עזרה עזרה דחופה - לא מצליחה להיכנס לגמייל יומיים

DAVID1212

משתמש חדש
אני רשמתי את כל הניידים שיש והוא לא מוכן לקבל אף מספר .
אני שורפת על זה המון זמן ולא זז כלום .
מה עוד ניתן לעשותת
עצה שלי נא לא להלחץ...
כרגע אם את מנסה המון אפשרויות הוא רושם לעצמו שיש פה מישהו שמנסה לפרוץ למיל...
לא קרה כלום... זה קרה לי המון פעמים עד שהבנתי את זה...
נ.ב. אגב את הכנסת מספרים כשרים או תומכים קבלת SMS?

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ניסת לשנות בהגדרות את המספר ורק אח"כ לאמת את החשבון?

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עצה שלי נא לא להלחץ...
הכנסתי מספרי SMS המון ניסו לעזור אבל הוא לא מקבל אף מספר

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עצה שלי נא לא להלחץ...
אני לא נבהלת שרוצים להיכנס למייל אני חייבת את המייל כי יש שם המון הודעות

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אני מוכנה לתת להם המון מספרי SMS יש אנשים שמוכנים לתת לי וגם כאן בפרוג אך מה אעשה שהוא לא מוכן לקבל אף מספר ?

DAVID1212

משתמש חדש
הכנסתי מספרי SMS המון ניסו לעזור אבל הוא לא מקבל אף מספר
אוקי זה קרה לי פעם... ואני יסביר...
אצל רוב האנשים חשבון גוגל זה המקום שדרכו אפשר להגיע לכל חייך האישיים כולל חשבונות בנק וסיסמאות... רק חזר לך שמישהו שמבין יכנס לחשבונך יהיה ממש לא נעים... ואפילו את רמת היראת שמיים שלך הוא ידע על ידי בדיקת ההסטורית גלישה שלך...
לכן גוגל מבטחים מאד כל חשבון שיש וכשהם מזהים פעילות חשודה הם לא נותנים כלל להכנס...
אל דאגה אל תגעי בזה יומים שלש והכל יסתדר...
עצה שלי: פעם הבאה כשאת נכנסת לחשבון תכנסי להגדות תגדירי שם חשבון של חברה למטרת שחזור סיסמא... וכן את המספר הפלאפון האישי שלך...
עברתי חוויה דומה הכל טוב...
ואגב ניסת מספר נייח?

שפרה בר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אוקי זה קרה לי פעם... ואני יסביר...
אצל רוב האנשים חשבון גוגל זה המקום שדרכו אפשר להגיע לכל חייך האישיים כולל חשבונות בנק וסיסמאות... רק חזר לך שמישהו שמבין יכנס לחשבונך יהיה ממש לא נעים... ואפילו את רמת היראת שמיים שלך הוא ידע על ידי בדיקת ההסטורית גלישה שלך...
לכן גוגל מבטחים מאד כל חשבון שיש וכשהם מזהים פעילות חשודה הם לא נותנים כלל להכנס...
אל דאגה אל תגעי בזה יומים שלש והכל יסתדר...
עצה שלי: פעם הבאה כשאת נכנסת לחשבון תכנסי להגדות תגדירי שם חשבון של חברה למטרת שחזור סיסמא... וכן את המספר הפלאפון האישי שלך...
עברתי חוויה דומה הכל טוב...
ואגב ניסת מספר נייח?
אפשר בבקשה את הנייד שלכם ? אני אשמח מאוד כי אבין יותר טוב . אפשר גם באישי . אם זה נוח ?

היונגערמאן!!

משתמש רשום
יש פיתרון!! הרחבתי על זה באשכול "איך אני מצליחה להיכנס למייל שלי" מומלץ לעיין שם.בהצלחה רבה!

DAVID1212

משתמש חדש
אפשר בבקשה את הנייד שלכם ? אני אשמח מאוד כי אבין יותר טוב . אפשר גם באישי . אם זה נוח ?
סורי אין לי יכולת לכתוב הודעות באישי...
אני פשוט משתמש חדש
את המספר שלי אני לא משאיר בפורום..
בתקווה להבנה...
אבל אשמח לעזור תמיד בכל דרך ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה