עולים לירושלים 9- רשמים

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
קבלו סקופ, באודטורים אוסישקין אכן יש 2998 מקומות אך למעלה ממאתיים מקומות הינם מאחורי הבמה, 30 מקומות יורדים לקונטרול, 20 מקומות מתפרקים לטובת כסאות נכים ו 2 שורות יורדות בגלל תוספת הבמה שיוצאת החוצה. ושוב קחו את זה מכאן לאן שתרצו.
זה גם מסביר למה אי אפשר לעשות כרטיסים למופע, כי בעצם לא כל מי שקונה כרטיס יש לו מקום למופע.
דרך אגב, בבנייני האומה פלוס השטח שבחוץ מותר חוקית להכניס 17 אלף איש, לכל סבב נמכרים כרטיסים פחות מחצי.
קל להגיד תמכרו חצי ותקחו כפול, הסברתי בשנים קודמות שהכסף מהכרטיסים מכסה שביעית מהפעילות ואפילו פחות, ואת הסכום הזה שווה לעירייה ולמשרדי הממשלה לתקצב עבור כמות מסוימת של משתתפים. אם ימכרו חצי מהכרטיסים הארוע יתוקצב בחצי ורוב הפעילות לא תתקיים (כדי לסבר את האוזן אם התקציב ירד לחצי רק התשלום עבור המקום והמופע ועוד 2 מתנפחים אוכל את כל התקציב)
את השיקול תעשו בעצמכם.
יש אשכול של החלפת כרטיסים תסתכלו שם ותראו מה כמות הביקוש, הכרטיסים עצמם אזלו בתוך 48 שעות, מעניין מי מבין המגיבים מסכים לוותר על הכרטיס שלו כדי שאחרים יוכלו להיכנס רגוע.
אחת התגובות היפות באשכול הנוכחי היא שלהורים הפריע התורים והעומס והילדים נהנו מכל רגע, אני חושב שזה החשיבה האמיתית שצריכה להיות לגבי הארוע הזה, להסתכל במבטם של הילדים ואם אכן הם לא נהנו אז להרפות, לא חסרים אנשים שמתחננים לכרטיס. (פסקה זו נכונה גם לגבי תוכן ואופי המופע)
אחד המגזרים שבאופן אישי אני לא מחבב במיוחד הוא מגזר המורים ואנשי החינוך, המתלוננים יומם וליל על עומס העבודה, שעות ההשקעה והגמול הלא הולם, אך, כשאתה אומר למתלונן, שהוא מוזמן לעזוב את העבודה ולעבור לעבודה יותר נוחה, הוא מתחלחל מהרעיון. אני חושב שאפשר לדמות את זה למתלוננים במקרה דנן.
אני לא מצדיק או מגבה את העומס אבל אלו הנתונים, אם יש למישהו רעיון הגיוני איך לרבע את המעגל הוא מוזמן, אנחנו פתוחים לרעיונות.
תודה על התגובה.
בקשר למקומות באולם-
1. בזמן הבוקר יש מופע אחד לעומת הצהריים שבו מתקיימים 2 מופעים. מדוע???
2. למופע ניתן להוסיף תשלום של 10 שח ואז ההורים יחשבו פעמיים אם להכניס את כל הבנות הקטנות שגם ככה לא מבינות ותופסות מקום באולם.
3. לנהל את הענין שאין שמירת מקומות. קולקטיבית. הודעה ברמקולים, הסבר הסדרנים וכו' ואפילו בעת קנית הכרטיסים יש לסמן שאין אפשרות של מירת מקומות.
אולי. אולי קצת ירווח.
בקשר לעלות-
אם מתפרס על שבועיים וכרטיסים עולים כפול- למה אמור להיות נזק למישהו? אתם תקבלו אותו דבר בדיוק ואנשים הרבה יותר יהנו!!
בקשר להשוואה על מורים-
אין קשר. פשוט אין.
כל האלה שהתלוננו לא יחזרו על החויה הזו בשנה הבאה , בשונה ממורים שלא רוצים לזוז מהכסא עם כל התלונות.

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ביום אשון היה ריק לא כי זה היה היום הראשון
אלא כי זה היה היום שבו היתה מתקפה ולכן אולי חלק מהאנשים פחדו לצאת מהבית
היה עמוס מאוד.
אבל לפי התיאורים פה בימים האחרים היו עמוס עוד יותר.

בתור הורים לא נגיע שנה הבאה, אם הילדים ירצו, שילכו לבד...

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כנראה שבאמת אין פתרון מעשי,
מעניין מה קורה בערים אחרות שיש פעילויות במגזר, לא שמעתי על קטסטרופות כאלו, אולי כי זה מוגבל לתושבי העיר?

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
כנראה שבאמת אין פתרון מעשי,
מעניין מה קורה בערים אחרות שיש פעילויות במגזר, לא שמעתי על קטסטרופות כאלו, אולי כי זה מוגבל לתושבי העיר?
הפעילות בערים מיועדת רק לתושבי הערים.
כאן מיועד לכל תושבי הארץ.
מגיעים גם מהצפון והדרום, כולל כל ירושלים.

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפעילות בערים מיועדת רק לתושבי הערים.
כאן מיועד לכל תושבי הארץ.
מגיעים גם מהצפון והדרום, כולל כל ירושלים.
אז למה התקציב הירושלמי צריך להתחלק עם כל הארץ? אין פה רווח לתיירות בירושלים

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ההצגה היתה מהממת מבחינת משחק אולם התוכן בלי רמה
לדעתי לילדים זה מקסים!
היה כמה 'פדיחות' משעשעות בקטנה, אבל סה"כ יפה
(הלוואי עלי הבית של יוסף מוקיר שבת עם נוף פנורמי מרהיב לכל העיר וזה עוד קודם שהתעשר)

אפרת מנדל

משתמש רשום
לדעתי לילדים זה מקסים!
(הלוואי עלי הבית של יוסף מוקיר שבת עם נוף פנורמי מרהיב לכל העיר וזה עוד קודם שהתעשר)
אולי עד גיל 7 אבל יש ילדים יותר גדולים ג"כ ויש מבוגרים ילדים

אחד יחיד ומיוחד

משתמש חדש
מנוי פרימיום
על התגובות הקוטביות פה אפשר לכתוב מילה אחת.
אם היה אפשר לכתוב את התגובות כאן בכתב יד ולהביא גרפולוג/ית לאבחן - זה היה מאוד מעניין. היו רואים בחוש כיצד האדם הכבד והמרובע ממש מתרתח מכל ההמולה וכו', ואילו האדם הקליל והנינוח - לוקח את הכל עד הלב [ולא עד בכלל], ומשתדל ליהנות ממה שאפשר.

רואה את A

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אנחנו היינו ביום שני בצהריים למרות העומס הילדים מאד נהנו חזרו שמחים ומאושרים מראש אנו באים בלי צפיות ומה שמספיקים זה בונוס. ההופעה היתה מאד יפה ומיוחדת נהנו מהגיוון .

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
תודה על התגובה.
בקשר למקומות באולם-
1. בזמן הבוקר יש מופע אחד לעומת הצהריים שבו מתקיימים 2 מופעים. מדוע???
2. למופע ניתן להוסיף תשלום של 10 שח ואז ההורים יחשבו פעמיים אם להכניס את כל הבנות הקטנות שגם ככה לא מבינות ותופסות מקום באולם.
3. לנהל את הענין שאין שמירת מקומות. קולקטיבית. הודעה ברמקולים, הסבר הסדרנים וכו' ואפילו בעת קנית הכרטיסים יש לסמן שאין אפשרות של מירת מקומות.
אולי. אולי קצת ירווח.
בקשר לעלות-
אם מתפרס על שבועיים וכרטיסים עולים כפול- למה אמור להיות נזק למישהו? אתם תקבלו אותו דבר בדיוק ואנשים הרבה יותר יהנו!!
בקשר להשוואה על מורים-
אין קשר. פשוט אין.
כל האלה שהתלוננו לא יחזרו על החויה הזו בשנה הבאה , בשונה ממורים שלא רוצים לזוז מהכסא עם כל התלונות.
בקשר לעלות-
אתן דוגמא עם כרטיס עולה 20 ועלות לאדם לעירייה עולה 150 זה אומר שהעירייה שמה 120 על כל אדם.
אם תגדיל לשבועיים העלויות לא יוכפלו אבל יעלו בערך בשישים אחוז כלומר הפעילות לאדם תעלה 240 הרוכשים ישלמו 40 והעירייה 200.
מאיפה הכסף?
בקשר למקומות באולם -
כבר כתבתי באיזה מקום באשכול הזה שאין הסבר למה בבוקר יש מקום במופע ואחה’’צ לא למרות שלכל הסבבים נמכרים אותה כמות כרטיסים. כנראה שזה אופי אחר של משתתפים אבל זה לא נותח לעומק ולא בטוח שיש דרך לבדוק את זה.
שמירת מקומות היאנאכן בעיה גדולה אבל כבר הסברתי בשנים עברונשלי אין דרך להתמודד עם זה מעבר לתליית שלטים וכך אכן נעשה.
בקשר להשוואה-
רוב אלו שמתלוננים אכן חוזרים גם בשנה הבאה, ניתן להיווכח בכך מקריאת האשכול הזה פעם נוספת

נערך לאחרונה ב:

Some1

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מי שלא מסתדר עם עומס, זה באמת לא המקום
אנשים באים בידיעה שיהיה עמוס ובכל זאת שווה להם

Second Floor

משתמש חדש
אני חושבת שזה אירוע מאוד יפה, הילדים שלי ממש נהנינו , בעיקר מהמופע ומהקליקרים
אבל כן צריך לטפל בעניין העומס, זה עלול להסתיים באסון, כשאני הייתי במעברים ליד המשקפות של הבנים כמעט היתה מפולת של אנשים בגלל העומס - יתכן שאפשר לפתוח יותר דלתות , או לתזמן אחרת את זמני הפעילויות.. אבל זה לא עניין של מי זורם או לא מפריע לו עומס, זה עניין של פיקוח נפש

רק אושר!

משתמש מקצוען
בקיצור, הכותרת צריכה להיות תשבחות על עולים לירושלים.
כי מי שהרגיש אחרת דעתו תבוטל/לא קליל/ מדומין וכו

הגעתי על דעת עומס, לא על דעת טרוף ואי יכולת לעבור במעברים.
מי שהתגובה קשה לו ,לא חייב לקרוא.
אגב היו שנים שנהננו מאוד,השנה לא.
הייתי בשני צהריים.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
אגב
אולי מה שהצליח לנו
זה בזכות שבאנו עם רוב בנות
בדיוק ביום שהיה את המופע המרכזי פעמיים לבנות
אז בזמן המופע הראשון
ניצלנו את העובדה שרוב האטרקציות של הבנות קצת ריקות
ואז באמת הבנות שלי הספיקו את כל אלה עם התור...

Sped

משתמש פעיל
הילדים שלי 11-14 נהנו מאוד.
הם.אנחנו בחרנו פעילויות מתאימות: סיור ומופע, בן ה14 גם תלת מימד ומופע עם אורות וכלנו נהנינו מאוד.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אפשר גם לכתוב על המסכים.
אצלנו נשארו מהמופע של הגברים לשמור מקומות לנשים.
נכנסו לאולם מיד כשפתחו והכל היה שמור
ראיתי בחוץ את השלטים שאין לשמור מקומות
אז פשוט התישבנו.
אין סיבה שנחכה חצי שעה ליד הכניסה ואז נכנס לאולם שאין בו מקום אחד ריק
ואצלנו היתה אישה שישבה כמו לביאה לשמור מקום לילדים שלה בהופעת הגברים , וחטפה צעקות ולא זזה
ניסינו לדון אותה לכף זכות שמדובר באם חד הורית
עד שהגיעו חבורת הילדים ואח"כ האב העליז...
אני לא מחנך ילדים של אחרים.......
אבל כן מצפה שההנהלה....תקבע נהלים....ותאכוף...... @ייחיאל
1.חייב תעודה רשמית 2.רק מלווה ולא משפחה[ככה החוק] 3.לקבוע זמן שא"א לבא עוד פעם[נמשל כל שעה וחצי....למנוע מקרה שיעלו אחד אחרי השני כל פעם עם מלווה אחר]אין הגיון שפטור מתור...מקנה עלייה למתקנים ללא הגבלה.....הרי ילד רגיל עולה פעם אחת חנוק פעמיים.....גם הוא לא יוכל יותר מפעמיים......
לבלרינה היה תור אחד לכל אחד עם כרטיס , לא?
למה למען השם אי אפשר לשים בצד קולר ענק עם מים קרים (כמו שיש בשבועות בדרך לכותל)??????????
נשפך שם ים כסף, מצאו על מה להתקמצן
הילדים שלי מצאו קולר אבל הוא היה קטן
היה הרבה! הרבה! הרבה! יותר עמוס מכל שנה!!! מוגזםםםםםםםםם!!
התורות ההזויים בכל מקום.. שיגעון.. אפילו לכמה ארנבות מסכנות.. פשוט חרפה.
מראש לא תיכננו ללכת לשום מקום, מעבר למופע המרכזי, פעלולן ומופע אקרובטיקה.

אלא שאפילו רק בזה היה קשה להתנהל! לא היה מקום ללכת!!! אי אפשר היה לזוז ! ממקום למקום היה סיוט! לא לדבר על שירותים..
(ושלא לדבר על הפן הבטיחותי.. אין לי ספק שהארוע לא מאושר מגורם ביטחוני.)

אבל,
המופע היה מטורף!!! מדהים!! והפעלולן היה מצוין! הילדים מאוד מאוד נהנו!

נ.ב. משהו נוסף קטן ומעצבן, כמה עולה להם קרטיב? חצי שקל? אי אפשר שיהיה מספיק לכולם?? הילדים התאכזבו מאוד שלא נשאר להם קרטיב.
יש כאלה שלקחו כמה קרטיבים,
לדעתי לילדים זה מקסים!
זה לא סיפור על יוסף מוקיר שבת
אלא ברוח הסיפור
והמבט הוא על הרעיון של כל התוכן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה