עולים לירושלים 9- רשמים

יהודיתו

משתמש מקצוען
שווה לי לבוא עם ילדה בת 4 רק בשביל הפינת חי?
יהיה לה שם עוד משהו לעשות?

000000000
בפינת החי היו רק ארנבות לדעתי
אבל מתחם הקטנטנים היה מהמם - כמה מתנפחים, פינת צביעה וסרט עם פופים למנוחה.
הקטנות שלי לא רצו לצאת משם

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
בת ארבע שלי מאוד נהנתה מהמופע המרכזי ומתחם לקטנטנים.
אבל לא הגעתי במיוחד בשבילה אלא בלית ברירה עם הגדולים
אבל היא חזרה באורות

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כל אלה שמשווים לציבור הכללי,
ההרכב המשפחתי שם שונה לחלוטין, אין מה להשוות את האירועים,
אצלינו כל אמא מגיעה עם עגלה שסביבה מקפצים כמה ילדים ולפעמים גם הבני דודים, זה אומר מבוגר אחד על ... ילדים.
מה שאין כן בציבור הכללי, רובם זה הורה עם ילד שניים, ברור שארוע כזה נראה אחרת, כך שלדעתי אין מה להשוות.

כולנו רוצים אירועים מרווחים אבל גם כולנו רוצים להצליח לקנות כרטיסים, ומי שלא מצליח גם מתוסכל, ואז נראה אשכולות בסגנון, חוצפה, אין מספיק כרטיסים לכמות הציבור.. ככה זה, א"א לתפוס את החבל משני קצותיו.
מי שמתאים לו אירוע עמוס, ברוך הבא. ומי שלא פשוט שלא יבוא. אין שום הבדל בכמות האנשים בין שנה לשנה, וכל מי שקונה כרטיס יודע מה אופי הארוע.

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
כל אלה שמשווים לציבור הכללי,
ההרכב המשפחתי שם שונה לחלוטין, אין מה להשוות את האירועים,
אצלינו כל אמא מגיעה עם עגלה שסביבה מקפצים כמה ילדים ולפעמים גם הבני דודים, זה אומר מבוגר אחד על ... ילדים.
מה שאין כן בציבור הכללי, רובם זה הורה עם ילד שניים, ברור שארוע כזה נראה אחרת, כך שלדעתי אין מה להשוות.

כולנו רוצים אירועים מרווחים אבל גם כולנו רוצים להצליח לקנות כרטיסים, ומי שלא מצליח גם מתוסכל, ואז נראה אשכולות בסגנון, חוצפה, אין מספיק כרטיסים לכמות הציבור.. ככה זה, א"א לתפוס את החבל משני קצותיו.
מי שמתאים לו אירוע עמוס, ברוך הבא. ומי שלא פשוט שלא יבוא. אין שום הבדל בכמות האנשים בין שנה לשנה, וכל מי שקונה כרטיס יודע מה אופי הארוע.
לא נכון.
השנה, בכל אופן ביום רביעי בבוקר היה לא אחראי ולא בטיחותי!!
היה תור במתנפחים של מתחם הקטנטנים! במופע המרכזי ישבו ביציע על מדרגות וכל מטר פנוי על הרצפה
מה שלא היה מעולם!!
לפינת חי לא היה סיכוי להכנס.
וכן משווים לציבור הכללי. כי אין קשר בין יחס המבוגר לילדים.
הסתדרתי מצוין בלשמור על הילדים שלי. לא הסתדרתי עם העומס.
בציבור הכללי היו מביאים הרבה פחות בכמות ואולי לכן לא עושים להם כאלו אירועים כי לא שווה למפיקים
אבל לחרדים, נו , הם עם כל העומס עדיין יודו לנו....
שיחליטו האם לעשות במשך שבועיים ולמכור כרטיסים במחיר כפול.
אנשים יראו פתאום את ההבדל.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת למי אני כותבת והלוואי ומישהו קורא ויפיק לקחים.

הלכתי השנה אחרי שהייתי בעולים לירושלים 2 וחטפתי כזו טראומה קשה, שממש לא רציתי לחזור.
עברו שנים שכחתי.
בתוספת זה שהחלטתי ללכת רק למופעים.
כ"כ הרבה דברו, אמרתי רק המופעים שווה לי 20 שקל לכרטיס.

היה נוראי.
הייתי אחר צהרים והיה פשוט מבזה.
אין לי מילה אחרת לתאר את זה שמכניסים אנשים בפי 5 מהקיבולת.
שגורמים לאנשים להידחק בצפיפות נוראה, לא. אין דרך אחרת חוץ מלידחק.
יש מעברים שאם תחכה לעבור כשאין אנשים תחכה עד סוף היום. (נניח ליד חדרי הפעילויות)
כל העולים לירושלים מהנה ילדים מגילי 9 ומטה בלבד.
כל מי שמעל, נהנה רק מהמופע המרכזי.
הלהטוטן במשך שעה מרח את האנשים על 2-3 דברים, בני 9 ומעלה השתעממו ומיצו שלא הגיע לתכלס, רק דיבורים.
כנ"ל האקרובט בחוץ שהלך על חבל. עמד שעות במקום בלי לזוז, חצי שעה מייבש אנשים בשמש עד שהוא מואיל לזוז, וכל זה תחת מוזיקה מחרישת אוזניים בדציבלים לא מורשים.
שוב רק ילדים קטנים נהנו.

אחרי זה הלכנו למופע המרכזי.
שוב שאלתי את עצמי איך זה שאני שנים קוראת פה שמבוגרים נהנים ממנו, מופע תת רמה.
נכון נחמד השירים, נחמד הפעלולנים, אבל מה זה סיפורים כאלו דלוחים שאפילו הילד בן 5 הכיר בשטף?
אי אפשר לקחת מישהו שיכתוב להם סיפור לא ידוע?
ב"ה מזה נהנו כל הילדים בכל הגילים.

אחרי זה ניסינו פינת ליטוף לקטנים, אז לא תודה.
לחכות בתור ולהידחף כדי להעביר יד על ארנבת? נעדיף ללכת לפינת חי שאפשר ברוגע לקבל ארנבת.
כל חדרי המשקפות וכו, התורות היו כאלו איומים ומפחידים עם דוחק בסגנון מירון 2 שויתרנו מראש.
שקלנו ללכת לבלרינה(כי שאר המתקנים לא מגרדים אפילו לילד בן 5) התורות שם היו ברמה של למעלה משעה, שוב-לא תודה.
לאחר 3 שעות במתחם, חזרנו הביתה.
היה שווה 20 שקל לילד? בעיני לא.

חבל.
חבל שדוחסים אנשים פי 5 מהקיבולת. שזו הטעות המרכזית ביותר מבחינתי.
וזה לא רק טעות, בעיני זה בזיון וחוסר כבוד בסיסי לאנשים.
חבל שיש מוזיקה מחרישת אוזניים.
חבל שלמרות כמות האנשים במקומות שיכלו לאפשר מעברים רחבים(כמו כניסה לבנין הראשי) הגבילו סתם כדי לצור לחץ.
חבל שהסדרנים לא יודעים מהחיים שלהם, שואלים אותם איפה מודיעין והם מקשקשים בבטחון תשובות שגויות.(לא אחד ולא שניים)

ואל תקשקשו לי המחיר...
כי ב"ה השנה דגל וש"ס עשו פעילויות יפות מאוד לתושבי ירושלים(פארק ג'ננה/מגיקקאס/עיינות צוקים), שוות פי 100 במחירים זולים בלי השוואה, בכמות נורמלית של משתתפים עם כבוד מקסימלי(נניח הביאו גם כיבוד בכמות שמספיקה++ לכל הנוכחים. זה כבוד) וגם הפעילויות שיש לנו במנהל הירושלמי תמיד מותאמות למספר המשתתפים.

להביא אנשים מעבר לקיבולת זה חוסר כבוד, להביא אנשים פי 5 בכמות זה בזיון.
לגרום לאנשים להידחק להימחץ לנוס על נפשם מחשש אסון מירון זה עוול.
מצער מאוד שככה מתייחסים לציבור.

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
היינו רביעי בוקר, היה עמוס בצורה חריגה! פי כמה משנים עברו, גם האטרקציות הצטמצמו לכן נהיה עומס בתורים והמתנה ארוכה לכל דבר.
לבנות- היה רק הרקדה, משקפות בוטל באותו יום (לבנים- 2 פעילויות: משקפות וחדר חשמל)
הבנים שלי הספיקו משקפות, אטרקציה 1 בחוץ (לא בלרינה) ואת המופע המרכזי בלבד - שהיה יפה ומעודן בהרבה משנים עברו, וע"כ ייש"כ גדול!
הבנות- בלרינה, הרקדה ומופע מרכזי בלבד
להערכתי היו בכל פעימה בסביבות 10,000 איש!! (האולם+היציעים מכילים כ- 3500 מקומות * 2 (מופע נשים וגברים) + ילדים יושבים על ההורים והאחים מחוסר מקום) + כמויות האנשים שלא נכנסו להופעה והיו בשאר האולמות/ הסיורים/ המסדרונות/ חוץ לבניין+ תינוקים בעגלות
תיקון טעות
האולם והיציעים סה’’כ 2657 מקומות.
תקחו מכאן את החישוב להיכן שאתם רוצים

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
תיקון טעות
האולם והיציעים סה’’כ 2657 מקומות.
תקחו מכאן את החישוב להיכן שאתם רוצים
+כל היושבים במעברים ובכל מטר פנוי מינימום!!!! 3000 איש
ובעלי שהיה באותו זמן בחוץ אומר שעדיין היה עמוס מאד.
@ייחיאל היה מושקע ועל זה אין חולק.
המופע והכתיבה היו מדהימים
אבל לא מותאם לכמות האנשים. חד וחלק.
ושוב, אם תקחו לתשומת ליבכם ולא למקום אישי- כולנו נרוויח מזה.
הלוואי ונים הבאות- יעלה כפול ויתפרס על פני שבועיים.....

mfr

משתמש פעיל
צילום מקצועי
צילום מסך 2024-08-29 140823.png

mfr

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אולי מבחינת ספירת המקומות - מחשבנים גם את הבמה

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
קבלו סקופ, באודטורים אוסישקין אכן יש 2998 מקומות אך למעלה ממאתיים מקומות הינם מאחורי הבמה, 30 מקומות יורדים לקונטרול, 20 מקומות מתפרקים לטובת כסאות נכים ו 2 שורות יורדות בגלל תוספת הבמה שיוצאת החוצה. ושוב קחו את זה מכאן לאן שתרצו.
זה גם מסביר למה אי אפשר לעשות כרטיסים למופע, כי בעצם לא כל מי שקונה כרטיס יש לו מקום למופע.
דרך אגב, בבנייני האומה פלוס השטח שבחוץ מותר חוקית להכניס 17 אלף איש, לכל סבב נמכרים כרטיסים פחות מחצי.
קל להגיד תמכרו חצי ותקחו כפול, הסברתי בשנים קודמות שהכסף מהכרטיסים מכסה שביעית מהפעילות ואפילו פחות, ואת הסכום הזה שווה לעירייה ולמשרדי הממשלה לתקצב עבור כמות מסוימת של משתתפים. אם ימכרו חצי מהכרטיסים הארוע יתוקצב בחצי ורוב הפעילות לא תתקיים (כדי לסבר את האוזן אם התקציב ירד לחצי רק התשלום עבור המקום והמופע ועוד 2 מתנפחים אוכל את כל התקציב)
את השיקול תעשו בעצמכם.
יש אשכול של החלפת כרטיסים תסתכלו שם ותראו מה כמות הביקוש, הכרטיסים עצמם אזלו בתוך 48 שעות, מעניין מי מבין המגיבים מסכים לוותר על הכרטיס שלו כדי שאחרים יוכלו להיכנס רגוע.
אחת התגובות היפות באשכול הנוכחי היא שלהורים הפריע התורים והעומס והילדים נהנו מכל רגע, אני חושב שזה החשיבה האמיתית שצריכה להיות לגבי הארוע הזה, להסתכל במבטם של הילדים ואם אכן הם לא נהנו אז להרפות, לא חסרים אנשים שמתחננים לכרטיס. (פסקה זו נכונה גם לגבי תוכן ואופי המופע)
אחד המגזרים שבאופן אישי אני לא מחבב במיוחד הוא מגזר המורים ואנשי החינוך, המתלוננים יומם וליל על עומס העבודה, שעות ההשקעה והגמול הלא הולם, אך, כשאתה אומר למתלונן, שהוא מוזמן לעזוב את העבודה ולעבור לעבודה יותר נוחה, הוא מתחלחל מהרעיון. אני חושב שאפשר לדמות את זה למתלוננים במקרה דנן.
אני לא מצדיק או מגבה את העומס אבל אלו הנתונים, אם יש למישהו רעיון הגיוני איך לרבע את המעגל הוא מוזמן, אנחנו פתוחים לרעיונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה