דרוש מידע עולים לירושלים תשפב - טיפים ומסקנות

אסתי M

משתמש מקצוען
ורק אותנו שיגע ה"פטור מתור"??
חיכינו עם הילדים במשך חצי שעה לרכבת לקטנטנים ועד שבא תורם הגיעו ארבעה נשים משום מקום, כל אחת עם חמישה ילדים ונופפו בתעודת נכה...
הלכנו משם. חבל.
אותו דבר במתקנים בחוץ.
לא כל כך הבנתי. זה חוקי לעקוף בתור לילדים של מי שמחזיק בתעודה? זה לא לנכה עצמו ומקסימום למלווה שלו?
(אם הילד עצמו נכה אני מבינה את הרציונאל)
היתה שם אישה נכה עם שישה ילדים ב"ה בריאים לחלוטין וכשהציעו לה לשבת בנוחות בכיסא הגלגלים ליד המתקן בינתיים שהילדים מחכים יפה בתור-רק מהצעקות התור התרוקן...
אולי אביא את התעודה של אחי ואכניס את האחינים על חשבונו???
היה פטור מתור? יא חבל שלא באתי... שנה ראשונה שלא באה כי נה שעברה מחזיקת הכרטיס נכה שלי היתה ממש לא לעניין שם...
ואגב נכים לא תמיד בכיסא גלגלית

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ההערה הכי בולטת שלי
עד שסוף סוף עושים אירוע לחרדים בירושלים (בכל הערים החרדיות יש עשרות פעילויות)
מייבאים את כל הארץ לירושלים.
ואז לירושלמים אין אפשרות ליהנות.
אני אישית רכשתי פעמיים כרטיסים וביטלתי לפעם השניה,
זה צפוף, זה עמוס, זה מוציא את כל החוויה.
תנו לירושלמים חויה עד הסוף בלי לייבא עוד אנשים מבחוץ.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
ההערה הכי בולטת שלי
עד שסוף סוף עושים אירוע לחרדים בירושלים (בכל הערים החרדיות יש עשרות פעילויות)
מייבאים את כל הארץ לירושלים.
ואז לירושלמים אין אפשרות ליהנות.
אני אישית רכשתי פעמיים כרטיסים וביטלתי לפעם השניה,
זה צפוף, זה עמוס, זה מוציא את כל החוויה.
תנו לירושלמים חויה עד הסוף בלי לייבא עוד אנשים מבחוץ.
יחיאל כתב למעלה שהתקציב מגיע מסעיף שמיועד לתיירות בירושלים.
משכך, (התכנית בכלל לא פונה לירושלמים... ו) אין אפשרות להגביל את קהל היעד.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יחיאל כתב למעלה שהתקציב מגיע מסעיף שמיועד לתיירות בירושלים.
משכך, (התכנית בכלל לא פונה לירושלמים... ו) אין אפשרות להגביל את קהל היעד.
על זה בדיוק אני מתלוננת.
עד שמביאים אירוע שמותאם לחרדים בירושלים,
הוא בכלל לא מיועד לירושלמים
אלא להעשיר את קופת התיירות הירושלמית.
והכל מכספי הארנונה היקרה שאני משלמת.

באמת שאפו.

בכל עיר יש ים של פעילויות לחרדים תושבי העיר. רק בירושלים אין.
נראה לי שכל תושב ירושלים חרדי, צריך לפנות לעיריית ירושלים ולהתלונן על כך.

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
על זה בדיוק אני מתלוננת.

באמת שאפו.

גם באלעד וביתר יש לונהפארק לא ברמה של עולים לירושלים אבל בהחלט על רמה וזה בחינם כמדומני ומגיעים אווהו מגיעים מחוץ לעיר בהמוניהםםםםם פה משלמים כסף שעושים סרט בירושלים אז אסור לאף אחד מבחוץ להגיע כי זה בירושלים נראה לי קצת מוגזם

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מצחיק אותך?
אז לא הבנת
לא מהעשרים שקלים שתשלם הקופה תתעשר בכלל לא.
אלא מהעליה לירושלים.
להביא תיירות לעיר, מביא לעיר הרבה מצלצלים
הקסניקי"ם והבני ברקים שבאים לא מוציאים שקל מיותר בירושלים...

ריבקולה

משתמש צעיר
בושה בושה בושה!!!!!
עיריית ירושלים פשוט מבזה את תושביה החרדים ואת הציבור החרדי בכלל!!!

הייתי שם היום. לא הצלחנו להיכנס כמעט לשום דבר! מי כן נכנס? מי שיודע לדחוף או מי שמסכים לחכות שעות בתור.
למופע המרכזי דוקא הצלחנו להיכנס. איך???? מ-13:00 אנחנו מחכים ליד הדלתות למופע שמתחיל ב-14:00. את הדלתות פתחו ב-13:30, דקה אח"כ כבר לא היה שייך להכניס אף אחד!
אין מצב בעולם שעיריית ירושלים הייתה מפעילה אירוע כזה עם כאלה תנאים לתושביה החילוניים!
אולי, במחשבה שנייה הבעיה היא בנו, הציבור החרדי, שמקטר ומתלונן אך ממשיך להגיע בהמוניו...
ראוי שהגורמים הרלוונטיים יתנו דעתם על כך ויעשו סוף לביזיון המתחדש מידי שנה בשנה!!!

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
על זה בדיוק אני מתלוננת.

באמת שאפו.

בירושלים היו החופש בלי סוף פעילויות. כל המנהלים הקהילתיים עבדו קשה מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה