אם כזה סגנון התכוונת צפה בקובץ המצורף 1727449צפה בקובץ המצורף 1727450ואם את רוצה לשנות צבעים של כיתוב או משהו כזה בכיףף
הבת שלי באמת מעדיפה אם תוכלי לכתוב בצד ימין במקום אדידס המחובר Mali מחובר
אם לא קשה לך מאד נשמח תודה רבה!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
וואיי הני את פשוט אלופה!!!!
זה מהמם! אולי את יכולה באילו להקטין הכל קצת? ומה את אומרת יותר יפה לבבות כאלה או לבבות חלולים כמו הילקוט?
ביקשתי לבבות חלולים אבל לא נתן לי. אין לי עוד זמן להשקיע בזה.....ישבתי על זה המון זמן אתמול עד שקיבלתי מה שהעליתי. המון נסיונות שלא הצליחו כי הבינה לא הקשיבה לי
אנסה נסיון אחד ונראה מה קורה.

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@רותי חנה מקווה שאחת מאלו יהיו טובים.
nici5.jpg
nici4.jpg
nici3.jpg

רותי חנה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ווואווווו מטוורף!! אני הכי אוהבת את הראשון.
אין עליך! תודה רבה רבה.
ושבת שלום!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
משה חמוד לילדת בית ספר בכיתות נמוכות, למחברות [מכיתה ג' כי קודם מקבלים עטיפות], ולספרים -
אפשר להוסיף שם על הלוח
Default_white_background_on_top_half_and_wood_on_bottom_half_p_2 (2).jpg
לוח שם.jpg

מירי 12

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יש כאן דברים מטורפים!!
הבת שלי ממש אהבה את זה
יש אפשרות גם לספרים אבל לא שיחזור על עצמו יותר מידי שלא יהיה מדי בלגן בעין, סט משלים אבל בקו נקי
המון תודות!!
עוד שאלה בכל העטיפות האלה מה עושים עם מדבקות
איפה ואיך אפשר לכתוב שם כיתה ומקצוע??
מה כולם עושות?

יש מצב למשהו??

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
זו לא ילדה של AI נכון? ניתן להדפיס?
זו בהחלט ילדה של AI. למה נראה לך שלא.
כל הילדים והילדות שהעליתי כאן, ובכלל כל מה שהעליתי נוצר ב AI

הנה צילום מסך של הפרומפט והתוצאה.
1722781987846.png

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
יש כאן דברים מטורפים!!
הבת שלי ממש אהבה את זה
יש אפשרות גם לספרים אבל לא שיחזור על עצמו יותר מידי שלא יהיה מדי בלגן בעין, סט משלים אבל בקו נקי
המון תודות!!
עוד שאלה בכל העטיפות האלה מה עושים עם מדבקות
איפה ואיך אפשר לכתוב שם כיתה ומקצוע??
מה כולם עושות?

יש מצב למשהו??
לא עולה לי בראש בלי שיחזור על עצמו....

למדבקות, אני אישית הייתי קונה מדבקה עגולה בצבע תואם לעטיפה, משהו שמשתלב ועליו כותבת ומדבקיה בצד למטה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה