אטרקציה עולים לירושלים תשפ"ג

יוד.

משתמש חדש
וואו באיזה קצב נחטפים הכרטיסים שמוצעים כאן
מלמד על החשיפה של פרוג+החוויה המדהימה של עולים לירושלים

אני מחפש לקנות 5 כרטיסים לשני או שלישי בוקר או אחה"צ לא משנה
מי שמעונין שיתקשר ל4151325 050 או R0504151325 בג'ימייל

רייזי053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני גם צריכה 2 כרטיסים אם אפשר לתחילת שבוע

שירה רחל

משתמש פעיל
שנה שעברה הגעתי לפני שהתחיל המופע , והיו בנות ששמרו שורות שלמות לכל המשפחה!!
ובאתי עם 2 ילדות קטנות , פשוט באתי והתיישבתי !! הן צעקו וצעקו ולא התייחסתי , אחרי זה האמא באה והתחילה לצעוק עליי (!!)
הסברתי לה שלא ייתכן שהן שומרות שורה שלמה ולא מגיעות עד שמגיע מופע ואני שמגיעה לפני הזמן כדי לתפוס לי מקום עם הילדות לא יהיה לי מקום בגללן!!
לא היה לה מה להגיד לי וזהו לא קמתי ממקומי!!
וזה אותו דבר מה שאני הולכת לעשות עכשיו!
@ייחיאל ,אם רק תדאגו שהכללים יהיו רשומים איפשהו, (בכניסה לאולם של ההופעה/ תודיעו ברמקול/ קמום אחר שנוח לכם) ייחסכו כל כך הרבה מריבות סוערות. ברגע שיש כלל ברור, אנחנו כבר נסתדר...

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מתאים שאלך לבד עם 3 בנים (הגדול בן 6 עוד מעט)?
גם מבחינת המופעים וגם מבחינת ההמוניות

מ....

משתמש פעיל
אני מחפשת לראשון אחרי צהרים 3 כרטיסים
יש למישהו?

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חברה קנתה כרטיסים ל"עולים לירושלים" לתאריך: יום ראשון כ"ו באב, 13/8 לסבב צהריים - משעה 4:00 עד 9:00 בערב.
למפרע, התברר כי התאריך לא מתאים לה וכבר הזמינה 13 כרטיסים (בשתי הזמנות שונות - 6+7)
היא שאלה אם יש פה מישהו שמעוניין לרכוש ממנה את הכרטיסים או להחליף למועד אחר.
נמכר כבר?

סמי הגאון

משתמש רשום
עולים-לירושלים-__לכידה.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה