עזרה דחופה

צפור דרור

משתמש רשום
D I G I T A L
יש משהו שמתמצא היטב בטפסים מסובכים באקסס, אשמח לשמוע ולהעזר

צפור דרור

משתמש רשום
D I G I T A L
תגובה למיכל

מיכל,
חן חן על הענות ,
מדובר בבנית תוכנית באקסס בענין ספריה, העניו הוא עשית טופס שכאשר אחד לוקח ספר מהספריה אזי בטבלה של ההשאלות יסומן ליד הספר המושאל V באופן אוטומטי אם תרצי אוכל לצרף לך את הקובץ.
תודה על העזרה,
צפור דרור

צפור דרור

משתמש רשום
D I G I T A L
תוכלי לעזר לי כיצד מעלים את הקובץ.
ניסיתי בצרף אך ךךא הצלחה

צפור דרור

משתמש רשום
D I G I T A L
הנה לך הקובץ המצורף אשמח לקבל סיוע

קבצים מצורפים

• ספריה-מעון.rar
    KB 22.6 · צפיות: 11

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
סליחה, אבל זה ב 2007 ואני עוסק רק ב 2003.

אולי יש כאן אחרים שיוכלו לעזור לך ?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
העברתי ל2003, עדיף לדעתי להעביר את השדה "נלקח" לטבלת השאלת ספרים, ולעשות שם שדה "הוחזר"
אח"כ בשאילתה פשוטה אפשר לשלוף האם הספר קיים במערכת או לא על ידי סינון של שדה "הוחזר"

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מצורף הקובץ

קבצים מצורפים

• ספריה-מעון2003.rar
    KB 18 · צפיות: 10

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם כבר, אני בל"נ ישדרג את הקובץ על ידי כמה טפסים. (פשוט אני מחכה כאן למישהוא אז יש לי קצת זמן מיותר).

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
סלחי לי, אבל שידרגתי, עם טופס פתיחה יפה, טופס השאלה, וטופס החזרה, אבל.... זה נמחק לי - הקובץ היה מכווץ והוא שאל אותי האם לשמור את השינויים בקובץ המכווץ ובטעות עשיתי.... ה' ישמור.

אני מקוה שתסתדרו לבד.

בהצלחה.

נ.ב. שימי לב שבגלל הקשרי גומלין אי אפשר להשאיל שתי ספרים לילדה אחת, וזה גורם לעוד כמה בעיות. כדאי לעשות קשרי גומלין שמשווים בין הטבלאות אבל לא של יחיד לרבים.

כמו"כ כדאי להכניס בתאריך ערך ברירת מחדל DATE)( שיתן את הערך של היום בצורה אוטומטית.

צפור דרור

משתמש רשום
D I G I T A L
מיכל שלום שמחתי לשמוע את דברייך
אולי תוכלי לעזור לי בעזרה ממוקדת יותר, הכנתי טופס כפי שאת רואה בקובץ המצורף ואני רוצה שכל בת תוכל לקחת ספר שקיים בספריה ואוטומטית יתעדכן המסד נתונים וכשיעברו לבת הבאה הספר שנלקח ע"י הקודמת לא יופיע

צפור דרור

משתמש רשום
D I G I T A L
שכחתי לצרף את הקובץ
תודה מראש

קבצים מצורפים

• ספריה-מעון.rar
    KB 28.7 · צפיות: 15

צפור דרור

משתמש רשום
D I G I T A L
מיכל שלום וברכה,
התאכזבתי לשמוע שהעיבוד נמחק זה דוקא היה עוזר לי
אם תהיי שוב בעמדת" סטנדבי" אשמח אם תטפלי בו שוב.

צפור דרור

משתמש רשום
D I G I T A L
התנצלותי, אבל סתם לתשומת לב זה היה מחוסר שימת לב והגיעה אח"כ התנצלות .
וכדי לא להסיח את הדעת אנין עדיין מצפה לעזרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה