עוד חתן...

רבקה.

משתמש מקצוען
כרגיל, עיבוד פרמטרי בלבד (ב-DPP).
כרגיל, תמונות הכלה והזוג יותר יפות.
התמונה האחרונה היא ילדון מתוק צופה בחופה. (נו, אני תמיד מחפשת עוד תמונות מהחתונה שאפשר להעלות לפה...)

1.
attachment.php

2. (כן, גם לי מפריע הענף-שלא-בפוקוס שבצד ימין, אבל לא מספיק מפריע כדי לערוך את זה בפוטושופ.)
attachment.php

3.
attachment.php

4.
attachment.php

קבצים מצורפים

• RVK-0009.jpg
    KB 146.1 · צפיות: 0
  • RVK-0033.jpg
    KB 359.9 · צפיות: 15
  • RVK-0051.jpg
    KB 370.7 · צפיות: 18
  • RVK-0771.jpg
    KB 168.1 · צפיות: 15

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
1, המרה יפהפיה כ"כ רכה פשוט מדהים!!
3, מושלם! :) רק חבל שכל הקטע מתחת למכנסיים אטום לגמרי (לפחות במסך שלי)
4, אהבתי! שובה לב!

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ויזואלי;1186283:
1, המרה יפהפיה כ"כ רכה פשוט מדהים!!
3, מושלם! :) רק חבל שכל הקטע מתחת למכנסיים אטום לגמרי (לפחות במסך שלי)
4, אהבתי! שובה לב!
תודה. רוב האיזור ההוא לא אטום לגמרי, אבל בהרבה מסכים הוא יראה כזה.
אם תכניסי את התמונה לפוטושופ ותגררי להבהרה את התמונה, תראי שרוב הפרטים נחשפים. אם זה באמת היה אטום, הבהרה היתה משאירה את האיזור הזה שחור.

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י רבקה.;1186289:
תודה. רוב האיזור ההוא לא אטום לגמרי, אבל בהרבה מסכים הוא יראה כזה.
אם תכניסי את התמונה לפוטושופ ותגררי להבהרה את התמונה, תראי שרוב הפרטים נחשפים. אם זה באמת היה אטום, הבהרה היתה משאירה את האיזור הזה שחור.

העיקר שבהדפסה הוא לא יצא אטום

tommal

משתמש רשום
תמונות יפות, ותפיסה יפה.

בצילום אירועים קשה לתכנן ולחשוב על הכל זה עכשיו ומיד.. אפילו בסיור צריך להתחשב בהרבה נתונים, שהרבה פעמים משתנים ברגע..
ולכן על התפיסה של הילד - כל הכבוד!
ואם כבר בתמונה זו עסקינן..
תמונה 4: בתמונה זו האיזון ללבן לא מדויק (למרות שאם יש לך קבצי RAW זה פחות משנה..) וגם בעריכה ניתן לסדר. למרות שהילד הוא העיקר כאן, קצת מציק בעין שהילדה השלישית חתוכה, או עם הילדה או בלעדיה ועדיף בלעדיה. תמונה יפה!
תמונה 3: יותר מדי הדגשת צבעים, זה מתבטא בחיבור הז'קט למכנסים ולצל, לא רואים שם שום פרט.. קומפוזיציה יפה.
תמונה 2: קשה לאיזון הבהיר והכהה, אבל בתמונה הזו החולצה מעט אובר והכהה מעט אנדר, גם בגלל הדגשת הצבע כנ"ל. עוד דבר, לא באשמתך (אי אפשר לראות דרך העינית) הרגל קצת חשופה. קומפוזיציה יפה.
תמונה 1: לעניות דעתי עומק השדה הקטן בתמונה זו מוריד מהיופי שבה. הוא פוגע בנפילת התאורה האחורית על המצולם (מלבד כתף שמאל שלו), ומטשטש את צדי הראש. לדעתי סגירת צמצם הייתה עדיפה כאן, ועוזרת קצת לפלאש החזק (היה צריך להחליש) ששורף את החולצה ונותן יותר מדי בוהק בפנים. פורטרט מקסים.

שלא תביני לא נכון, כל הכבוד!!! אני מבקר גם את עצמי אחרי מבט בצילומים ואומר הייתי צריך ככה וככה.. חבל שלא ככה וככה.. ושוב אי אפשר לחשוב על הכל בצילום אירועים. (בסטודיו - קשה, בשטח - קשה יותר, באירועים - בלתי אפשרי)

עלי והצליחי
שבת שלום ומבורך!
ומזל"ט לחתן ולכלה.. שיזכו להקים בית נאמן בישראל.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הראשונה והאחרונה יפות, האמצעיות, למרות הלוקיישן המעניין, שגרתיות מידי.
(איזה-חבל-שאי-אפשר-להעלות-לפרוג-את-התמונות-היותר-טובות
לי זה נשמע כמו התנצלות)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י tommal;1186307:
תמונות יפות, ותפיסה יפה.

בצילום אירועים קשה לתכנן ולחשוב על הכל זה עכשיו ומיד.. אפילו בסיור צריך להתחשב בהרבה נתונים, שהרבה פעמים משתנים ברגע..
ולכן על התפיסה של הילד - כל הכבוד!
ואם כבר בתמונה זו עסקינן..
תמונה 4: בתמונה זו האיזון ללבן לא מדויק (למרות שאם יש לך קבצי RAW זה פחות משנה..) וגם בעריכה ניתן לסדר. למרות שהילד הוא העיקר כאן, קצת מציק בעין שהילדה השלישית חתוכה, או עם הילדה או בלעדיה ועדיף בלעדיה. תמונה יפה!
תמונה 3: יותר מדי הדגשת צבעים, זה מתבטא בחיבור הז'קט למכנסים ולצל, לא רואים שם שום פרט.. קומפוזיציה יפה.
תמונה 2: קשה לאיזון הבהיר והכהה, אבל בתמונה הזו החולצה מעט אובר והכהה מעט אנדר, גם בגלל הדגשת הצבע כנ"ל. עוד דבר, לא באשמתך (אי אפשר לראות דרך העינית) הרגל קצת חשופה. קומפוזיציה יפה.
תמונה 1: לעניות דעתי עומק השדה הקטן בתמונה זו מוריד מהיופי שבה. הוא פוגע בנפילת התאורה האחורית על המצולם (מלבד כתף שמאל שלו), ומטשטש את צדי הראש. לדעתי סגירת צמצם הייתה עדיפה כאן, ועוזרת קצת לפלאש החזק (היה צריך להחליש) ששורף את החולצה ונותן יותר מדי בוהק בפנים. פורטרט מקסים.

שלא תביני לא נכון, כל הכבוד!!! אני מבקר גם את עצמי אחרי מבט בצילומים ואומר הייתי צריך ככה וככה.. חבל שלא ככה וככה.. ושוב אי אפשר לחשוב על הכל בצילום אירועים. (בסטודיו - קשה, בשטח - קשה יותר, באירועים - בלתי אפשרי)

עלי והצליחי
שבת שלום ומבורך!
ומזל"ט לחתן ולכלה.. שיזכו להקים בית נאמן בישראל.

אז עכשיו תראה לנו איך אתה מתקן את מס' 4...

tommal

משתמש רשום
בבקשה,
ואם אתה מתכוון לילדה זה קצת מאוחר מדי.. :)
כתבתי שבצילום אירועים זה קשה, אבל אם אתה נותן חו"ד על תמונה, אז עם אורך מוקד של 85 מ"מ אם יש אפשרות לכמה צעדים אחורה להרחיב את התמונה עם הד-רום קצת יותר גבוה ועם מרפק לא חתוך ועוד קצת מרגל ימין של הילד וילדה שלמה מינוס - עדיף.

מבין נכון, אי אפשר להוסיף עוד קובץ בעריכה שניה?

קבצים מצורפים

• RVK-0771_1.jpg
    KB 319.7 · צפיות: 7

tommal

משתמש רשום
או ככה:

וואי מילאתי את הנושא, מי שיכול שימחק מה שלא צריך, איפה המנהל כשצריכים אותו.

קבצים מצורפים

• RVK-0771_2.jpg
    KB 318.7 · צפיות: 9

tommal

משתמש רשום
או כמו מצלמות 6*6... חחח ;)

קבצים מצורפים

• RVK-0771_2.jpg
    KB 274.3 · צפיות: 16

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
התיקונים האחרונים שלך טובים, עדיין יש ירוק מעט, כלומר
תיקנת את האדום על חשבון הירוק. (בכל זאת התאורה במקום היתה כנראה נוטה לאדום)
הסיבה לזה לעניות דעתי, היא תיקון של WB בלבד.
זו ההצעה שלי, ושוב, ע"פ המסך שלי:

קבצים מצורפים

• PPPPP.png
    KB 889.5 · צפיות: 9

tommal

משתמש רשום
נכתב ע"י GolanArt;1186517:
התיקונים האחרונים שלך טובים, עדיין יש ירוק מעט, כלומר
תיקנת את האדום על חשבון הירוק. (בכל זאת התאורה במקום היתה כנראה נוטה לאדום)
הסיבה לזה לעניות דעתי, היא תיקון של WB בלבד.
זו ההצעה שלי, ושוב, ע"פ המסך שלי:

צודק במיוחד בדוגמא הראשונה בשביל זה קצת תיקנתי בשניה, אבל זה בכל זאת היה רק להראות מעט את השינוי מהאדום הבולט!

בכל מקרה, התיקון שעשית יפה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה