עזרה עזרה דחופה - לא מצליחה להיכנס לגמייל יומיים

ביילי פי

משתמש רשום
הנה תגובה של משתמש באשכול דומה

קרה לי ביום חמישי, שלחתי אליהם פנייה להלן התשובה שלהם:

Hello, ******.

אנחנו שמחים שיש לך מינוי ל-Google One. זה Seraphina!

אני מבין שאתה צריך עזרה בכניסה לחשבון Google שלך. אני מבטיח שלא אעזוב אותך עד שנסדר את זה. אנו נחפש אפשרויות אפשריות לפתור את החשש שלך, בוא שנינו נעבוד על זה ביחד!

כדי לטפל בבעיה, נסה את השלבים הבאים:

• נסה דפדפן אחר: נסה להיכנס באמצעות דפדפן אחר, רצוי במצב גלישה בסתר.
  • השתמש במכשיר אחר: אם אפשר, נסה לגשת לחשבון שלך ממכשיר אחר.
  • נסה מספרי טלפון שונים: במהלך תהליך האימות, שקול להשתמש במספרי טלפון חלופיים אם זמינים.
  • השתמש בחיבורי אינטרנט שונים: עבור לחיבור אינטרנט אחר (Wi-Fi או נתונים ניידים) כדי לשלול בעיות הקשורות לרשת.
גוגל מטילה מגבלה זו כדי למנוע שימוש לרעה ולהגן על אבטחת המשתמש.

כדי לטפל בזה:

• נסה שוב את תהליך האימות לאחר 24 שעות.
  • אם הבעיה נמשכת, המתן למשך זמן ארוך יותר, רצוי שבוע או שבועיים.
  • תקופת המתנה זו נחוצה כדי לאפשר למערכת להתאפס.
אם הבעיה נמשכת לאחר ניסיון שלבים אלה, אנא הודע לי, ואנו נחקור פתרונות נוספים.

Google מעריכה את המשוב של החברים שלנו. יייתכן שיישלח אליך באימייל סקר לאחר יום או יומיים לגבי חוויית התמיכה האחרונה שלך. נשמח לשמוע ממך.

בברכה,
Seraphina
The Google One Team

#####

ולפתרון שלי, ניסיתי עכשיו לשלוח קוד אימות לטלפון של בזק (של ההורים שלי, אין לי בבית) והגיע סיסמא.

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הנה תגובה של משתמש באשכול דומה

קרה לי ביום חמישי, שלחתי אליהם פנייה להלן התשובה שלהם:

Hello, ******.

אנחנו שמחים שיש לך מינוי ל-Google One. זה Seraphina!

אני מבין שאתה צריך עזרה בכניסה לחשבון Google שלך. אני מבטיח שלא אעזוב אותך עד שנסדר את זה. אנו נחפש אפשרויות אפשריות לפתור את החשש שלך, בוא שנינו נעבוד על זה ביחד!

כדי לטפל בבעיה, נסה את השלבים הבאים:

• נסה דפדפן אחר: נסה להיכנס באמצעות דפדפן אחר, רצוי במצב גלישה בסתר.
  • השתמש במכשיר אחר: אם אפשר, נסה לגשת לחשבון שלך ממכשיר אחר.
  • נסה מספרי טלפון שונים: במהלך תהליך האימות, שקול להשתמש במספרי טלפון חלופיים אם זמינים.
  • השתמש בחיבורי אינטרנט שונים: עבור לחיבור אינטרנט אחר (Wi-Fi או נתונים ניידים) כדי לשלול בעיות הקשורות לרשת.
גוגל מטילה מגבלה זו כדי למנוע שימוש לרעה ולהגן על אבטחת המשתמש.

כדי לטפל בזה:

• נסה שוב את תהליך האימות לאחר 24 שעות.
  • אם הבעיה נמשכת, המתן למשך זמן ארוך יותר, רצוי שבוע או שבועיים.
  • תקופת המתנה זו נחוצה כדי לאפשר למערכת להתאפס.
אם הבעיה נמשכת לאחר ניסיון שלבים אלה, אנא הודע לי, ואנו נחקור פתרונות נוספים.

Google מעריכה את המשוב של החברים שלנו. יייתכן שיישלח אליך באימייל סקר לאחר יום או יומיים לגבי חוויית התמיכה האחרונה שלך. נשמח לשמוע ממך.

בברכה,
Seraphina
The Google One Team

#####

ולפתרון שלי, ניסיתי עכשיו לשלוח קוד אימות לטלפון של בזק (של ההורים שלי, אין לי בבית) והגיע סיסמא.
מרגש הרצון לעזור . תבורכי

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עכשיו הוא מבקש ממני כזה מסך
1719170421041.png

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
שלום
רציתי להודות לכל המסייעים ב"ה הצלחתי להיכנס היום בקלות עם מספר נייח .
ממש עזר לי הפורום .
לא כ"כ הבנתי למה נעלו אותו .
תודה ויום טוב
מעודד...
אחרי כמה זמן? האם ניסית להכנס בנתיים?
שתפי
תודה

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
באמת כתבתי כדי לעודד .
וגם שמאוד עזרו לי כאן נתנו הרבה רעיונות.
ניכנסתי ממחשב אחר וכתבתי נייח בבוקר (עד הבוקר לא נגעתי )
תודה לכולם תבורכו

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אני לא מספיקה הודעה אישית אבל פשוט ניכנסתי ממחשב אחר ועשיתי טלפון נייח לאימות וב"ה עבד .

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לי היה שבוע שעבר
רשמתי מספר מסוים במס' נייד (ניסיון ראשון) ובקשתי בהודעה קולית הוא לא נתן
ניסתי מיד בטלפון נייח (ניסיון שני) ונכנס רק ביקש אימות מוזר של 'אני לא רובוט'

גאונית

משתמש צעיר
הי
הצלחנו להכנס
כמו שכתבו לא לנסות להכנס במשך יומיים
אחר כך להכניס מספר נייח שיקבל קוד,
וכאן מגיע הדגש החשוב-
להכניס מספר שלא קיים במערכות של ג'ימייל!! כלומר, מספר שג'ימייל לא השתמש בו אף פעם,
להתפלל
ולהכנס...
ולרשום כתובת מייל לשחזור חשבון.
בהצלחה

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הצלחתי דרך טלפון נייח (היה קצת מסובך להשיג את המוצר ההולך ונכחד הזה)
זה מייל של בהעבודה, אנשים לא הבינו למה אני לא עונה
מישהי ששלחתי לה חומר והיא העבירה הלאה, ומי שהיא העבירה לה לא הבינה למה אני לא עונה לה, והמעבירה כבר שאלה למה אני לא מגיבה- כל זה מיום חמישי להיום... (העבירה באישור כמובן, זה מה שהיא היתה צריכה לעשות)

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם לאחותי זה קרה
אתמול עד שהצלחנו שישלח SMS שמנו מספר של אח שלי שבחו"ל עכשיו והיה אצלו שבת
ננסה עכשיו לא להכניס מספרים 24 שעות ואז לשים מספר שיכול לקבל SMS זמין
נפתח לנו
אחרי 24 שעות שלא הצלחנו
ברוך ה'

השר

משתמש חדש
גם לי קרה כך במשך יומיים, ועדיין תקוע...
אגב לכל מי שהמליץ להכניס מייל לשחזור חשבון לי יש מייל לשחזור ולא עוזר בבעיה הזו
כי לאחר השחזור עדיין מבקש אימות טלפוני SNS או קולי כעת ממתין 24 שעות ואנסה ממחשב אחר ומספר נייח
וכמובן תפילות וד' יעזור

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה