דרוש מידע עולים לירושלים תשפב - טיפים ומסקנות

שנית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
גם אנחנו היינו בעולים לירושלים,
הילדים שלי קיבלו קרטיב, הסתובבו בבלרינה פעם אחת אחרי המתנה ארוכה,
חיכו בתור למתנפחים, חיכו בתור לבול פגיעה, חיכו בתור למסביב לעולם.
נכנסו למופע ויצאו ממנו - כי היה לא מתאים,
כנ''ל באקרובטיקה - צפינו חצי דקה ונחרדנו מהסגנון החילוני.
התאכזבנו גם מהפינת ליטוף, משום מה חשבנו שיהיו גם אפרוחים וחיות טהורות.
בסוף הלכנו ל''קטנטנים'' - שם הכי נהנו, אם כי גם שם היה תור על כל מתקן. (3 ילדים כל פעם, מצחיק בקושי)
שורה תחתונה - לא הייתי משלמת 20 ש''ח על קרטיב, בלרינה, וכמה מתקני ג'ימבורי.

אגב - התינוקת לא היתה זכאית לקרטיב ומה לעשות שגם היא מבינה ורוצה?
(כן, אז האם הצדקנית נתנה את שלה , ומה, לה לא חם?)

אני לא מתלוננת, מציינת את העובדות לתועלת הפקת הלקחים בעתיד.

נערך לאחרונה ב:

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ההפקה מושקעת מאד אבל התורים בלתי אפשריים
פעם שהיה סיורים העומס התחלק, היום זה נהיה בלתי אפשרי
חבל.

אינסוף

משתמש מקצוען
היא בדקה האם המנהלת שילמה?
מאיפה התעוזה לבוא ללכלך אנשים שעושים את עבודתם נאמנה במסירות למען התושבים
על סמך הבת שלך שעבדה בשטח בפעילות וראתה את משפחתה של המנהלת??
היא עבדה בהנהלת חשבונות של המתנ"ס??
אני מכירה את התחום מקרוב ואולי תתפלאי לשמוע אבל גם צוות המתנ"ס משלמים על פעילות.
לבוא מהצד אחרי תקופת קיץ עמוסה שהרכזות הורגות את עצמן לתת שירות טוב לתושבים ולהגיד שאין פעילות או שזה פעילות למקורבים ועוד טיעונים מהסוג הזה זה פשוט מכוער!!

את בטח לא מתכוונת לעבור על המאזן של המינהל הקהילתי
אז אם יש שני סבבים אז גם הלהטוטן מקבל 2 סבבים, כנראה לא שמת לב לפרט השולי הזה.
והוצאות פרסום ורישום +סיבסוד של ההופעה מה זה נקרא אם לא פעילות?
אם היית מביאה את הלהטוטן בעצמך היית לוקחת לפחות 20 ש"ח ממשתתף.

ולמי שנורא חשוב לו גילוי נאות אני עובדת עם אחד המינהלים הקהילתיים בירושלים
ורואה את העבודה המאומצת, המחשבה, ההשקעה, והשעות מעל ומעבר למען תושבים (בימים שכולם בחופש)
פשוט לא יכולה לקרוא את הטענות הקשות האלו ולא להגיב.
ואם למישהו יש בקשות ספציפיות לפעילות- אני בטוחה שבכל מינהל קהילתי- ישמחו לשמוע בקשות.
אני באמת לא מצליחה להבין מה את רוצה.
לא זלזלתי בפעילות המנהלות הקהילתיות ונראה שהן עושות אכן כמיטב יכולתן.
העליתי נקודה אחרת-
פעילויות שאינן מסןבסדות.
כאחת שנמצאת עמוק בתחום הדגמתי לך מדוע אין כאן סבסוד.
יכולתי לתת לך עוד דוגמאות רבות בלי להכנס להנהלת חשבונות.
ולידיעתך בד"כ מקובל בשוק לשלם 50% על סבב שני של הופעה.
ושוב הוצאות פרסום ורישום לא יכולות להחשב בשום אופן כסבסוד
יש תקצוב שוטף למתנסים והוא כולל זאת.
ולכן יש 2 אפשרויות או שעירית ירושלים לא סבסדה השנה פעילויות
או שנכונה טענת המקורבים.
סליחה שקשה לך לשמוע את הטענות האלו.
לנו קשה לקבל את חוסר התקצוב או התקצוב המפלה של עירית ירושלים

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אז גם אני הייתי ביום חמישי בצהריים
רוצה להודות על אירוע מושקע מאד!!!
היינו משפחה רב גילאית, כולם נהנו מאד
מראש לא הלכנו למקומות עם תורים ארוכים, במתקנים בחוץ לא היינו בכלל
בפנים: הגדולים היו ב- מופע אקרובטיקה, מופע מזמור לתודה, להטוטן באולם טדי, מציאות מדומה מסביב לעולם, פינת ליטוף, טרמפולינות
הקטנים היו ב- 2 המופעים כנ"ל, פינת ליטוף, פינת קטנטנים
היה מעל ומעבר בשביל 20 ש"ח!
בין לבין ישבנו בפינת המנוחה, היה מקום בשפע לשבת לאכול ולהתארגן
ההשקעה היתה ניכרת מאד!
רוצה במיוחד להודות על המופע המרכזי, פעם קודמת היה רק פעם אחת לנשים, והדחיסות שהיו... זוועה.
הפעם היה מקסים, הגענו 10 דקות לפני האירוע, היו מקומות בשפע ביציע, ישבנו נורמלי, בהחלט היה שווה את ההשקעה של 2 מופעים.
ברב מה שפירטתי בנ"ל לא היו תורות סבירים של יותר מ-5-10 דקות (חוץ מבמציאות מדומה שהיו תורות ארוכים, אבל זה ילדים גדולים, אז לא נורא שמחכים קצת)
לגבי הארטיקים, לא הבנתי על מה הרעש, אנחנו אפילו לא לקחנו אותם כי בכל מקרה לא רצינו להישאר בחום בחוץ ולא היה אפשר להיכנס איתם (רוצה לציין לטובה את השומר, שלילד הקטן 'העלים עין' ונתן לו להיכנס עם ארטיק, כי הוא ממש התעקש על זה...). לשאר הבטחנו שנקנה במכולת ליד הבית בשקל. לא הגענו למקום מושקע כל כך, בשביל לריב על ארטיקים.
סיימנו את האירוע, שמחים ומרוצים

כאן מגיעה ההערה שלי, כי בסוף יצאנו עם טעם רע ממש-
כל יציאה שהגענו אליה, חסמו לנו את היציאה מול הפנים
נסחבנו עם ילדים קטנים ועייפים, מותשים מיום שלם, לא ידענו לאן לללכת, הסדרנים צעקו עלינו בלי קשר, דחיסות, בלאגן, כולם ניסו לצאת וחסמו את היציאות תוך כדי, ילדים צרחו, חוויה שלילית ממש
היה נורא
בסוף היציאה היתה מהכיוון השני בכלל, ליד הסינמה סיטי, ומשם כולם היו צריכים לחזור עד תחנה מרכזית (זה איזור בלי תח"צ כמעט בכלל)
כמובן שלא היה שום שילוט איפה היציאה, נסחבנו הלוך חזור ממקום למקום עד שמצאנו
זה היה ממש חבל :(
אם זה לא היה קורה, היינו יוצאים מבסוטים :)
נשמח להסבר על הבלאגן הזה...

נערך לאחרונה ב:

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לצערי, היה לא קל, בשנה שעברה עוד היה נסבל איכשהו.
הפעם היה ממש מוגזם לחץ מטורף, צעקות ברמקולים ללא הפסקה.
אין סיכוי להגיע כמעט לשום דבר שמצריך תור בטח לא עם קטנים. אפילו ארטיקים לא היו כמעט לכל אורך האירוע

אמנם זה זול והתוצאה בהתאם, לדעתי מי שיכול להרשות לעצמו לא להגיע לשם עושה בשכל.
אז תודה לעיריית ירושלים על ההפקה,
אבל זה לא מתאים לכולם

[גם מבחינת צניעות אני חושב שזה היה לא נח, צפוף מדי]

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז גם אני הייתי ביום חמישי בצהריים
רוצה להודות על אירוע מושקע מאד!!!
היינו משפחה רב גילאית, כולם נהנו מאד
מראש לא הלכנו למקומות עם תורים ארוכים, במתקנים בחוץ לא היינו בכלל
בפנים: הגדולים היו ב- מופע אקרובטיקה, מופע מזמור לתודה, להטוטן באולם טדי, מציאות מדומה מסביב לעולם, פינת ליטוף, טרמפולינות
הקטנים היו ב- 2 המופעים כנ"ל, פינת ליטוף, פינת קטנטנים
היה מעל ומעבר בשביל 20 ש"ח!
בין לבין ישבנו בפינת המנוחה, היה מקום בשפע לשבת לאכול ולהתארגן
ההשקעה היתה ניכרת מאד!
רוצה במיוחד להודות על המופע המרכזי, פעם קודמת היה רק פעם אחת לנשים, והדחיסות שהיו... זוועה.
הפעם היה מקסים, הגענו 10 דקות לפני האירוע, היו מקומות בשפע ביציע, ישבנו נורמלי, בהחלט היה שווה את ההשקעה של 2 מופעים.
ברב מה שפירטתי בנ"ל לא היו תורות סבירים של יותר מ-5-10 דקות (חוץ מבמציאות מדומה שהיו תורות ארוכים, אבל זה ילדים גדולים, אז לא נורא שמחכים קצת)
לגבי הארטיקים, לא הבנתי על מה הרעש, אנחנו אפילו לא לקחנו אותם כי בכל מקרה לא רצינו להישאר בחום בחוץ ולא היה אפשר להיכנס איתם (רוצה לציין לטובה את השומר, שלילד הקטן 'העלים עין' ונתן לו להיכנס עם ארטיק, כי הוא ממש התעקש על זה...). לשאר הבטחנו שנקנה במכולת ליד הבית בשקל. לא הגענו למקום מושקע כל כך, בשביל לריב על ארטיקים.
סיימנו את האירוע, שמחים ומרוצים

כאן מגיעה ההערה שלי, כי בסוף יצאנו עם טעם רע ממש-
כל יציאה שהגענו אליה, חסמו לנו את היציאה מול הפנים
נסחבנו עם ילדים קטנים ועייפים, מותשים מיום שלם, לא ידענו לאן לללכת, הסדרנים צעקו עלינו בלי קשר, דחיסות, בלאגן, כולם ניסו לצאת וחסמו את היציאות תוך כדי, ילדים צרחו, חוויה שלילית ממש
היה נורא
בסוף היציאה היתה מהכיוון השני בכלל, ליד הסינמה סיטי, ומשם כולם היו צריכים לחזור עד תחנה מרכזית (זה איזור בלי תח"צ כמעט בכלל)
כמובן שלא היה שום שילוט איפה היציאה, נסחבנו הלוך חזור ממקום למקום עד שמצאנו
זה היה ממש חבל :(
אם זה לא היה קורה, היינו יוצאים מבסוטים :)
נשמח להסבר על הבלאגן הזה...
הבעיה המרכזית בזה .היא מה היה קורה ח"ו במקרה חירום שכשכולם צריכים לצאת החוצה בבהילות. מירון 2?

ואגב בטיחות. במופע בחוץ ממש היה לי קשה לראות את כל הילדים יושבים על חומות בגובה 5 או 6 מטר רק בשביל לצפות במופע.
סכנת חיים כפשוטו ממש

אדם קדמון

משתמש פעיל
היינו שם וממש נהננו!!!!
התורים לא היו ארוכים כ"כ אולי רק לבלרינה.
היה מוצלח ממש!
אנשים פה קצת מצחיקים...
קיבלו ארוע כמעט בחינם שעבדו עליו והשקיעו ומתלוננים באופן שנראה שמשהו חייב להם משהו.
אנשים השקיעו והתאמצו.
יש לכם על מה להתלונן? תתלוננו בצורה מכובדת כיאה למשהו שעשה לך "קצת" טובה וארגן לך ארוע מכובד ותעסוקה לילדים כמעט בחינם.
לא מתאים לכם אף אחד לא חייב להגיע.

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היינו שם וממש נהננו!!!!
היה מוצלח ממש!
אנשים פה קצת מצחיקים...
קיבלו ארוע כמעט בחינם שעבדו עליו והשקיעו ומתלוננים באופן שנראה שמשהו חייב להם משהו.
אנשים השקיעו והתאמצו.
יש לכם על מה להתלונן? תתלוננו בצורה מכובדת כיאה למשהו שעשה לך "קצת" טובה וארגן לך ארוע מכובד ותעסוקה לילדים כמעט בחינם.
תראה זה לא רלוונטי למחיר.
האירוע מאורגן לא על ידי איש פרטי, עיריית ירושלים מתוקצבת מכמה מקורות ובתוך התקציב שלה היא נותנת גם לציבור החרדי איזה נתח של אירועי תרבות.

עכשיו בכל מקרה אני מודה על האירוע והרעיון הוא מקסים, אבל יש שם מחדלים חמורים מאוד של בטיחות וחיי אדם,
אם ח"ו היה שם אסון אז כולם היו רצים להאשים את כל העולם,
לא צריך לחכות לזה.

אין שום פרופורציות בין כמות הנדחסים שם לשטח הקיים,
צפיפות נוראית ביותר.

וכן אני באמת לא מתכנן להביא את הילדים שלי יותר, לצערי.

ששונית

משתמש מקצוען
מאוד מעניין לבדוק אם ההנאה או האכזבה של הילדים תלויה באופי של ההורים.

היינו כמה משפחות בני דודים ביחד.
היו תורים ארוכים מאוד לבלרינה, אולי כדאי בשנה הבאה להביא עוד אחת או שתיים.
שאר הפעילויות היו תורים מאוד סבירים, ההשקעה ניכרה מכל פינה.
תחשבו רק על המדרגות...! ומסביב לעולם!
פינת החי היתה רחבת ידים נעימה ומזמינה, הילדים נהנו כל כך, ממש לא רצו לעזוב והמדריכים היו נחמדים במיוחד.
המופע המרכזי אליו הלכו רק הבנים היה על פי לשונם מופלא ממש,
הפעלולן היה מוצלח במיוחד עם הומור על רמה.
לפי הדיווחים כאן בפרוג ידעתי לא ללכת למופע בחוץ.
למען האמת, כשיצאנו מהפעלולן ראיתי לכמה שניות את היצור הירוק מתפתל על הסדין וזה היה יותר מנורא.
מקווה ששנה הבאה יביאו דמויות שמתאימות לרוחנו. (יש את התאומים נראה לי חבדניקים הם מקצועני על, למשל.)
הקרטיבים נגמרו לקראת הסוף אבל עד כמעט הצהריים היה ברווח.
לרגע לא חשבנו שהעיריה אמורה לממן גם לתינוקות. הם אכן רצו והאמהות הביאו להם את שלהן, ולא, אף אמא לא חשבה שגם היא רוצה קרטיב. הצטיידנו במים קרים.
לסיכום הילדים נהנו מאוד מאוד, וגם ההורים כמובן, ובאמת נראה לי שיש קשר בין הדברים.
מי שמגיע כדי ליהנות ומנסה להסתדר הכי טוב בתנאים הקיימים, הוא משדר את זה לילדים שלו והם זורמים איתו, ומי שלא, בדרך כלל זו התנהלות קבועה בחיים וכך גם בעולים לירושלים.

דפה

משתמש מקצוען
היינו שם וממש נהננו!!!!
היה מוצלח ממש!
אנשים פה קצת מצחיקים...
אנשים השקיעו והתאמצו.
אתה המצחיק פה (או הנאיבי)
אף אחד לא עשה לנו שום טובה!!!
לעיריית ירושלים יש תקציב לתרבות.
לחילונים יש המון המון אירועים, ולחרדים רק אחד,
אממה, שאת אותו אחד הם פותחים לקהל הרחב :(
למה? למה אנחנו שותקים? למה אנחנו מודים מקרב לב על אירוע אחד שגם זה נגזל לנו?
ומה זה שאתה כותב :לא מתאים לכם אף אחד לא חייב להגיע"
מתאים לנו להתלונן על העזות מצח כלפי החרדים ולהפסיק לזלזל בהם.
אבל אנחנו אשמים, שאנחנו לא פותחים את הפה.

המסודרת

משתמש מקצוען
עולים לירושלים מופק מתקציב המופנה להבאת תיירות לעיר
וכשמו כן הוא "עולים לירושלים" לא ירושלמים חוגגים.

כך שלהגיד שעושים אירוע ולא משאירים מקום לירושלמים קצת לא הגיוני
אפשר להעיר שהעומס הוא קיצוני ומסוכן , שהפעילות לא מתאימה לציבור שלנו
אבל מי שלא טוב לו לתייר בצורה כזו שלא יתייר שם..

בעירייה עושים רבות מאוד למען התרבות החרדית בעיר תפתחו עיניים ותראו ערים אחרות

בסוגרים כתבו על הלונה פארק באלעד שהעירייה מפעילה הוא לא בחינם ...

נערך לאחרונה ב:

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
מאוד מעניין לבדוק אם ההנאה או האכזבה של הילדים תלויה באופי של ההורים.

היינו כמה משפחות בני דודים ביחד.
היו תורים ארוכים מאוד לבלרינה, אולי כדאי בשנה הבאה להביא עוד אחת או שתיים.
שאר הפעילויות היו תורים מאוד סבירים, ההשקעה ניכרה מכל פינה.
תחשבו רק על המדרגות...! ומסביב לעולם!
פינת החי היתה רחבת ידים נעימה ומזמינה, הילדים נהנו כל כך, ממש לא רצו לעזוב והמדריכים היו נחמדים במיוחד.
המופע המרכזי אליו הלכו רק הבנים היה על פי לשונם מופלא ממש,
הפעלולן היה מוצלח במיוחד עם הומור על רמה.
לפי הדיווחים כאן בפרוג ידעתי לא ללכת למופע בחוץ.
למען האמת, כשיצאנו מהפעלולן ראיתי לכמה שניות את היצור הירוק מתפתל על הסדין וזה היה יותר מנורא.
מקווה ששנה הבאה יביאו דמויות שמתאימות לרוחנו. (יש את התאומים נראה לי חבדניקים הם מקצועני על, למשל.)
הקרטיבים נגמרו לקראת הסוף אבל עד כמעט הצהריים היה ברווח.
לרגע לא חשבנו שהעיריה אמורה לממן גם לתינוקות. הם אכן רצו והאמהות הביאו להם את שלהן, ולא, אף אמא לא חשבה שגם היא רוצה קרטיב. הצטיידנו במים קרים.
לסיכום הילדים נהנו מאוד מאוד, וגם ההורים כמובן, ובאמת נראה לי שיש קשר בין הדברים.
מי שמגיע כדי ליהנות ומנסה להסתדר הכי טוב בתנאים הקיימים, הוא משדר את זה לילדים שלו והם זורמים איתו, ומי שלא, בדרך כלל זו התנהלות קבועה בחיים וכך גם בעולים לירושלים.
באמת נקודה פסיכולוגית וחינוכית מעניינת.
אבל פיספסתם את הרציונאל.

מה הילדים הרגישו ומה שידרו להם , זה נושא חשוב - אבל יותר במישור האישי והמשפחתי.
כשמדברים על הארוע - כארוע מרכזי ומתוקצב (בהשתתפות מינימלית ככל שתהיה), יש בהחלט מה לשפר. וכן. מגיע לנו (לי בכל אופן כירושלמית משלמת מיסים) ארוע תרבות פחות דחוק וצפוף.

רוצים להודות לעירייה, לצוות ההפקה, לשלוח להם זר פרחים שעשו לכם "קצת" או "הרבה" טובה - לכו על זה. אבל בהחלט יש טיפים ומסקנות שכדאי לאמץ כדי למקסם את הארוע המקסים הזה.

ולגבי הקרטיבים, סתם נקודה קטנונית קצת בעייני, אך מעניינת: גם לי היה ברור שמי שלא שילם על כרטיס, אין לו שובר, והוא לא מקבל - ובדיוק בשביל זה יש שוברים של ההורים. אבל מה? כשעלתה הטענה פה שלא היו מספיק - התקבלה תגובה שאי אפשר לדייק - כי לא ניתן לחשב את הילדים שלא הזמינו כרטיסים. הסקתי מזה - שתכלס הקטנים כן מקבלים גם ללא שובר (כאמור לא מנסיון) , בסוף התברר פה שלא כך. אז מה הנקודה?

ריבקולה

משתמש רשום
מאד מתפלאת על אופי התגובות פה...
אולי בגלל שבתור ציבור אנחנו לא מכירים משהו אחר.
אם ארוע כזה היה מופק לחילונים, באותה רמה של דוחק וצפיפות, זה לא היה עובר בשום אופן לסדר היום.
כנראה כ"כ הורגלנו לחוות אירועים בצפיפות, עד שאנחנו לא מודעים למה שמגיע לנו, וחבל! כי אם היינו יודעים לעמוד על זכויותינו ועל המגיע לנו היינו מקבלים יותר, ויותר טוב.
ושוב, ההפקה הייתה מושקעת אך הצפיפות מזעזעת....

נערך לאחרונה ב:

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
באמת נקודה פסיכולוגית וחינוכית מעניינת.
אבל פיספסתם את הרציונאל.

מה הילדים הרגישו ומה שידרו להם , זה נושא חשוב - אבל יותר במישור האישי והמשפחתי.
כשמדברים על הארוע - כארוע מרכזי ומתוקצב (בהשתתפות מינימלית ככל שתהיה), יש בהחלט מה לשפר. וכן. מגיע לנו (לי בכל אופן כירושלמית משלמת מיסים) ארוע תרבות פחות דחוק וצפוף.

רוצים להודות לעירייה, לצוות ההפקה, לשלוח להם זר פרחים שעשו לכם "קצת" או "הרבה" טובה - לכו על זה. אבל בהחלט יש טיפים ומסקנות שכדאי לאמץ כדי למקסם את הארוע המקסים הזה.

ולגבי הקרטיבים, סתם נקודה קטנונית קצת בעייני, אך מעניינת: גם לי היה ברור שמי שלא שילם על כרטיס, אין לו שובר, והוא לא מקבל - ובדיוק בשביל זה יש שוברים של ההורים. אבל מה? כשעלתה הטענה פה שלא היו מספיק - התקבלה תגובה שאי אפשר לדייק - כי לא ניתן לחשב את הילדים שלא הזמינו כרטיסים. הסקתי מזה - שתכלס הקטנים כן מקבלים גם ללא שובר (כאמור לא מנסיון) , בסוף התברר פה שלא כך. אז מה הנקודה?
אני יחיאל מחברת ההפקה (למי שלא יודע) ואשתדל לענות על כל השאלות, והביקורות המעירות והמאירות בימים הקרובים.
אני רואה חשיבות כן לענות עכשיו על עניין הקרטיבים. בימים הראשונים נתנו לכל דורש גם מי שלא שילם כרטיס אך לאחר שנגמר הוחלט שלא לאפשר למי שלא שילם (פחות מגיל 3) לקבל, אצל חלק גדול מהאנשים זה עבר חלק (כמו שאמרתם לקחו מההורים) אך היו גם התנהגויות אחרות. עכשיו תנסו לקרוא את התגובות שנגמר (ב3 ימים הראשונים) לתגובות שלא נותנים לילדים הקטנים (ב2 הימים האחרונים). כבדרך אגב וחלילה לא באשמת מישהו מהפורום (אולי כן אך אין אפשרות לדעת) באחד הימים הלכו 3,000 קרטיבים לפח כי איזה בן אדם מאוד אחראי החליט להטעין את הפלאפון שלו על חשבון אחד המקררים ושכח פשוט להחזיר את השקע.

SA MA

משתמש צעיר
היינו ביום חמישי - בשביל 20 ש"ח זה באמת מאד הרבה אטרקציות
אבל-
ממש לא שווה את העומס הנוראי שהיה!!!!!!!!

ואם מדברים על קרטיבים-גם לזה היינו צריכים לחכות המוןן זמן כי הכל נמס.....

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עולים לירושלים הוא פרויקט שעיריית ירושלים עושה עבור פעילות למגזר החרדי. הכסף שהעירייה משקיעה בפרויקט אינו כסף עירוני רגיל אלא כסף שמגויס ממשרדי ממשלה עבור פרויקט זה (כלומר אם לא היה פרויקט לא היה כסף). עבור כל אדם שמשתתף ומשלם על כרטיס בפעילות, העירייה (באמצעות התקציב המגויס) שמה קצת יותר מפי 5 כסף. על פי התקן יכולים לשהות ברחבי המתחם כ-17,000 איש אך כמות הכרטיסים הנמכרת היא פחות מחצי מסכום זה. השתתפות של פחות אנשים תביא להורדת התקצוב והורדת מתחמי פעילות. הארכת הפעילות לשבוע נוסף לא ריאלית בהעדר תקציב. גם לו יצוייר שנוריד את כמות הכרטיסים לסבב האם אתם אלו שמעוניינים שלא יהיה לכם כרטיסים לקנות.
אשמח לענות על עוד שאלות אך אשמח אם תעשו ריכוז תמציתי של שאלות

שריתאליז

משתמש מקצוען
היינו ביום שני
נהננינו מאוד
לא היה עומס
היו קרטיבים מספיק לכולם עד השעה 15:00
רק המופע של האקרובטיקה היה לא מתאים לציבור.

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
. גם לו יצוייר שנוריד את כמות הכרטיסים לסבב האם אתם אלו שמעוניינים שלא יהיה לכם כרטיסים לקנות.
אשמח לענות על עוד שאלות אך אשמח אם תעשו ריכוז תמציתי של שאלות
הטענות והשאלות הם לכאורה לא לחברת ההפקה, אלא לעירייה ולתקצוב. והן טענות בסיסיות שקיימות בכל נושא שקשור לאירועי תרבות חרדיים.
רק לדעתי, השאלה שלך ושל עוד ניקים -"האם אתם אלו שמעוניינים שלא יהיה לכם כרטיסים" - לא רלוונטית ולא טוענת כלום.
כי אם כך, למה לא הכנסתם עוד כמה מאות מעוניינים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה