עזרה בהשבתת אינטרנט

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה.
יש לי טאבלט אנדרואיד 7.
כשקניתי אותו המוכר התקין לי אפליקציה בשם 'סמארט אפפלוק', והוא הכניס סיסמא בלי ידעתי כדי שלא אוכל לגלוש. אתמול אני מנסה להסיר את האפליקציה, והיא מוסרת ללא דרישת סיסמא.
יש למישהו רעיון איך אוכל לחסום את הווי פיי?
בטאבלט קודם הסרתי פיזית ע"י טכנאי, אבל זה השבית לי לגמרי גם את הבלוטוס, ובזה אינני חפץ.
תודה מראש לכל העוזרים והמסייעים

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אתמול אני מנסה להסיר את האפליקציה, והיא מוסרת ללא דרישת סיסמא.
יש בתוך האפליקצייה אפשרות של מניעת הסרה, מוזר שהוא לא הפעיל את זה.

הפתרון הוא להתקין את זה שוב, ולתת לבן אדם צד ג (סליחה על הדימוי) לבחור סיסמה, ולהגדיר מה שצריך.

יש שדה

משתמש פעיל
יש בתוך האפליקצייה אפשרות של מניעת הסרה, מוזר שהוא לא הפעיל את זה.

הפתרון הוא להתקין את זה שוב, ולתת לבן אדם צד ג (סליחה על הדימוי) לבחור סיסמה, ולהגדיר מה שצריך.
התקנתי שוב, ואני לא מוצא את ההגדרה הנכונה. כמובן שאני נותן לצד ג' לכתוב סיסמא, וגם בעצימת עינים:D:D

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
התקנתי שוב, ואני לא מוצא את ההגדרה הנכונה. כמובן שאני נותן לצד ג' לכתוב סיסמא, וגם בעצימת עינים:D:D
זה מולי כרגע.
נכנסים לאפליקציה, בחלק הראשון ("מתקדם") השורה הראשונה היא 'הגדרות' ומתחתיה רשום: "מנע הסרת התקנה או הפסקה בכח של יישום".
יש לך את זה?

יש שדה

משתמש פעיל
זה מולי כרגע.
נכנסים לאפליקציה, בחלק הראשון ("מתקדם") השורה הראשונה היא 'הגדרות' ומתחתיה רשום: "מנע הסרת התקנה או הפסקה בכח של יישום".
יש לך את זה?
כנראה מדובר על שתי אפליקציות שונות, כי אצלי הכל באנגלית. איך קוראים לשלך?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
ב smart applock תוך כדי התקנה ישנה אפשרות להגדרת האפליקצייה למנהל מכשיר דבר שמונע לגמרי את הסרת האפליקצייה

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
אם לא הסתדרת צריך להפעיל את האפליקציה ובתפריט לחפש את האפשרות למנוע הסרה רק שאז הוא צריך להוריד אפליקציה נוספת שהיא הופכת את זה למנהל יתכן שיש לי אותה להביא לך (ויש גם אופציה להסתיר אותה)

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
אחד זה הקובץ הרגיל אחד זה חסימת הגלריה ואחד זה מנהל אגב כדאי לחסום גם נתונים לנייד

קבצים מצורפים

• ‏‏com.sp.protector.free_183_עותק.apk.mp3
    3.3 MB · צפיות: 15
  • ‏‏com.sp.protector.helper_3_עותק.apk.mp3
    KB 37.3 · צפיות: 15
  • ‏‏com.sp.smartgallery.free_54_- עותק.apk.mp3
    2.5 MB · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה