חלבי עוגת שכבות גבינה וריבת חלב - שווה ביותר!!

סביונית

משתמש מקצוען
אני מכינה את העוגה הזאת שנים, באמת מוצלחת, וקלה בטירוף.
אני מכינה בד"כ ב-3 אינגליש קייק, ומגוונת בכל אחד במלית אחרת, שוקולד, קפה וריבת חלב.
פעם, כשנחה עלי הרוח, לא פיצלתי את המלית אלא אפיתי אותה כמו שהיא, ומעל, במקום השמנת עם סוכר הווניל, מרחתי שכבה נדיבה של קארד לימון.
יצא וואו!
זמן האפיה באינגליש קייק הוא אותו דבר כמו שרוחי כתבה?
ואת יכולה להגיד מה הכמות של הקפה והשוקולד שאת שמה בכל תבנית כזאת?
תודה!

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפיתי, ויצא מהמם!!!
העוגה נחתכת מצוין, ההוראות ברורות ומדויקות מאוד!
היה לי ממש קשה להתאפק ולא לטעום:(....
אבל מתגובות הסובבים נשמע שהיה ממש טעים!
אשמח מאוד שתביאי עוד מתכונים בסגנון, כי אני מתכננת השבוע יום אפיה....

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אפיתי, ויצא מהמם!!!
העוגה נחתכת מצוין, ההוראות ברורות ומדויקות מאוד!
היה לי ממש קשה להתאפק ולא לטעום:(....
אבל מתגובות הסובבים נשמע שהיה ממש טעים!
אשמח מאוד שתביאי עוד מתכונים בסגנון, כי אני מתכננת השבוע יום אפיה....
אשתדל בשבילך....

רחל בלס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכנתי, יצא טעים ונחתך מעולה!
1595145077769.png

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הכנתי כמות כפולה לשויגער ולשכנה מבודדת,
יצא מעולה!!!
מתלבטת אם להפחית קצת סוכר פעם הבאה.

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
הכנתי כמות כפולה לשויגער ולשכנה מבודדת,
יצא מעולה!!!
מתלבטת אם להפחית קצת סוכר פעם הבאה.
יצא מידיי מתוק?? אז את יכולה להפחית סוכר בכייף הייתי מורידה בשכבות לשלושת רבעי כוס במקום כוס.

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יצא מידיי מתוק?? אז את יכולה להפחית סוכר בכייף הייתי מורידה בשכבות לשלושת רבעי כוס במקום כוס.
כוס סוכר לעוגת גבינה לא נשמע לי מידי הרבה, אבל כל אחת לפי טעמה האישי, ועל זה נא' "על טעם וריח אין להתווכח"....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה