עזרה עזרה דחופה - לא מצליחה להיכנס לגמייל יומיים

ESTI FRAIMAN

איפור ערב
מנוי פרימיום
כמו שכבר כתבו מדובר בתקלה חדשה !

גוגל מסבירה

אימות החשבון

כדי להגן עליכם מהתנהלות פוגעת, במקרים מסוימים נבקש מכם להוכיח שאתם לא רובוטים לפני שתוכלו ליצור חשבון או להיכנס לחשבון. האישור הנוסף הזה ניתן דרך הטלפון ועוזר למנוע ממפיצי ספאם לנצל לרעה את המערכות שלנו.
חשוב לדעת: תצטרכו מכשיר נייד כדי לאמת את החשבון."

אני לא הצלחתי בשום דרך להיכנס לחשבון אם מישהו הצליח בשבוע האחרון להיכנס ע"י קבלת שיחה או SMS או בדרך אחרת שיעדכן איך עשה את זה לתועלת הרבה אנשים שננעלו השבוע מחוץ למייל
בתודה מראש!

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-06-26 212535.png
    צילום מסך 2024-06-26 212535.png
    KB 55.5 · צפיות: 10

השר

משתמש חדש
מישהו ניסה נייח בלי לחכות יום שלם , וזה עבד לו ?
הייתי ממליץ להתאזר בסבלנות,
אצלי לאחר נסיונות מרובים, המתנתי כמה שעות ואז באתי להכנס ונכתב לי שהחשבון מושבת וניתן להגיש ערעור בהקדם ואז יבדקו את הערעור תוך 2 ימי עסקים, כעת מחכה לתשובתם

אלע

משתמש רשום
הייתי ממליץ להתאזר בסבלנות,
אצלי לאחר נסיונות מרובים, המתנתי כמה שעות ואז באתי להכנס ונכתב לי שהחשבון מושבת וניתן להגיש ערעור בהקדם ואז יבדקו את הערעור תוך 2 ימי עסקים, כעת מחכה לתשובתם
האם ענו לך לאחר 2 ימי עסקים??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה