עזרה בוורד עזרא | פיתרונות בוורד...

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
תחזיר את כל השורות שהורדת מההחלפה המוקלטת
זו לא היתה החלפה מוקלטת .
הייתי צריך סוג של מאקרו שיקח כל מילה כמו שכתובה בסוגריים ותהפוך את סוג הסוגריים ואני לא יודע איך להכניס לולאה במצב כזה של החלפה ע"כ עשיתי כנ"ל , איך אוכל אם ארצה להכניס לולאה כנ"ל במצב של החלפה פשוטה שתחליף את כל המילים האלו מסוגריים כזה לאחר?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
זו לא היתה החלפה מוקלטת .
הייתי צריך סוג של מאקרו שיקח כל מילה כמו שכתובה בסוגריים ותהפוך את סוג הסוגריים ואני לא יודע איך להכניס לולאה במצב כזה של החלפה ע"כ עשיתי כנ"ל , איך אוכל אם ארצה להכניס לולאה כנ"ל במצב של החלפה פשוטה שתחליף את כל המילים האלו מסוגריים כזה לאחר?
תראה שבהקלטה יש הרבה הגדרות שלא הכנסת תכניס אותם

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
תראה שבהקלטה יש הרבה הגדרות שלא הכנסת תכניס אותם
נכון, אבל המטרה שלי היא שיאפשר לי להכניס לולאה כנ"ל יש לך דרך אחרת בשבילי?
ועכשיו אני רוצה כנ"ל סוג של פקודה שמפקד ללכת לתחתית העמוד ושם להוסיף לעי"נ אבל יש לי כמה שמות ע"כ אני צריך שבשורה של השם בפועל הוא יתן לי לבחור איזה שם אני רוצה להכניס לפי מספרים וכנ"ל ואני רוצה שלאחר כל האפשרויות שאני בוחר רק אחד מהם הוא ימשיך עם הפקודה שאני כותב אח"כ דהיינו שהבחירה תהיה רק עד לערך מסוימת ומשם תמשיך הפקודה לפי כל הבחירות שבחרתי חוץ אם בחרתי "ביטול" שאז כן יבטל : דהיינו באמצעות הקוד שכתבת לעיל:
קוד:
Dim TextAsk As String
    Dim Result
    TextAsk = TextAsk & "1-אפשרות 1" & vbCrLf
    TextAsk = TextAsk & "2-אפשרות 2" & vbCrLf
    TextAsk = TextAsk & "3-אפשרות 3" & vbCrLf
        Result = InputBox(TextAsk, "בחר אפשרות")
    Select Case Result
        Case 1
            'אפשרות 1
        Case 2
            'אפשרות 2
        Case 3
            'אפשרות 3
        Case Else
            MsgBox "לא נמצאה פעולה מתאימה", vbCritical + vbMsgBoxRight + vbMsgBoxRtlReading, "שגיאה"
    End Select
אני רוצה שלאחר שבחרתי אחד מהפקודות הוא יבצע כמובן רק את אותו הפקודה ולא ילך גם אל פקודות אחרות מהנ"ל אבל לאחמ"כ כולם ימשיכו אם פקודה מסוימת איך אני מכניס את הפקודה לאחר הנ"ל?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
נכון, אבל המטרה שלי היא שיאפשר לי להכניס לולאה כנ"ל יש לך דרך אחרת בשבילי?
ועכשיו אני רוצה כנ"ל סוג של פקודה שמפקד ללכת לתחתית העמוד ושם להוסיף לעי"נ אבל יש לי כמה שמות ע"כ אני צריך שבשורה של השם בפועל הוא יתן לי לבחור איזה שם אני רוצה להכניס לפי מספרים וכנ"ל ואני רוצה שלאחר כל האפשרויות שאני בוחר רק אחד מהם הוא ימשיך עם הפקודה שאני כותב אח"כ דהיינו שהבחירה תהיה רק עד לערך מסוימת ומשם תמשיך הפקודה לפי כל הבחירות שבחרתי חוץ אם בחרתי "ביטול" שאז כן יבטל : דהיינו באמצעות הקוד שכתבת לעיל:
קוד:
Dim TextAsk As String
    Dim Result
    TextAsk = TextAsk & "1-אפשרות 1" & vbCrLf
    TextAsk = TextAsk & "2-אפשרות 2" & vbCrLf
    TextAsk = TextAsk & "3-אפשרות 3" & vbCrLf
        Result = InputBox(TextAsk, "בחר אפשרות")
    Select Case Result
        Case 1
            'אפשרות 1
        Case 2
            'אפשרות 2
        Case 3
            'אפשרות 3
        Case Else
            MsgBox "לא נמצאה פעולה מתאימה", vbCritical + vbMsgBoxRight + vbMsgBoxRtlReading, "שגיאה"
    End Select
אני רוצה שלאחר שבחרתי אחד מהפקודות הוא יבצע כמובן רק את אותו הפקודה ולא ילך גם אל פקודות אחרות מהנ"ל אבל לאחמ"כ כולם ימשיכו אם פקודה מסוימת איך אני מכניס את הפקודה לאחר הנ"ל?
אחרי הקטע הנ"ל

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מי אנוכי שיעמוד במקום גדולים...
בהקוד הזה האם אני צריך להדגיש מילים מסוימים? והאם יעזור להדגיש מילים מסוימים או שיחול על כל הטקסט?
וכן לפי מה שראיתי שהינך בקי בדברים כשבילי דרקיעי , אשמח אם תוכל לכתוב כזה מאקרו (או לפחות ההתחלה ואני כבר אמלא את כל הפרטים.) שיש מצב שהמקשים על אנגלית ואני התחלתי להקליד ולמעשה אני רוצה להפוך אותם כל מה שהקלדתי או חלק מהם למצב של עבריות וכן להיפוך [דהיינו שכל לחיצה חוזרת הופכת בחזרה...] הרעיון אמורה להסתדר עם המקש של "חפש את כל צורות המילה (באנגלית)". ושוב תודה על הנ"ל.
חפש בגוגל
LANGOVER

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
למעשה בעבר השתמשתי עם הפוך על הפוך אבל זה לא כ"כ טוב זה משבש כל מיני דברים ועוד אמרו לי שזה לא כ"כ טוב.. גם אני אשמח אם תוכל למצוא משהו טוב (ע"י תשובתך הבנתי שאילתו) עכ"פ לוורד שיוכל לשמש כתחליף להפוך על הפוך לדעתי זה לא אמור להיות כזה מורכב צריך פשוט להכניס בלולאה אחד כל האותיות האנגליות והעבריות וכנגדן להיפוך כנגד העבריות להכניס אנגליות וכנגד האנגליות להכניס עבריות ולהגדיר במצב של חפש מילים באנגלית כמו שהוא כתב..... צריך פשוט לנסות?...............

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
למעשה בעבר השתמשתי עם הפוך על הפוך אבל זה לא כ"כ טוב זה משבש כל מיני דברים ועוד אמרו לי שזה לא כ"כ טוב.. גם אני אשמח אם תוכל למצוא משהו טוב (ע"י תשובתך הבנתי שאילתו) עכ"פ לוורד שיוכל לשמש כתחליף להפוך על הפוך לדעתי זה לא אמור להיות כזה מורכב צריך פשוט להכניס בלולאה אחד כל האותיות האנגליות והעבריות וכנגדן להיפוך כנגד העבריות להכניס אנגליות וכנגד האנגליות להכניס עבריות ולהגדיר במצב של חפש מילים באנגלית כמו שהוא כתב..... צריך פשוט לנסות?...............
מחליף קטע נבחר בין אנגלית קטנה לעברית ולהיפך
קוד:
Public Sub EnHeb()
    Const listEn = "qwertyuiopasdfghjkl;'zxcvbnm,./()[]{}"
    Const listHeb = "/'קראטוןםפשדגכעיחלךף,זסבהנמצתץ.)(][}{"
    Dim Status As Long
    Dim i As Long
    Dim Str As String
    Dim Result As String
    Str = Selection
    Do While Status = 0 And Mid(Str, i + 1, 1) <> ""
        If InStr(listEn, Mid(Str, i + 1, 1)) > 0 Then Status = -1
        If InStr(listHeb, Mid(Str, i + 1, 1)) > 0 Then
            If Status = -1 Then Status = 0 Else Status = 2
        Else
            Status = IIf(Status = -1, 1, 0)
        End If
        i = i + 1
    Loop
    For i = 1 To Len(Str)
        If Status = 2 Then
            If Mid(Str, i, 1) = "" Then
            ElseIf InStr(listHeb, Mid(Str, i, 1)) > 0 Then
                Result = Result & Mid(listEn, InStr(listHeb, Mid(Str, i, 1)), 1)
            ElseIf InStr(listEn, Mid(Str, i, 1)) > 0 Then
                Result = Result & Mid(listHeb, InStr(listEn, Mid(Str, i, 1)), 1)
            Else
                Result = Result & Mid(Str, i, 1)
            End If
        Else
            Else
            End If
        End If
    Next i
    Selection = Result
End Sub

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מחליף קטע נבחר בין אנגלית קטנה לעברית ולהיפך
קוד:
Public Sub EnHeb()
    Const listEn = "qwertyuiopasdfghjkl;'zxcvbnm,./()[]{}"
    Const listHeb = "/'קראטוןםפשדגכעיחלךף,זסבהנמצתץ.)(][}{"
    Dim Status As Long
    Dim i As Long
    Dim Str As String
    Dim Result As String
    Str = Selection
    Do While Status = 0 And Mid(Str, i + 1, 1) <> ""
        If InStr(listEn, Mid(Str, i + 1, 1)) > 0 Then Status = -1
        If InStr(listHeb, Mid(Str, i + 1, 1)) > 0 Then
            If Status = -1 Then Status = 0 Else Status = 2
        Else
            Status = IIf(Status = -1, 1, 0)
        End If
        i = i + 1
    Loop
    For i = 1 To Len(Str)
        If Status = 2 Then
            Else
            End If
        Else
            Else
            End If
        End If
    Next i
    Selection = Result
End Sub
@אפר
וכן אם שמת לב כשאני מחליף משפט שהקלדתי באנגלית לעברית האות הראשונה מוחלפת לאותיות רשיות של אנגלית ולא מתחלף לעברית.
זה תיקון שגיאות אוטומטי של וורד

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
לבטל לגבי גדולות קטנות אני מתלבט מה לעשות
לגבי האפשרות הנ"ל של הוספה להחלפה באמצעות "חיפוש מילים דומות באנגלית" : האם יש אפשרות להוסיף את זה למאקרו?
1626726698446.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה